Skocz do zawartości

WSBK 2014/2015


Bimbak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i co... Ducati co prawda lepiej, jednak praw fizyki nie da się oszukać, na prostej Suzuki w 1 biegu przeszło jakby Guliamo miał rzuconą kotwicę...

Ponad 220 KM to nie to samo co z biedą 205( optymistycznie), dlatego Ja byłem za zrównaniem mocy, a niech i 6 cylindrówki jeżdżą a co...jedna ustalona moc nieprzekraczalna + ta sama waga i takie same warunki odnośnie przełożeń skrzyń biegów i tyle...A tak nadal mamy cyrk...ale zobaczymy co dalej..

Za to w klasie EVO moe być ciekawie...

Drugiego biegu nie oglądałem..

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy był wyścig WSS... , który wygrał po wznowieniu po czerwonej fladze trochę fuksem ( czołówka się wysypała...łącznie z Soufuoglu) Cluzel na MV Agusta...

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Lowes miał strasznego pecha. Ale sposób w jaki przebijał się do czołówki w drugim wyścigu był imponujący. Myślę że na torach które lepiej zna sporo pokaże. Najważniejsze że ma konkurencyjny motocykl.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym konkurencyjnym motocyklem to ja bym jeszcze nie przesadzal. Phillip island zawsze jest jak testy. Reszta ma 3 tygodnie b sie podciągnąć a Suzuki - dokładnie to Laverty - jest o silnik krotszy. Jak nie znajda błędów to będą musieli obciąć mocy i tyle będzie z konkurencyjnego motocykla. Mam jednak nadzieje ze to byl blad w silniku i to ostatni raz kiedy widzieliśmy wybuchające Suzuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy mówili że według nowych przepisów wszystkie silniki są zaplombowane i nie mogą nawet zdjąć pokrywy zaworów żeby zobaczyć co się stało. Więc chyba nie będzie już zmian w żadnym zespole.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi też się podobało. Dużo walki zwłaszcza na końcu tej długiej prostej. To hamowanie jest jak rosyjska ruletka. W drugim wyścigu SBK Sykes zachował zimną krew i sięgnął po dublet. Żeby jeszcze Eurosport nie robił takiego dziadostwa z obcinaniem relacji. No i komentarz ... choć bardzo sympatycznie to jednak czasem panowie gubią się w rozwoju wydarzeń na torze i opowiadają jakieś niestworzone rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, na Syksa raczej w tym roku nie ma mocnych, więc jak przewidywałem w zeszłym roku, tytuł będzie dla Kawasaki...

Trzeba poczekać na zmianę przepisów, może będzie więcej Ducati na podium hahahahaha...

 

W Supersportach fajne walki, szkoda Cluzela, ale widać, że na siłę chciał się wcisnąć....w sumie jego wina...

 

W Stockach hehehe wygrał Mercado na Ducati, czy ktoś wie dlaczego Jezeka zdyskwalifikowano???

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...