Skocz do zawartości

MotoGP sezon 2014


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to jest właśnie cały "czar" tego gościa :) . Jednak, było całkiem blisko żeby Waldek go ponokal, to naprawdę bedzie mega sezon.

 

Ale tak samo pozostałe klasy, w Moto3 Honda odzyskuje pełna sile, pojawili się nowi ciekawi zawodnicy.

Moto2 - niesamowita dyspozycja Vinalesa i Lowesa. Zobaczcie gdzie przy nich jest "doinwestowany" Cortese, champion Moto3 z 2012 roku

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bałem się o Lowes'a - czy będzie w stanie dotrzymać tempa reszcie na Speed Upie ale było nieźle. Pewnie byłby jeszcze bliżej czołówki ale wyraźnie zwolnił jadąc za dymiącym Suterem Aegertera. szkoda natommiast że Takaaki dostał DQ za filtr powietrza :/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było raczej do przewidzenia biorąc pod uwagę że mają bardziej miękkie opony i więcej paliwa (a to oznacza większe spalanie = lepsze osiągi). Generalnie taki był chyba cel Dorny żeby wyrównać trochę stawkę. Moim zdaniem Espargaro będzie mógł spokojnie walczyć z Bautistą i Bradlem.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo ale opony raczej założyli takie jak fabryka, na kwali zakładają tylko te miękkie. Co do paliwa masz rację.

Ogólnie można podziękować wstępnie Dornie za te zmiany ? :) Chyba jednak tak bo każdy z nas pisze ze będzie ciekawiej itp :)

W lidze typerów widzę że jestem na 29 na 250 miejscu, jak na debiut to chyba całkiem nieźle :biggrin: jeszcze jest szansa wygrać bilet do Brna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oponami nie wiem do końca jak jest ale chyba mają opcję założyć soft również w wyścigu. Pytanie tylko czy warunki pogodowe na to pozwalają, żeby się taka opona nie skończyła w połowie wyścigu.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnei ta kontuzja MM to takie pierdolety... szacun to dla Lorka w zeszłym roku z tym złamanym obojczykiem (choć za nim nie przepadam) i Oskalda w zeszłym roku ;)

 

Oni mają dostęp do takich technik medycznych, że nam się o tym nawet nie śni i nie oszukujmy się, jesli cos go tam jeszcze pobolewało to dostał zastrzyk i jazda. Resztę zrobiła adrenalina, dla mnie ta kontuzja MM to rzecz pomijalna w całym tym równaniu. Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantom potwierdzenie moich słów z rana, sam Lorenzo to mówi: :)

http://motosp.pl/motogp/lorenzo-przyznaje-sie-do-bledu/47675/

Zła taktyka (z tamtego roku) a trochę się zmieniło i Rossi potwierdził że na tych gumach da się wygrywać-cytat z artykułu (a nie przez cały weekend narzekać). :)

songonku ostatnio się nie zgadzaliśmy :P ale tym razem myślę podobnie jak Ty, odnośnie MM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...