Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MY tez bedziemy 15 w kilka osob ale jeszcze nie wiadomo czy jeden czy dwa dni.

 

Sikor masz racje jesli chce sie jechac pelny sezon to naprawde jezdzenia jest sporo ze wylozeniu kasy na to wszystko nie wspomne :) ,pelen cykl to spore wyzwanie chociaz w tym roku i tak jest mniej niz zawsze zagranicznych rund .

Zycze, powodzenia bo dobrze ci idzie albo raczej jedzie :) chociaz i tak wyszlo niepopolsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zamiast witać się w powitalni, odrazu wędrujemy TU, bo zakładamy że to tu znajdziemy tych, z którymi spotykamy się na torze. Cieszymy się, że taki temat już sami stworzyliście i to nie my sami musimy go od podstaw rokręcać ;) Cieszymy się również, że jest nas coraz więcej i więcej...

 

Chcemy być z Wami w ciągłym kontakcie, wsłuchać się w Wasz głos i odpowiadać na pytania. Również te trudne.

 

Stara prawda o tym, że my Polacy zawsze znajdziemy sobie powody do narzekania, wciąż jest chyba aktualna i na to jesteśmy przygotowani ALE jest też przecież jeszcze druga prawda - dla nas znacznie ważniejsza. Mianowicie z każdego konstruktywnego głosu krytyki można wyciągnąć bardzo wiele wniosków i wykorzystac je, do samodoskonalenia. W ten sposób wspólnymi siłami możemy sprawić, że na SD będziemy bawić się jeszcze lepiej i bezpieczniej. Do Was zwracamy się tylko z prośbą - gdy wrócicie z kolejnego SD, usiądźcie na 5 minut do komputera, i napiszcie nam w tym temacie 1. Co chcielibyście zmienić/poprawić/wprowadzić lub zlikwidować 2. Co Wam się podobało i chcielibyście, aby pozostało

 

Mamy nadzieję, że wykarzecie się również odpowiednią dozą wyrozumiałości. Na niektóre zmiany potrzeba sporo czasu. Innych z kolei fizycznie nie da się przeprowadzić. Tak czy inaczej, "coś" ulepszyć można zawsze, a już na pewno, zawsze można prowadzić dyskusję ;)

 

W wolnej chwili zapraszamy też na nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/SpeedDayTorPoznan

Tam wprawdzie mniej dyskusji i konkretów, ale za to zawsze informacje na bieżąco i świeże plotki prosto z paddocku (opatrzone zdjęciemi :biggrin: )

 

Pozdrawiamy!

 

Siema Barry :) . Słuchaj, czy są planowane kolejne seminaria z zawodnikami, tak jak było z Fuchsem?

 

Będziemy się starać, jest plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to chciałbym powtórzyć to co napisałem już w mailu.

 

1. Zrobiliście 4 grupy.

2. Możecie "upchnąć" więcej ludzi na imprezie - więcej pieniędzy w kasie

3. Jest jedna sesja jazdy mniej

4. Kasa do zapłacenia jest ta sama!!!

 

Proponuję zacząć od obniżenia ceny o 50 PLN za dzień - to by było sprawiedliwe. Gdzieś są granice dobrego smaku!

I to jest KONSTRUKTYWNA krytyka - nie proszę o obniżanie bo jest drogo ( to każdy wie) tylko dlatego, że dostajemy mniej a płacimy tyle samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja chciałbym napisać coś na temat ostatnich zmian. Wydaje mi się a nawet jestem przekonany że zmiany które zrobiliście są zrobione pod zawodowców, profesjonalistów, półamatorów, ludzi z większą gotówką- dla takich dla których nie jest ważne że pojedzie np.6 sesji bo na następnym speeddeyu i tak będzie.

Ja jestem amatorem i gościem z cieńszym portfelem ale pragnącym spełnić te drobne marzenia i śmigać jak najwięcej za jak najmniejsze pieniądze. Zmiana spowodowała że prawdopodobnie następnym speeddeyu(mam nadzieję że będę) pojadę 6 sesji a nie jak do tej pory 8 za tę samą kasę. W wyścigu nie pojadę bo nie mam jakiejś tam licencji czy też jakiś badań lekarskich ( z tego co czytam to dowiaduję się od kolegów z forum że tylko tak jest w Polsce i większość z nich już teraz się zastanawia czy nie zrezygnować z naszego Poznania, proszę poczytać dokładnie forum ).

Ograniczyliście ilość sesji (z tego co wiem) żeby zwiększyć bezpieczeństwo ale czy tak jest naprawdę ?

Robiąc czwartą grupę automatycznie możecie zwiększyć liczbę uczestników a co za tym idzie więcej zarobić. Czy o to w tym wszystkim chodziło ?



Właśnie kolega mnie uprzedził nie widziałem jego postu ale mam takie samo zdanie jak pewnie większość z forumowiczów.

Było 500zł za 8 sesji to wychodziło 62,5zł i to mi odpowiadało zróbcie taką samą cenę jak ostatnio to będzie ok



Tylko proszę nie pisać że na te zmiany (cenowe) o które prosimy potrzeba sporo czasu.

Tak ogólnie fajnie że kolega wpadł na te forum i się zainteresował tą sprawą.

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy :)

NA poczatek mala pochwala :) bo od kiedy ropoczelo sie organizowanie SPEED DAY zmiany ida ku lepszemu i mam nadzieje ze bedzie sie wsluchwac w glos ludu to bedzie coraz lepiej .

 

Pytanie :

W zwiazku z tym ze zostal zmieniony harmongram 3 sesje do przerwy i 4 po przerwie czy pozostaje dalej mozliwosc wykupiena sesji do przerwy i po przerwie i jaka cena bo zmian w cenniku nie ma ?

 

Nie chce wyskakiwac narazie przed orkiestre ale :

CZY macie jakis pomysl rozwiazania systemu wydawania numerow startowych zeby to przebiegalo sprawniej niz dotychczas bo narazie jest (jak sami widzicie) balagan , delikatnie mowiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję okna czasowe z preferencją dla poszczególnych grup. Wiecznie ludzie z A nie mają czasu pogodzić kilku zasadniczych kwestii z rana: śniadanie, kibel, koce, rejestracja, wyjazd ... A przecież C może naprawdę chwilę poczekać.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga - okazało się, że motokarta z 2010 jest nieważna. Pomijam, że nie zmieniły się przepisy. Ale... egzamin jest o 8.20 kiedy trzeba stać w pieprzonej kolejce po zapisy... jak to pogodzić?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł wiem że 29.07 będzie 8 sesji, czyli po staremu. :)

Jak będzie pogoda to jestem na 100%. Zaraz się zapisuję chyba do grupy żółtków.

Zastanawiam się tylko czy z bagażem nie przyjechać już na 10 rano w niedzielę żeby chłopaków dopingować i z nimi trochę pogadać.

Fajna okazja żeby spędzić całą niedzielę razem przy chłodnym piwku i dopingować, a w poniedziałek samemu zapie... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...