Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w zamian masz czysty i sprawny motocykl - choć faktycznie z tą pogodą można dostać pier...... na szczęście w 3City nie pada ostatnio w ciągu dnia :)

 

Mam też nadzieję, że w poniedziałek podczas SD nie będzie bez deszczu.

Edytowane przez krl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy można przyjechać do Poznania w niedzielę, a zapłacić na drugi dzień rano do 8 ?

 

Proszę o info na forum najpóźniej do niedzieli do 15 kto z Was jedzie. Bo jeśli zrezygnujecie to też rezygnuję. Jadę do Poznania głównie żeby pośmigać (nie zrobię tych wypadów w tym roku za dużo, dwa , max trzy dla tego też zależy mi na pogodzie) ale jadę także żeby z Wami spotkać się live, więc proszę o konkretne info.

I jeszcze ten pierdo… pomiar ja mam 100 (tak mi wyszło na stacji) wiadomo będę kombinował np. kręcił obroty do 4800 ale jak sami będą kręcić to kicha. Czy naprawdę tak rygorystycznie podchodzą? Czy jak powiedzą że nie spełniasz norm i cię nie wpuszczą to tracisz kasę ?

Może ktoś z Was ma znajomości i w razie czego powie „wpuść chłopaka on pierwszy raz…” :)

Ja śledzę pogodę dzień w dzień, tydzień temu pisali że w poniedziałek zmiana pogody na lepsze, teraz kich ma być za to we wtorek ma być ładnie. Musimy poczekać przynajmniej do soboty i obserwować.

 

Maciej 2008 rocznik to trochę stare(po 5-ciu latach guma nie jest w najlepszej kondycji ale też zależy jak była przechowywana) ale można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatMax, nie sraj żarem, dobrze będzie. Jak Ci każą kręcić silnik, to rób to tak, żebyś utrzymywał prawie 5000 obr/min, ale ciut mniej i broń Boże nie przekrocz tego (nie zrób "skoku" obrotów), bo sprzęt wykazuje maksymalną zmierzoną.

Ważne, żeby trzymać równe obroty a nie falować, bo jak falujesz to oni sami Ci zmierzą, a wtedy gwarantuje Ci, że wyjdzie więcej.

 

No i ostatnia dobra rada: mów, że masz limit 102 dB, bo startujesz w Rookie. Po prostu bądź przy tym odpowiednio przekonujący i będzie spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wiekszosci przypadkow przyjezdzam do Poznania w niedziele i place w pon. rano .

Klopot moze byc w tym ze ja latam w grupie A a tam nie ma takiego tloku jak w B iC i moze sie zdarzyc ze nie bedzie zwyczajnie miejsca bo pierwszenstwo maja ci co wplacili kase lub sa przed toba w kolejce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman, Songoku dzięki za radę (trochę to mnie zbiło jak Sikor niedawno napisał że kogoś nie wpuścili jak miał 100). Miałem nadzieję że będziesz(Sherman) ale słyszałem że jednak sie nie pojawisz.

Nieśmiertelny czyli rozumiem że pomimo że sie zapisałem na stronie speeddeya i mam miejsce zarezerwowane to i tak mogą mnie nie wpuścić ? To po jakieiego te zapisy ?

Powinno być tak że jeśli sie zapisałeś i zapłaciłeś na miejscu do odpowiedniej godziny np. 8 rano to masz pewne miejsce. Jak się zapisałeś a się nie pojawisz do tej 8 czyli adekwatnie nie zapłacisz to w tedy ktoś powinien wejść na Twoje miejsce.

Dzięki za info nieśmiertelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że będziesz(Sherman) ale słyszałem że jednak sie nie pojawisz.

No nie będzie mnie. Po prostu pewnego słonecznego dnia mnie olśniło, że można lepiej wydać 2500 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze jak sie zapiszesz a nie zaplacisz(bo bedziesz chcial zaplacici rano w pon.) i staniesz w kolejce a bedzie 30 kolesi ktorzy zaplacili i 10 ktozy nie zaplacili a stoja przed toba w kolejce to mozesz sie dowiedziec ze jestes 41 i sie nie zmiescisz na torze .

To tyle w teori ale czy sie tak komus kiedys przytrafilo to nie wiem :)

 

Odnosnie JACKA :

He He gdzie tam koniec z tym tak latwo sie nie da skonczyc ,poprostu chlopak jedzie gdzies to kraju gdzie:

-na miejsce dostaniesz sie samolotem i nie bedziesz musial nim kierowac

- jest pewne slonce a nie do ostatniej chwili przed wyjazdem sprawdza sie porgnoze czy bedzie padac czy moze bedzie slonce

-spisz w czysciutkim apratamencie z klimatyzacja

-kibel i prysnic masz do osobistej dyspozycji

-do wyboru wiele roznego rodzaju dan do jedzenia

- alkohol w cenie

- cieple morze lub ocean z pieknymi skapo ubranymi kobietami lezacymi na zlocistym piasku

- jak sie wypierd..... to co najwyzej dlatego ze za bardzo sie napiles i w najgorszym przypadku pozdzierasz sobie kolana

 

Reasumujac : kasa jak za 3 dni w Poznaniu a warunki i komfort wypoczywania zdecydowanie lepszy :)

 

No i Zagadka dlaczego tylu ludzi wybiera za ta sama kase TOR POZNAN ?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...