Skocz do zawartości

Akcesoria motocyklowe z przeznaczeniem torowym


pork
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok kumam. Do tego rolgazu muszą być linki od tego roglazu:) Ale generalnie powinno dac rade.

jak się dwie linki to zawsze da się coś wykombinować, a próbowałeś go montować

i coś tam "podrutować". Ja też miałem linki wkręcane i je maksymalnie naciągnąłem

tam masz regulacje przy manetce i przy przepustnicy. Popatrzyłem w googlach i powinno dać rade.

Muszisz działać regulacjami linek, ewentualnie przy przesutnicy dać trytyrkę jak boisz się,

że linka spadnie.

 

Ten rolgaz to RobbyMoto zapytaj o linki w Legato Motocykle, może mają linki do Daytony.

 

Ja też kombinowałem z linkami od gsxry miałem to samo

Edytowane przez agressor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdę speca na miejscy który mi w pancerzu od 636 umieści nowe linki i przedłuży go do odpowiedniej długości, aczkolwiek może być problem z dobraniem odpowiedniej długości. Legato może mieć on ma sporo sportowych gadżetów w ofercie. Rollgaz euroracing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tam przesadzają z entuzjazem odnośnie tego moda, bo gdzieś było porównanie z rolgazem z R6 i ten był podobno dużo krószy i bardziej agresywny niż ten z 1050. Ja z kolei miałem rolgaz z R6 w Gixerze i IMHO jest akurat, choć nie jakiś ekstremalnie krótki. Także kosmosu się nie spodziewam, ale i tak fajnie, że tanio i łatwo można poprawić i tak fajną reakcję na gaz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły sezon planuję ubrać swojego bajka w owiewki torowe i więcej bywać na obiektach zamkniętych. Chciałbym jednak od czasu do czasu gdzies się przemieścić na moto z punktu A do B. Chciałbym jakoś rozwiązać kwestię prowizorycznego oświetlenia (tak na odpierdol, zeby byle psiak z daleka widział, że cośtam się świeci).

 

Tył sobie jakoś ogarnę - prawdopodobnie kupie jakaś małą lampę zespoloną z kierunkami i wytnę otwór na laminacie, jakoś podkleje coś posztukuję i będzie GIT.

 

Nie wiem co zrobić z przednią lampą. Na początku myślałem o jakiś halogenach małych, ogrągłych (analogicznie jak z tyłu - wycięty otwór i coś tam podrutowane). Teraz mi przyszło na myśl nakleić po prostu jakąs listwę LED.

 

Będę wdzięczny za podpowiedzi co z tym fantem zrobić icon_smile.gif

 

p.s

Ma to być tanie, kwestie badania technicznego mam w pi*dzie a i estetyka też nie jest na pierwszym miejscu icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzi, tylko proszę bardzo o KONKRETNIE odpowiedzi a nie spamowanie. Mianowicie w moim Gixie i tak musze kupic nowe zegary i tak bo obecne są strzaskane, a że nawet zwykłe szajsy Suzuki kosztują kilka stówek to pomyślałem żeby kupic jakiś mega-super wynalazek, taki mini komputerek - wyświetlacz sportowy, w którym będzie lap-timer, wskaźnik obrotów, zapiętego biegu, temperatura itp. - ktoś ma jakieś pomysły? Tylko oczywiście chodzi mi o normalne pieniądze, wiadomo że za 500 zeta się nie kupi czegoś takiego ale 5000 nie wydam. Dziękuję ślicznie za odpowiedzi, pozdrawiam i całuję serdecznie.

Papa.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...