Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobre info!

 

Dziś chłopaki od nas cisną i wyraźnie się rozjeżdżamy - Sikor już robi niskie 1:44. Ja wyje*ałem kilka kabli spod siedzenia i po przerwie mam nadzieję coś wykręcić sensownego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikor zapierda.... bo ma zajebis... pozycję na motorze (z tych zdjęć to fajnie widać) Jego zdjęcie najlepsze. :)

Pogode macie wyje.... chyba lepszej nie można było mieć.

Jak ochłoniecie to czekamy na obszerną relację. Pozdrawiam.:)

Napisz tylko krótko czy dasz radę zbliżyć się do 1,40 i jak tam Rinas? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcMarc,szpeja się odbuduje....grunt żeś nie ucierpiał mocno.

Malowania moto wyglądaja fajnie,dzidujcie dalej!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, zszedłem do regularnego 1:44, Sikor też wykręcił 1:44, Rinas podobnie :)

 

Ja na końcu wyskoczyłem jeszcze na przedostatnią sesję z zamiarem zrobienia 1:43, bo brakowało mi tylko 6 setnych do przekroczenia tej liczby. Wszystko szło dobrze do momentu, w którym postanowiłem "przytrzymać się" Mateusza Korobacza. Szło nawet dobrze, ale przedobrzyłem wchodząc w Dużą Patelnię i popełniłem błąd, bo za mocno hamowałem w złożeniu, także wyleciałem przy jakichś 160-180 km/h i poszedłem w konkretne kozły ;)

 

Mam filmik z całego zajścia, ale muszę go obrobić i wrzucić. Ogólnie spoko, sprzęt trochę trzeba odbudować, a ja trochę poobijany, ale w jednym kawałku - w dodatku całkiem mi się podobało, wirówka jak na wesołym miasteczku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że nie trzeba ciebie spawać ;) na poprawę przyjdzie jeszcze czas Poznań na razie nie zamierza zaorać toru.

Jak czytam sprzęt da się poskładać więc nie jest źle, ja miałem jedną przygodę na dużej patelni w dawnych czasach ale motocykl nie przeżył tej figury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to słaby? Wszyscy poprawiliśmy zeszłoroczne czasy po 7 miesiącach niejeżdżenia :) Jest ok, za tydzień upalamy w czeskim Moście :)

 

Dobra, film sesnacyjno-krajoznawczy jest już do obejrzenia:

Widać, że wina w 100% moja, nawet szkoda gadać :P

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPs.... wygląda na to ze Michały nie utrzymały chyba ze cisnołeś w hamulec.....

Pierwsze koty za płoty.

Wyniki jak na pierwszy speed day nastrajaja optymistycznie.Dla mnie impreza mega udana. Pomimo problemów technicznych 1.39. Jak sie tu nie cieszyć. Apetyt rośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki jak na pierwszy speed day nastrajaja optymistycznie.Dla mnie impreza mega udana. Pomimo problemów technicznych 1.39. Jak sie tu nie cieszyć. Apetyt rośnie ;)

 

A idź pan, wstydu oszczędź :) .

 

Nowe oponki ogarnięte, motocykl poustawiany, ostateczne tempo miało być w okolicach życiówki, a wyszło nawet lepiej. Nie ma biedy. Szkoda tylko strasznie chłopaków ... Damy radę!

 

Krl, gdzieś tam Cię widziałem jak kleokotałeś :) . Szkoda, że nie było nawet czasu na tym Speed Day'u, żeby pogadać. Następnym razem to już koniecznie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krl, gdzieś tam Cię widziałem jak kleokotałeś :) . Szkoda, że nie było nawet czasu na tym Speed Day'u, żeby pogadać. Następnym razem to już koniecznie.

 

A tak poklekotałem sobie trochę, tym razem byłem tylko w poniedziałek więc faktycznie czasu było jak na lekarstwo.

Wpadłem tylko ustawić zawias i miałem polatać z Prendim - niestety jego Dusia nie bardzo chce na tor :sad:. Za to mój dziadek zaskakuje mnie coraz bardziej. :biggrin:

Będzie czas na następnym SD na drugim majowym będę dwa dni - a teraz szykuję się już na Pannonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wiadomości jak z frontu: jest postęp, cele osiągnięte, ale straty własne duże. Podoba mi się, że naprawdę poważnie i ambitnie się za to zabraliście. Będę kibicował!

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...