Skocz do zawartości

co wybrać do cafe racera?


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, a dzisiaj byłem w Motostodole i akurat trafił się człek co chce też cafe racera... zdziwiony był bardzo, że CB 750 k4 , kosztować może 9000 zł i to w stanie do roboty, ale na chodzie, ze sprawnym silnikiem...

Ciekaw jestem z jakiej choinki się urwał, ja swego CB 750 -k6 - 10 lat temu sprzedałem za prawie 9000.....i to nowszego czyli mniej cennego....

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaha SR 500

Hondzia CX500 też jest przepiękną maszynką.

 

a może Hondę GB500 ? nie trzeba prawie nic robić poza zadupkiem :biggrin:

kolejna fajna maszynka

 

ostatnio narobiło się tych cafe - aż się rzygać chce :P

na myśl przychodzi moda z lat 90tych na cięcie junaków - teraz wszyscy żałują :banghead:

także mały apel - jak chcecie ciąć - wybierajcie motocykle pospolite, niezbyt stare i o małej wartości "historycznej" ;)

myślę, że dobrze mogły by wyjść sprzęty na seven fifty, gsx750/1200, niedawno widziałem nawet dość udany sprzęt na bazie xj600 z lat 80tych

masz rację ale ja nie podążam modą a potrzebą posiadania drugiej maszyny na miasto. chciałem właśnie pominąć rzędowe silniki i zrobić coś na V'ce. ale co do pospolitych motocykli to zgadzam się z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko beemka jest dość droga w porównaniu do starszej japonii

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a dzisiaj byłem w Motostodole i akurat trafił się człek co chce też cafe racera... zdziwiony był bardzo, że CB 750 k4 , kosztować może 9000 zł i to w stanie do roboty, ale na chodzie, ze sprawnym silnikiem...

Ciekaw jestem z jakiej choinki się urwał, ja swego CB 750 -k6 - 10 lat temu sprzedałem za prawie 9000.....i to nowszego czyli mniej cennego....

 

Pozdr. J-999

Ja byłem tam miesiąc temu. Sporo ulepów w dziwnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To na miasto najlepsze będzie jakieś enduro ;)

supermoto :P

 

To zależy, jak BMW jest w dobrym stanie, to będzie tańsza niż z reguły zajeżdżone japonie....

 

Generalnie i tak:

 

Cafe racer = tanio

 

to pobożne życzenia...lub marzenia jak kto woli...

Pozdr. J-999

czy ja wiem?

sensowną japonię na CR można kupić już za jakieś 1500-2000zł (np xj600) - bmw na chodzie to minimum 4-5kzł

a przeróbka na CR to najtańsza z możliwych opcji bo zasadniczo tylko się wycina :biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vt500 ;)

tylko comstary trochę nie pasują do klimatu

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Ja byłem tam miesiąc temu. Sporo ulepów w dziwnych cenach..."

 

 

Za to wszędzie indziej są 100% bezwypadki.... :icon_mrgreen:

 

Nie ma co się łudzić, tam przynajmniej widać co i jak - i jak komu pasuje to bierze, a jak nie, bierze w innym miejscu "bezwypadka".....

 

 

Pzdr.J-999

 

P.S. Nie nie mam w tym żadnego interesu, żeby ich bronić, ale powiedzmy że nie urwałem się z choinki, w motocyklach "siedzę" od 30 lat bez przerwy, zwiedziłem trochę też zagranicy, więc wiem co i ile kosztuje i jaką ma wartość...

sam miałem i mam motocykle sprowadzone przez nich ( ale sam wyszukiwałem na aukcjach), i z każdego motocykla jestem( byłem ) zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki poniosło mnie...

Lepiej gadać na temat...

 

Najlepiej to jak ewentualny użytkownik CR przejrzy sobie parę starych katalogów motocykli, bo naprawdę dużo jest motocykli, z których można wyczarować Cafiaka, może to być nawet stary Monster, tylko inna kwestia w jakim stanie technicznym jest baza do budowy...

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CR to cos na bazie 2 cyl. Triumpha najlepiej Bonevill.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...