Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ja już tyle razy się naciąłem planując wyjazdy windsurfingowe, że wierzę prognozom tylko z 2-3 dniowym wyprzedzeniem i to pod warunkiem, że utrzymuje się stabilna sytuacja baryczna. Jeżeli nad Polską szaleją 2 fronty, to można rzucać monetą nawet przy prognozowaniu pogody na następny dzień.

 

Zresztą co tu gadać: Szkopek już na Słowacji jeździł w zeszłym tygodniu, a my siedzimy i trollujemy po Internetach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to może mi ktoś załatwić ten numer do Molika? chciałbym nas zgłosić po weekendzie. P.s bedzie nas jedenastu bo nakręciłem jeszcze jednego kolege z Wawki z forum Kawasaki, który notabene poszukuje transportu. Jesli ktos ma jedno miejsce to mam chetnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to może mi ktoś załatwić ten numer do Molika? chciałbym nas zgłosić po weekendzie. P.s bedzie nas jedenastu bo nakręciłem jeszcze jednego kolege z Wawki z forum Kawasaki, który notabene poszukuje transportu. Jesli ktos ma jedno miejsce to mam chetnego.

 

Wpadnij na Motor Show, pogadasz z nim osobiscie. Speed day ma swoje stoisko

--->Suzuki SV 650-->Yamaha FZ1s--Triumph Speed Triple 1050 --> Yamaha MT 09

http://www.trasser.pl/ aplikacja mobilna http://szkoleniemotocyklowe.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest, bo będziemy nakurwiać, dobrze się bawić, niszczyć opony, hartować psychikę i wykuwać doświadczenie. Kto nie chce, niech ogląda w domu TV albo siedzi z browarem przez monitorem, ale proszę darować sobie "dobre rady". Ja jeszcze nie mam 120 lat i mam wyj**ane na warunki atmosferyczne, rodzinne uroczystości i tego typu klimaty.

 

Ave. Będziemy napierdalac do wyrzygu !!! Niech nam tylko niebiosa już pozwolą, i śniegu oraz mrozu zaoszczędzą :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie to może mi ktoś załatwić ten numer do Molika? chciałbym nas zgłosić po weekendzie. P.s bedzie nas jedenastu bo nakręciłem jeszcze jednego kolege z Wawki z forum Kawasaki, który notabene poszukuje transportu. Jesli ktos ma jedno miejsce to mam chetnego.

 

Ja sie z chęcia z kimś zabiore. Jak by co mam busa i przyczepke więc 2-3 moto extra mogę zabrać ale szaferkę mam tylko dwu osobową więc jest wolny fotel + ewentualnie taborecik he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to was skontaktuje... napisz mi do siebie nr na pw i swój namiar(imie i nazwisko) zebym wiedział kogo mam podac w zgłoszeniu ;-)

 

Rozmawiałem z Moilkiem i jeden przelew za całą grupę.

 

Cena za 2 dni 850 PLN

 

Dane do przelewu:

 

MARCIN GRODZICKI

87 1030 0019 0109 8552 0002 8203

 

 

Potrzebuje jeszcze info, w której grupie jedziecie (dopiszcie poniżej):

 

1. Sherman

2. Sikor

3. Rinas

4. MarcMarc

5. kuptel

6. kolega kuptela

7. 77royal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo :) ja mam u siebie zalozonego pelnego Akrapovica z ta krotka koncowka :) jak go odpalilem bez db killera i troche go pokrecilem to sasiedzi uciekali do schronu bo mysleli ze koreancy cos wystrzelili i i leci w ich kierunku :)

Zamontowalem wiec killera zeby nie stresowac sasiadow i nie uciekac pozniej z Poznania jak Jacek mnie pogoni kijami :)

Odpalilem z killerem i duzo ciszej mi sie nie wydawalo ,ale zima ,brak sezonu to i ucho bardziej wyczulone na takie piekne dzwieki.

Zapkowalem sie na przyczepke pojechalem na stacje diagnostyczna i 4 razy kazalem chlopu mierzyc bo nie dawalem wiary ,wyszlo 99db ?! HE HE takiego mam db killera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo zdążyłem się pokłócić:

 

Czy wjeżdżający motocyklem sportowo-turystycznym albo sportem pierwszy raz z małymi umiejętnosciami ma obniżać ciśnienie w gumach?

Tak, bezwzględnie.

 

Na pewno bezwzględnie, nawet przy czasach oscylujących wokół 2:15?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...