Skocz do zawartości

Wykręcone świece


Tamka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie wydaje ze jescze troche i cala maszyne do oststniej srobki rozbierzesz.

 

:) Gdy kupowałam Paskudę to dokładnie tak sobie pomyślałam. Raz kozie śmierć, przyznam się.

Generalnie to ja mam duże skłonności do lenistwa i wolałabym tego rozkręcania uniknąc. Jeżeli jednak trzeba będzie to rozkręcę w mak.

I poskładam oczywiście

:)

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak paskuda długo stała oparta na stopce to spprawdż czujnik od niej , ew. zewrzyj go na krotko . Z wiring diagram wydedukujesz jakie napięcia i gdzie sie powinny pojawiać w kostce modułu tak aby uzyskać iskrę . Jak pracujesz w laboratorium to może masz odstep do oscyloskopu przenośnego - łatwo nim sie sprawdza impulsatory .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscyloskopu tez trzeba umieć używać .... Już pełne wykorzystanie multimetru to dla 90% zbyt trudne zadanie

Szpilki na impulsatorze przy kręceniu wałem nie mają wiecej jak kilkanaście V , większośc oscyloskopów mobilnych to cyfrowe urządzenia w pełni automatyczne , wybierasz program rejestracji przebiegu i reszta sama sie zrobi włącznie z dopasowniem podstawy czasu czy wykryciem owych szpilek i prezentacja na ekranie. Zresztą "pan heniu" może ustawic a Tamka podpiąć gdzie trzeba i po bólu .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Temat przegięcia > Przy piwie tak mnie wciągnął że straciłam czas. Najpierw czekaja na mnie gary, a później wezmę się być może za Paskudę.

Mam z pracy niezły Fluke multimeter, Powinien wyśledzić wszelkie piki napięć itp. I nie jest mi potrzebny żaden Miecio żeby odpowiednio go ustawić :icon_razz:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Temat przegięcia > Przy piwie tak mnie wciągnął że straciłam czas. Najpierw czekaja na mnie gary, a później wezmę się być może za Paskudę.

Mam z pracy niezły Fluke multimeter, Powinien wyśledzić wszelkie piki napięć itp. I nie jest mi potrzebny żaden Miecio żeby odpowiednio go ustawić :icon_razz:

Widać, że poruszył opinię publiczną :D

 

Oscyloskop automatyczny głupieje przy kręceniu rozrusznikiem, sprawdzone wiele razy. Jeż lepszy test to spięcie multimetru ustawienie zakresu 2V i sprawdzenie czy będzie głupiał.

Wueska, kupiłem kiedyś analizator spalin z oscyloskopem. O ile wiem o co chodzi w analizatorze, nie daję rady z oscyloskopem. O co w nim chodzi?

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shini, mój serdeczny przyjacielu-abstynencie :) on jest razem z analizatorem w 1 urządzeniu, dokładnie ten model http://www.autotechnika.net/analizatory.php szkoda by było się wyzbywać :/

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...