Skocz do zawartości

19 latnia motocyklistka niezyje - R6 na pierwsze moto


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starydziad

Założę się, że do tego na tylnym kole :biggrin:

 

 

 

Mogła się tego jeszcze nie nauczyć :dry: .

Była dopiero na pierwszym szczeblu wtajemniczenia, czyli do odcinki na prostej :blush: .

No a tu Zonk, słońce,prosta, równy asfalt i jeden jedyny użytkownik.

Za dwa dni pogrzeb, przyjadą na moto, pogazują i się rozjadą.

Rodzina zostanie w żałobie a reszta motocyklistów to powie "mnie to nie grozi, mi się nic nie stanie".

Jak wracałem z pogrzebu brata pełno młodych ludzi którzy napie...lali bezpośrednio po pogrzebie na skuterkach, motocyklach.

Było mi żal że nic nie zrozumieli :sad: .

Po bracie zostały tylko filmiki na you tub......................

Dobra idę spać, ile razy to oglądam to mam żal że nie zdarzyłem się z nim spotkać jak był starszy, takie losy przez skurwiela-ojca.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, gdyby to było Twoje dziecko, też pieprzyłbyś o selekcji naturalnej? Tobie samemu, staremu - nie zdarza się popełniać błędów, zagapić? Wątpię. Tylko do tej pory miałeś przy tym trochę szczęścia. I oby tak dalej.

 

Popełniła błąd i zapłaciła za niego życiem. To jest właśnie selekcja naturalna. Więc o co ten ból dupy u wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

A czy, jak zachorujesz (odpukać), na nowotwór i zejdziesz? To też selekcja naturalna. Bo słaby byłeś. Pierdolenie. I tyle.

Co ma piernik do wiatraka, zastanów się lub zwolnij bo za szybko myślisz i trochę nie precyzyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórych z Was się tu czyta, to jakby komnentarze w Onecie czytać... Przykro, zwłaszcza, gdy tak doświadczeni (niby) życiowo ludzie, jak P. Dudek piszą takie rzeczy...

Osobiście uważam, że tak młodzi ludzie, powinni nabrać doświadczenia na drodze w samochodzie, zanim w ogóle wsiądą na moto, ale nie można oceniać tej konkretnej sytuacji, nie znając jej szczegółów. Ktoś z Was tam był? Jechał za nią? Może Piotrek?

Piotr, gdyby to było Twoje dziecko, też pieprzyłbyś o selekcji naturalnej? Tobie samemu, staremu - nie zdarza się popełniać błędów, zagapić? Wątpię. Tylko do tej pory miałeś przy tym trochę szczęścia. I oby tak dalej.

 

 

Serduszko kochane wybacz ale moje PJ jest dwa lata starsze od Ciebie a motocyklem jeździłem nawet w zimie.

Biadolenie o śmierci tej panienki nic nie da bo już jest za późno. Obejrzyj fotki i pomyśl czy Ty też jechała byś tak szybko ?

Moje dzieci potrafią prowadzić motocykl a syn kilka lat trenował na torze Poznań i brał udział w Pucharze GS500.

Teraz powiedz kto jak nie motocykliści z dużym doświadczeniem mają ostrzegać młodych przed bezmyślnym wykorzystywaniem pełnej mocy silnika motocyklowego ?

To nie był przypadek tylko wynik braku logicznego myślenia i przewidywania sytuacji na drodze.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

Pierdolenie. Dokładnie.

Rzadko się zgadzam ale racja , piórko strasznie pier..............., nara.

 

 

 

Serduszko kochane wybacz ale moje PJ jest dwa lata starsze od Ciebie a motocyklem jeździłem nawet w zimie.

Biadolenie o śmierci tej panienki nic nie da bo już jest za późno. Obejrzyj fotki i pomyśl czy Ty też jechała byś tak szybko ?

Moje dzieci potrafią prowadzić motocykl a syn kilka lat trenował na torze Poznań i brał udział w Pucharze GS500.

Teraz powiedz kto jak nie motocykliści z dużym doświadczeniem mają ostrzegać młodych przed bezmyślnym wykorzystywaniem pełnej mocy silnika motocyklowego ?

To nie był przypadek tylko wynik braku logicznego myślenia i przewidywania sytuacji na drodze.

:flesje:

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinacja szybkiego motocykla, młodego wieku i prawie zawsze związanej z tym brawury oraz (z racji niewielu jeszcze przejechanych kilometrów) małego doświadczenia w zasadzie zawsze powoduje niebezpieczne sytuacje. Niektóre kończą się na strachu, inne na stłuczce, jeszcze inne tak jak ta.

Można to nazwać głupotą, selekcją naturalną czy po prostu staystyką. To tylko słowa, efekt ten sam.

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy starają się za wszelką cenę bronić kierowniczki, ale prawda jest taka, że nikogo innego za to zdarzenie winić nie można, zabrakło zdrowego rozsądku i umiejętności przewidywania zdarzeń, czyli dwóch rzeczy, bez których wsiadanie nawet na rower staje się niebezpieczne. Niektórzy piszą, że któryś tam z kolegów też popełnia błędy i ma na razie po prostu szczęście, fakt, błędy popełnia każdy, ale może prawda jest taka, że jest rozsądny i nie wyprzedza rzędu samochodów w terenie zabudowanym mając już 3 cyfrową wartość na budziku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Dziady (dokładnie i w przenośni) - jeszcze raz: nie popieram jazdy na takich motocyklach przez tak młode osoby i absolutnie odradzam to nie tylko mojemu synowi, któremu moje sporty bardzo się podobają ale również kursantom, których mam na kursie.

Razi mnie jednak wasz brak empatii, bo to jest tragedia, która (jak się dobrze zastanowić), może sie przydarzyć każdemu... Nawet, jeśli to było za szybko, był to brak koncentracji, cokolwiek...

 

Piotr, szkolenia i starty w zawodach jak najbardziej zwiększają szanse, ale nie gwarantują przeżycia na drodze publicznej....

Edytowane przez piórko

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko nie pyskuj, bo Cię znowu wymoderują. :)

 

Ale urwała ....................tak to jest jak się 200 pomyka a tu coś na drodze stoi :dry: .

Zawsze myślałem że dziewczyny są rozważniejsze, no a tu głupota, młody wiek oraz całkowity brak doświadczenia.

Ktoś z internautów komentujących napisał

"Ktoś, kto daje dzieciakowi bawić się taką maszynką jak R6 powinien odpowiadać za zabójstwo. Toż to jak zapałki w rękach niemowlaka.
Biedna Aśka. Zapewne pomyliła gaz z hamulcem.
Czy ona czasem nie miała blond włosów?"

I niestety miał trochę racji :sad: .

Za nim się na mnie rzucicie, to przypomnę że straciłem brata przyrodniego jedynego który 4 lata temu stracił życie w podobny sposób mając niecałe 17 lat..................... :sad: .

Łysy ten cytat to typowy bełkot, bełkot "doświadczonych motocyklistów", trzeba być debilem do spodu, żeby tak myśleć.

Nie piję do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś, co wiedzialeś...

Jak łatwo jest wygłaszać takie puste frazesy, gdy ginie ktoś obcy...

Dobrej nocy.

 

To nie są frazesy tylko brutalna prawda.

Kilka dni temu jakiś szczeniak rozmazał się na barierach zakrętu zakopianki jak gówno w muszli a do końca sezonu to grono nieśmiertelnych wzrośnie i mam z tego powodu płakać ? a gdzie rodzice tych rozpuszczonych bachorów ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...