Skocz do zawartości

Śladami Boruty III - Borki k. Smardzewic 4-5 września 2004!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,ekipa z krakowa też szczęśliwie dotarła choć nie obyło się bez przygód.Czarna fiesta nagle zgasła,zgubiła gdzieś iskre na świecach :mrgreen: .Troche podubaliśmy w kabelkach i pojechaliśmy dalej(te typy tak mają),fotoradar mnie namieżył ciekawe czy przyjedzie fotka do domu :| .Dzięki wszystkim za super zabawe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavkowa zapodała pierwsze foty - przeniosłem to do odzielnego tematu, tak więc w tym sie tylko meldujemy czy wszyscy są cali i zdrowi, a wszelkie inne opisy i foty zapodajmy w temacie w "zlotach".

 

Oto link :

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=17983

 

POzdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry

Dominik i ja dotarlismy bezpiecznie do krainy podziemnej pomaranczy. Duka nadawala git tempo ;) a napis FLM i mrugająca (schrzaniona) tylna lampa duki chyba będą mi się śniły :P. Dzieki chopaki za przytułek w 7-mce, Dominikowi za eskortę...ciiii to się wytnie :P Paweł-za pokazanie zalewu ;) Rataj-za wypozyczenie "legowiska" :smile2: miro_N - za wspolny poranek z kefirem przy uruchamianiu CX'a i nocne bąki :smile2: i reszcie ekipy za dobrą atmosferę :( :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Melduję się na miejscu również.

Z l3ftem dojechaliśmy bez bólu jedząc pyszny obiadek w Gołuchowie pod Kaliszem.

KZ-tka śmigała jak ta lala ino że klękła 2 km od HRG :( Hehehe, ale fajnie zapaliła na pych.

Światło w Duce też zrobione (stop nie działał bo się kabelki wypięły itd).

Bezpiecznie w domu, przy piwku i komputerze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Światło w Duce też zrobione (stop nie działał bo się kabelki wypięły itd).  

Wiadomo - włoszczyzna... :mrgreen: :(

 

Z Martką również dotarliśmy bez problemów - tępo jazdy w sam raz ;) Dzięki wszystkim za wspaniałe spotkanie, super atmosferę. Nie mogę doczekać się czwartej edycji.

 

PS. O której godzinie Dominik wyczołgał się z 7-mki?? 8O

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyy - ja dotarłęm do domu około 16 z małymi przygodami - bo motocykle bez papierów a gliniarzy pełno ale jakos nie udało im sie dogonic thunderac`a ani Pana Starszego na Africe - za to na autostradzie spotkalismy niezło ekipe na scigach - 8 motocykli i wszyscy pomykali na gumie na lewym pasie z predkości okolo 180 wyprzedzajac samochody - niezły widok - szkoda ze mi umiejętności brakowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

niestety w domu miałem problem z dostepem więc dopiero teraz pisze...

WIEKIE I SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ORGANIZATOROM ZA WSZYSTKO - ośrodek świetny, standard super, żarełko przewyborne ale najlepsze było TOWARZYSTWO !!!

Powrót OK, mam nadziej że Avalon z Bogusią mi wybaczą że nieco poganiałem Pawla ale tak sie fajnie jechało...:( a poza tym jak jechałem wolniej to przysypiałem ;) a nowa maszyna Berna idzie jak burza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za fajną imprezkę z klimatem. W szczególności:

 

- Dominikowi za zorganizowanie wszystkiego,

- Akerowi i jego ekipie za baaardzo miłe pogawędki,

- Avalonowi i jego Pani za przymknięcie oczu (a właściwie uszu) na moje chrapanie,

- "dzieciom Wrzesińskim" za to że potrafią sie bawić jak mało kto!!!.

 

Wczoraj wyjechałem dość wcześnie, więc nie zdążyłem się z Wami wszystkimi pożegnać, ale mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce. Do Warszawy dojechałem bez przygód, z wyjątkiem tego, że tak długo przebierałem sobie w stacjach benzynowych (chaciałem znaleźć taką z dobrym barem, żeby zjeść śniadanie), że o mało co skołczyłoby się na pchaniu motoru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry,

 

Imprezka zaj$#$a :mrgreen:, ;) dla organizatorów :P

 

Lars, Embe, Criters, Suchy - wielkie dzieki :smile2: za te 2 dni :(

 

Dojechalam do domciu cala, bez przykrych niespodzianek. Moto sprawowalo sie bez zarzutu ;)

 

Pozdrówka

 

P.S. Embe - sniadanko bylo pierwsza klasa :smile2: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. O której godzinie Dominik wyczołgał się z 7-mki??

coś koło 12.00? jak wyjżał z okienka to tylo brakowało żeby zakukał =P

 

Wyglądał raczej jak panienka z okienka :(

 

Impreza przednia :-) "Owoce leśnie mocne" nie sponiewierały rano, więc są godne polecenia na każdą imprezę :-)

Klimat bomba :!: Ale jedno jest pewne... Krakusy to najlepsi śpiewacy z "Bernową" Kasią na czele jako mały warszawski akcent ;) Brawo dla Was ;)

 

No i tańce Żula wokół ogniska zadziałały, bo zamówił całkiem ładną pogodę na powrót - dziękujemy :-)

 

Powrót był spokojny, Kroowka spisała się na medal i nie odstępowała VFR na krok - ale więcej niż 170 nie dało się z niej wycisnąć... heh... ale i tak jest boska :-)

 

Co tu dużo mówić... czekamy na "Śladami Boruty IV" :P

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zrobil fotki z porannej jazdy na gokartach

 

A jak by inaczej. :(

Na gokartach mam Ciebie, Mańka, Marlewa,Herubinka, i Michała w parze z ...... :?: :mrgreen:

Jak wrzucę zdjęcia do albumu to zobaczycie ;)

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...