Skocz do zawartości

Samochód do 15 tys


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem taki samochód który mało pali liczyłem w każdą stronę ale przez przypadek będąc w Łodzi przeglądałem z nudów allegro poszukując astry trafiła się ta (aukcja była wystawiona pół dnia) zadzwoniłem, pojechałem była jazda próbna potem dwie nieprzespane noce i doszedłem do wniosku, że najwyżej sprzedam za pół roku ze stratą ale przynajmniej sobie dynamicznie powyprzedzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie no, nie wierzę, że 12 letni diesel ma przejechane niecałe 200 tyś. kilometrów.

Nikt ci nie każe wierzyć.

 

Mój były służbowy Opel ma 11 lat i 170 tyś km. Z czego 140 tyś. zrobił w pierwsze 4 lata swej bytności na polskich drogach. A teraz sporadycznie jeździ nim żona na zakupy. I też ma diesla pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe wierzyć.

 

Mój były służbowy Opel ma 11 lat i 170 tyś km. Z czego 140 tyś. zrobił w pierwsze 4 lata swej bytności na polskich drogach. A teraz sporadycznie jeździ nim żona na zakupy. I też ma diesla pod maską.

 

To jego stan musi być fatalny. Nie jeżdżony samochód się psuje. A diesel sporadycznie jeżdżony po bułki do sklepu za rogiem, to już w ogóle masakra. :)

Edytowane przez Visuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prawda -wszystkie gumy szlag trafia....... ja mam jedno auto co robi za pomnik, robi 300km miesięcznie , ostatnia próba otwarcia drzwi skończyła się wyrwaniem uszczelki z gniazda :D to samo tyczy się gum w zawieszeniu, nawet opony potrafią się odkształcić jak postoi na zbyt słabo napompowanej i potem przy 80 km/h plomby z zębów wypadają.....

 

auto musi jeździć i tyle......chyba tylko rdza wolniej atakuje jak auto stoi....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto musi jeździć i tyle......chyba tylko rdza wolniej atakuje jak auto stoi....

 

Średnio z tym jest. Chyba że garażowany w przewiewnej wiacie. :D

Byłem napalony na kanta. Stoi na cegłach pod plandeką na podwórku. Stoi - zgniło wszystko. Hardkor przykręcasz koła ciągniesz wszystkie stoją, coś się obrywa. Tyle z zabawy.

 

A kumpel wyhaczył za grosze Mitsubishi galant/sigma sappro czy coś. OOO to-

 

Trochę problemów na początku bo kola trzymały ale auto miało potencjał. Ten garażowany ponad 8 lat. Japonia nie ma super blach a przetrwał.

 

Więc jak trzymasz auto na parkingu pod drzewkiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj się wyleczyłem z francuzów

znajoma ma puga 307, od nowości, 2003r, 109tys przebieg

zawieszenie do według mnie do remontu, wszystkie gumy sparciałe, amory wylane, hamulce ledwo zreanimowałem tak skorodowały

elektryka tragedia, mocowania żarówek jak w chińskiej zabawce, non stop coś się przepala(ale to raczej wina masy, w chińskim mopedzie są grubsze przewody), sprzęgło beton, wspomaganie jakby nie było

wizualne tip top



wczoraj się wyleczyłem z francuzów

znajoma ma puga 307, od nowości, 2003r, 109tys przebieg

zawieszenie do według mnie do remontu, wszystkie gumy sparciałe, amory wylane, hamulce ledwo zreanimowałem tak skorodowały

elektryka tragedia, mocowania żarówek jak w chińskiej zabawce, non stop coś się przepala(ale to raczej wina masy, w chińskim mopedzie są grubsze przewody), sprzęgło beton, wspomaganie jakby nie było

wizualne tip top

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu. Pracuję w dużej firmie Automotive czyli produkcja części do samochodów. Produkujemy części min do francuskiego PSA , Toyoty, Bmw, - Mini Moris itp itd. To są części do pierwszego montażu czyli na linię produkcyjną. I wiesz czym się różnią części do poszczególnych samochodów ? NAKLEJKĄ. Większość producentów schodzi z kosztów i części są takie same do różnych marek. Kup sobie klocki hamulcowe i przeczytaj na pudełku do ilu marek pasują. Pisanie że francuzy są kiepskie to stek bzdur. W tej cenie nie kupisz samochodu tak wygodnego i trwałego. W każdej marce są feralne sztuki i nie można generalizować.

Mam znajomego który kupił w 2004r w salonie mercedesa Vito za ponad sto tys zł. Po dziesięciu latach ten samochód jest tak skorodowany że nadaje się na złom a po 370 tys miał generalny remont silnika. Za kilkanaście tys zł kupisz kilku letniego francuza ale niemiecki samochód za te pieniądze będzie miał lat naście lat a to jest przepaść w technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Accord - chyba, że nie lubisz Hond.

 

Accorda VIgen jak najbardziej polecam jeśli chodzi o autko do 15tys. zł. Jeżdżę takim od 3 lat (silnik 1.8vtec 136KM), nastukane ma ponad 200tys. km i problemów brak. Rdzy jeszcze nie ma, nic się nie chce psuć, dynamika zadowalająca. W mieście pali jakieś 10l benzyny, na trasie schodzi do 7l. Jak to każdy vtec, lubi sobie chlapnąć oleju przy jeździe w okolicach czerwonego pola, u mnie wychodzi jakieś 200ml na 1000km (Valvoline VR1 5W50) - ale ten silnik kusi, żeby depnąć. Szczególnie gdy przekracza się 4000 obrotów, spod maski zaczyna dochodzić fajny odgłos i czuć dodatkową moc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu wygląda trochę jak Multipla z przodu :blink:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YUBY myślę, że podstawa to kwestia czy auto jest zadbane i było dobrze utrzymane. Te silniki 2.2 mają dobrego kopa (jak już się rozkręcą - problem z turbodziurą) i są oszczędne (jak na 2.2). Tutaj masz ładnie napisane http://renaultespace.pl/viewtopic.php?f=16&t=418 . Myślę jednak, że najważniejsza jest kwestia późniejszej sprzedaży (spadek wartości autka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...