Skocz do zawartości

MotoGP - sezon 2013


piórko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem że MotoGP już w tym roku wygra MM i na przyszłe kilka lat nie będzie miał sobie równych...

Tez jestem tego zdania.

Co do komentatorow,dla mnie jest ok,duzo fajnych ciekawostek mozna sie dowiedziec.Tyle,ze czasami mogliby sie uciszyc na dluzsza chwile, zeby dac szanse nacieszyc sie dzwiekiem samych motocykli.Bo ten Mick to prawie caly czas nawija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piórko, u faceta paznokcie lepiej jak poobgryzane, niż pomalowane hahahahahahahahahahhaa :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

MM zrobiłby niespodziankę( chociaż i tak jest), starym wyjadaczom...to mój zresztą faworyt( jeszcze z poprzednich sezonów) , mimo, że marka nie ta :icon_mrgreen: hehe

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Rossiego ta sesja była fatalna, tempo tragiczne. Kto oglądał ten wie. Chyba dużo kombinowali ale nadal coś nie funkcjonuje. Zobaczymy jak będzie cieplej w F4. Marquez jest niesamowity w wyścigu 1,21,5 powinno starczyć a on takich laps miał dużo w F3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po wczorajszym dniu, troszkę zmieniłam nastawienie do Repsol Hondy. Nigdy nie podobał mi się ten napuszony, wiecznie nadęty Nakamoto. Nawet, gdy jego zawodnik wygrywa PP czy wyścig - on jest bez wyrazu. Wiadomo, że to Japończyk, a oni zazwyczaj emocji nie okazują.

Marquez wniósł do tego zespołu trochę luzu - tak się przynajmniej wydawało. Ale wydaje mi się, że to jest troszkę inaczej. Wczorajsza mina MM po tym, jak stracił PP, świadczyć może o tym, że on jednak mniej się bawi,a jest cholernie zawzięty.

I ta kwestia z tymi jazdami po Laguna Seca - dla mnie jest to więcej niż oczywiste, że zawodnicy po tych torach jeżdżą - a już tak chorobliwie ambitnego Repsola z pewnością na to stać. I nie ma w tym nic złego. Po co tylko utrzymywać, że nie jeździł? Po to chyba, aby budować wokół MM taką otoczkę najlpeszego we wszystkim. Oczywiście z kamienną miną, jakby nigdy nic. Jak się do tego dołoży te wszystkie odstępstwa, jakie Dorna zrobiła dla Repsola i strasznie zaciętego ojca MM (jeszcze od jego startów w 125ccm), to ten obraz (jak dla mnie rysuje się dość ponuro...).

Trochę mi się to wszystko nie podoba, bo Marc jest bezwzględnie mega utalentowanym motocyklistą i chyba nie potrzebuje takiego nadęcia wokół.

 

A tak swoją drogą - ten "błąd" MM podczas treningu, kiedy przejechał w korkociągu po wewnętrznym poboczu - to chyba nie był błąd ;).

 

VR miał kiepskie tempo (jak pisał MatMax) i jak będzie w ogóle podium dla niego, to będę się bardzo cieszyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro zawsze był świetnym kierowcą, fakt że jego ostatnie wybryki ze zdejmowaniem z toru innych zawodników są trochę nie bardzo, ale kto się interesuje wyścigami wiele lat i pamięta jeszcze jego potyczki w 250cc ten wie że on umie jeździć. To samo na Suzuki - mimo że nie było rozwijane i niezbyt konkurencyjne, radził sobie naprawdę dobrze.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jednak ten chłopak nie zasługuje na miejsce w Motogp, są lepsi od niego, a sprzęt ma zacny,(widziałbym np. za rok Nikiego na jego miejsce) oczywiście to jest moje zdanie.

Co do Marqueza to już na konferencji się rozluźnił. :)

Martwi mnie jednak Rossi coś chyba nie jest tak, na świeżej gumie jest bardzo szybki ale już na zużytej nie wygląda to dobrze w porównaniu z innymi.

Zespół widać bardzo pracował nad tym w ten weekend ale chyba nie ogarnęli. Coraz bardziej się zastanawiam czy nie jest jednak czas na zmianę w garażu (kiedyś o tym pisałem że mechanicy już nie ogarniają tematu chyba). :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jego zespół ma kase, on ma sponsorów i budżet -> zasługuje na MotoGP :D . Chryste, o czym Wy z Piórko gadacie? Wiecie, nie obraźcie się, ale marzę o tym aby Rossi trafił do jakichś Mistrzostw Włoch czy cuś, wtedy zostawicie te fajne serie wyścigowe w spokoju, wraz z innymi zawodnikami (i biednymi komentatorami).

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Marqueza.Ma chlopak ambicje, a za tym wszystkim idzie talent.To co ma sie caly czas usmiechac jak glupi do sera,mimo, ze z wyniku nie jest widocznie zadowolony.To dopiero obluda.Chce byc najlepszy i bardzo dobrze, zycze mu tytulu.

A Rossi coz kiedys wymiatal, teraz juz nie ma tego czegos.Coz wszystko sie kiedys konczy,choc wielkim pozostanie nikt mu zaslug nie odbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co Ci człowieku chodzi panie S ? Bo nie kumam. Co zrobił Bautista przez te lata. To jest k*rw... moje zdanie i tyle na temat, ty możesz sobie myśleć inaczej głęboko w du... to mam.

V może trafić do Mistrzostw Włoch w dupie to mam, ja i tak będę oglądał Motogp. Poza tym ja od ostatnich wyjaśnień Micka nie napisałem nic o komentarzu tego chłopaka, więc nie wiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobił Bautista przez te lata. To jest k*rw... moje zdanie i tyle na temat

 

żal.pl - wejdź na wikipedię i poczytaj co zrobił, tylko nie na PL wikipedię bo tam nic nie ma; no i są też inne źródła

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...