Skocz do zawartości

SPEED DAY 2013


Niesmiertelny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie warto, lepiej pooglądać teletubsie, taniej i bezpieczniej a wrażenia te same :biggrin: .

 

Taniej - na pewno :)

Czy bezpieczniej - nie wiem, i jedno i drugie robi duże spustoszenie i dziury w mózgu :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się zapisałem na speedday. Jestem już podniecony i zdenerwowany hehe.:)

Po wikendowej mojej komunii trochę znów przybyło kilo więc od jutra zapier... do lasu biegać z psem.:)

Chyba będę biegał w kombiaku, będzie lepszy efekt tak jak Bradl (tylko jemu nie idzie tak dobrze w motogp) to raczej odejdę od tego pomysłu.;)

Będzie dostępna fajna oferta na następnym speedday o taki czymś kiedyś pisałem, bedzie można wynająć indywidualnie na jedną sesję instruktora koszt jak dla mnie 100zł dla kolesia z grupy C bo tam się póki co widzę. Można się zgrać i wynająć w trzech to koszty wychodzą po 66zł. Coś tam nagrywają + jest rozmowa przed i po sesji.

Tylko się boję trochę o te moje opony 2CT bo kupiłem nowe i szkoda je zjechać ale Maciej pisze że nie ma co się zastanawiać tylko zapier...

Jeszcze jest opcja kupienia używek od Kato Racing jak będą chcieli odsprzedać swoje gumy do połowę zjechane np po pierwszej rundzie 18.05. Nie wiem może na takie coś pójdą chłopaki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Maciej pisze że nie ma co się zastanawiać tylko zapier...

 

 

Dokładnie, jedyne co trzeba to jeździć ! A nie się zastanawiać 2 lata !

Wszystko inne - prędkość, czas itp. - przyjdzie z czasem.

Na początku można na każdym moto i każdnych oponach upalać, oby sprawny technicznie i ciśnienie OK !

 

Jeszcze jest opcja kupienia używek od Kato Racing jak będą chcieli odsprzedać swoje gumy do połowę zjechane np po pierwszej rundzie 18.05. Nie wiem może na takie coś pójdą chłopaki. :)

Opon używek mam sporo, jak chcesz to na PW się odezwij, coś się znajdzie w dobrej cenie :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko się boję trochę o te moje opony 2CT bo kupiłem nowe i szkoda je zjechać ale Maciej pisze że nie ma co się zastanawiać tylko zapier...

 

 

i ma rację ...

Nic nie zjedziesz! Opony drogowe potrzebują wręcz toru by się nie skwadratowiły od ciągłej jazdy na wprost ;)

Zanim ograniczenia tych opon zaczną Ci przeszkadzać na torze zdążysz je na drodze zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak, połowę dnia przejadę na tych moich drogowych a potem zobaczymy co się z nimi dzieje. Chcę mieć te opony w dobrym stanie do końca tego sezonu ale chyba jestem za dużym optymistom. hehe:)

Temat ciśnień to chyba zgłoszę się do Macieja :) bo z tego co pamietam to on jest specjalista.

Dobra nie ważne trzeba zapier... a nie biadolić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie jeździjcie tak!

 

 

WTF??? To przecież z ostatnich Speed Days. Ktoś widział tego asa :D ?

 

 

MatMax, tu dobrze strzeliłeś. Kato Racing przerabia tych opon w ilościach przygnębiających :) . Teraz już niestety 1 sekunda różnicy na okrążeniu to wielka różnica dla tych biednych gum.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oponami zauważyłem niepokojącą prawidłowość (dotyczy Poznania)
- czas powyżej 1:55 zużycie praktycznie żadne, można na jednym komplecie cały sezon obskoczyć

- czas 1:50-1:55 widać pierwsze ślady zużycia i odwijania (dużo zależy od techniki, ale już coś się zaczyna guma wałeczkować)

- czas 1:47-1:50 żarty się kończą, trzeba wozić zapasowe gumy i mieć świadomość, że jedna tylna opona może nie wystarczyć na 2 dni

- czas1:45-1:47 jedna guma wystarczy na jeden dzień pod warunkiem, że się dobrze dobierze mieszankę/ciśnienie i się umie odwijać

- czas około 1:45 jak jedna guma wystarczy na cały dzień, to człowiek się tak cieszy, że nie wie co robić z kasą!

- czas poniżej 1:44 nie wiem, nie byłem, ale się wybieram i dam znać ;)

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy cali, ale ja jestem niepocieszony, bo czasy nie są jeszcze takie, jakbym chciał, bo 1:50, co nie zmienia faktu, że wiem nad czym mam pracować, także z niecierpliwością czekam na treningi przed rundą, a może w weekend do Białej skoczymy? Zobaczymy jak pogoda dopisze! No i kupiłem rainy, także już nie mam wymówek prze jeżdżeniem w deszczu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...