Skocz do zawartości

Wypadek motocyklowy... od kuchni


Lovtza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spiwor...

 

Miałeś prawdopobnie lekki wstrząs mózgu - ja to samo przeżyłem za młodu na sankach, kiedy tyłem głowy wydzwoniłem o lód - ciemno przed oczami, jakoś doszedłem do domu, leżakowanie i zbieranie na wymioty.

 

Jakoś mi to przeszło, ale czasem jak się wk....wię na coś lub kogoś to muszę uważać bo parę razy miałem podobne objawy - mroczki przed oczami i migrena ale po czasie przechodzi - może jakaś pozostałość po tym...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, uderzenie było dość mocne, aż się zdziwiłem, że aż tak odczułem mocno mimo kasku.

 

Ale do lekarza się chodzi jak się samo nie chce wyleczyć albo ketonale przestają działać.

 

Pytam bo pierwszy raz w życiu coś się takiego przydarzyło. Jak jest fajna kręta droga to wpada się w taki trans, że nic nie istnieje dookoła, tylko kolejny zakręt do zabicia. i właśnie jak zacząłem wpadać w trans następował reset systemu. Niebezpieczne bardzo jak nagle przy dużej prędkości przed zakrętem pieprzy się wszystko przed oczami.

 

Innym objawem było tylko, że się totalnie odechciało jeść.

 

 

Kiedyś jak pewną dziewczynę na moto jakiś gość zepchnął z drogi, zatrzymała się też pani lekarz.

 

Pamiętam do dziś jej słowa:

nawet jak czujesz, że nic Ci nie jest, do przyjazdu karetki leż na ziemi lub przynajmniej siedź, mimo, że Cię nosi.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, uderzenie było dość mocne, aż się zdziwiłem, że aż tak odczułem mocno mimo kasku.

 

Ale do lekarza się chodzi jak się samo nie chce wyleczyć albo ketonale przestają działać.

 

Pytam bo pierwszy raz w życiu coś się takiego przydarzyło. Jak jest fajna kręta droga to wpada się w taki trans, że nic nie istnieje dookoła, tylko kolejny zakręt do zabicia. i właśnie jak zacząłem wpadać w trans następował reset systemu. Niebezpieczne bardzo jak nagle przy dużej prędkości przed zakrętem pieprzy się wszystko przed oczami.

 

Innym objawem było tylko, że się totalnie odechciało jeść.

 

 

Kiedyś jak pewną dziewczynę na moto jakiś gość zepchnął z drogi, zatrzymała się też pani lekarz.

 

Pamiętam do dziś jej słowa:

nawet jak czujesz, że nic Ci nie jest, do przyjazdu karetki leż na ziemi lub przynajmniej siedź, mimo, że Cię nosi.

Teraz mam ochotę sprawdzić, czy nie wypowiadałeś się nigdzie na temat staruszków w Tico, którzy stwarzają niebezpieczeństwo na drogach ze względu na podeszły wiek i szybkość reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety są trzy powody dla których nie mogę pójść:

 

- Mam 'żniwa' w pracy i nie mam kiedy pójść.

- Nie wiem jak wygląda badanie ale podejrzewam jakieś tomografy czy coś innego i przez przypadek może wyjść jakaś inna zaraza, a lepiej żyć w niewiedzy.

- Raz w tygodniu odwiedzam zawodowo cyganów z koczowiska, te dzieciaki mnie tam rozbrajają: proszę pana a do czego to służy, proszę pana a co to, keszkereszkesz panu, one są wtedy wszędzie... jak dzieci nie lubię te są zajebiste, no i na forum są nieźle jechane, także są komentarze, że ludziom się nie podoba, że są leczone na ich koszt jako podatników, tak więc nie chodząc do lekarza, oddaję swoje podatki na cygańskie dziecko.

 

A to działo się tylko przez dwie godziny, później przeszło.

Nie pierwsza gleba i nie ostatnia :)

 

 

shuy najbardziej raz mnie rozbroiło jak był lament żeby w pewnym wieku byly obowiązkowe badania co pół roku, przecież to kręcenie bata na samego siebie, my też kiedyś będziemy starymi ludźmi.

Na staruszków nie można narzekać bo to tak jakbyśmy narzekali na siebie w przyszłości, za to na młodych można ile wlezie bo to nie wróci :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie. Ja też unikam lekarzy, żeby mi czegoś nie wykryli. Lepiej któregoś dnia obudzić się nieżywym, niż dowiedzieć się kiedy ten dzień nastąpi. To u mnie rodzinne. Jedni żyli dłużej, inni krócej ale wszyscy umierali zdrowi.

 

Śpiwór, Pewnie to nie Ty narzekałeś na staruszków, przepraszam za podejrzenia. Tak czy siak uważam, że to co zrobiłeś było bardzo niefajne. Masz pod tyłkiem 200 kilo stali i tracisz wzrok. W takiej sytuacji kulasz się do szpitala, albo zsiadasz i wzywasz taksówkę do domu. W przeciwnym wypadku narażasz otoczenie.

A wstrząs mózgu zabije cię następnego dnia albo ustąpi. Skoro dziś jest ok to nie ma co się przejmować. Gorzej jak masz jakiś wylew. Wtedy pewnego dnia możesz zacząć się uśmiechać półgębkiem. Ma to też swoje dobre strony, bo Ci zmarszczki znikną. Niestety złych jest więcej, przede wszystkim traci się smak i piwo smakuje jak szczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej ludzie nie doceniają zdrowia które mają (według nich)... nawet nie wiedza jak szybko może to ulec zmianie.

 

 

Zgadza się, ja nie dbałem o kręgosłup, aż mi się w tym roku w końcu posypał, od czerwca chodzę po lekarzach, teraz jestem w trakcie drugiej rehabilitacji, już mam skierowanie na trzecią, ale są już jakieś efekty z czego się bardzo cieszę.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie trzecia rehabilitacja już czeka... to coś Ty zrobił?

 

 

Wyhodowałem sobie skoliozę i brak lordozy na odcinku lędźwiowym. Ale teraz uczęszczam do kriokomory i jest git, a to wszystko w ramach NFZ, Januszm pomyślałby że niemożliwe ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 20 lat nie bylem u lekarza , jedynie dentysta co 2 lata, kwestie kosmetyczne .Od 20 lat pije regularnie piwo :biggrin: na wyraźne polecenie lekarza (kamica ) :biggrin: I jestem zdrowy jak rybka , czego życzę wszystkim ;)

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...