Skocz do zawartości

Tor Poznań - Motopopołudnie 2012


marcinrednose
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

własnie sciagnałem , i probuje ogarnac ?Zarejestrowałem itd W zasadzie klikam w niej tylko start i latam a reszta sama sie zrobi tak ?

ps ja starym wyjadaczem ? dobrze zrozumiałem ? przecież ja to zwykła po pierdołka jestem :) A tak szukam kogoś kto by chociaż z parę kołek za mną pojechał i powiedział co robię źle . Bo załamuje się swoimi czasami . I nawet nie wiem gdzie daje dupy . Jak ogladam filmiki na youtubie z ludzmi co jezdza takie czasy jak ja to mi sie zdaje ze jestem w każdym momencie dużo dużo szybszy .... Az sie zastanawiam czy mi stoper dobrze działa ... w kom bo to aż nie możliwe ... normalnie aż mam ochotę się pochlastać

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w kombi. Odbiornik GPS ma być odsłonięty bo inaczej nie będzie dobrze łapał sygnału i żadne pomiary dobrze nie wyjdą.

Ja tego nie używałem na torze, ale robiłem trochę testów bo było mi to potrzebne.

Osobiście mocowałbym to gdzieś na tailu, od góry lub w okolicach zegarów.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadomke nie chce Cię martwić, ale nikt nie będzie marnował swojego czasu na SD ani na motopopo zeby za kimś jeździć. Niestety każda minuta jazdy jest droga, więc trzeba zapie**alać :D

 

Pewnie nikt Ci tego nie napisze, ale taka jest brutalna prawda. Jak chcesz się uczyć to się sam za kimś łap a nie proś, żeby za Tobą preclować (bez urazy - lubie to określenie ;) )

Wiem bo sam kiedyś przerabiałem. Jak wyjeżdżasz na tor to jakby psa ze smyczy spuścić :D



tak wiem, jestem choojem bo mówię prawdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo że będę na motopopołudniu, na dodatek ze swoją żoną :blink: już załatwiłem wszystkie babcie do pilnowania mojego stada dzieci :biggrin:

Wczoraj zrobiłem specjalny stelaż na moto do mojej zwykłej kamery, ustawiłem pięknie bo widać wszystkie zegary i trasę z przodu, nie szumi za bardzo bo jest zaraz za owiewką przy 250 obraz jakoś nie ucieka (mam zwykłą kamerę sony) mam nadzieję że mnie wpuszczą i się nie przypie......

Niewiadomka napisz jakie czasy robisz to ja Cię nakręcę (będę jechał za Tobą chyba że zapierd... poniżej 1,5 ) to raczej nie ogarnę. :wink:

10 minut mogę Ci poświecić nie jestem taki jak songoku.

Fakt(songoku) ma rację że trudno poszukać taką osobę (sam kiedyś prosiłem o pomoc ale nie dostałem zwrotnego fidbeku ;) ) ale tak jak pisałem 10 minut nagrania o ile ogarnę Twój czas masz ode mnie w prezęcie. :) Napisz tylko jakie czasy robisz.

Jadę na dzień dzisiejszy na 85%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy na te motopopołudnia trzeba się zapisywać i dzwonić przed czy w ogóle się odbędą ?

Nigdy nie byłem, a nie chcę przyjechać i pocałować przysłowiową klamkę.

Ważne że po ostatnim speeddeyu mam motokartę ważną na 3 lata. :)

Mogę przyjechać krótko przed 15 haha. ;)

henio pisał że jak się zapiszę do AW to będę płacił 70zł ale miesięcznie chyba trzeba zostawiać jakąś składkę a jak chcę być od czasu do czasu to chyba nie warto?

Edytowane przez MatMax78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się zapisywać. Info dają na stronie www ale jak jest deszcz to potrafią odwołać gdzieś w okolicy 8 rano. 60zł na rok jest składka ale członkiem zostajesz dopiero na drugi rok od zapisania się (w pierwszym płacisz 100zł za motopopo) i musisz mieć dwa podpisy aktualnych członków AW (jak chcesz to mogę ci się podpisać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimbak to ogarniaj. Jak ja byłem 10.06 na speeddeyu to mnie namierzał (ten co robi pomiary) potem nakleił mi na tłumiku naklejkę 2013 (nie wiem co ona znaczy- pewnie że chyba jest wszystko ok). Przed wyjazdem robiłem pomiar na stacji wychodziło mi 99-100.

Więc jak masz dużo za dużo to kombinuj bo sprawdzają jak tylko wyczują że jesteś zbyt głośny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed-day rządzi się innymi prawami

dajesz im zarobić a na kasę się nikt tam nie obraża ;)

na moto-popołudniu jest sporo ludzi i zbyt głośny wydech jest pretekstem aby Cię nie wpuścić gdy kończą im się wejściówki

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi czasami to jest dziwnie ... generalnie coś tam poniżej 2 min . Chociaz sam uwazam ze stoper w komorce musi bankowo zle mierzyc :blink: :cool: czas . Bo jak ogladam przejazdy z takmi czasami jak ja jeżdżę to aż nie wierze bo z tego co sam patrze na licznik to w kazdy miejscu mam po paredziesiat km , szybciej . Kiedys na yt widzialem jak koles f3 latal tak podobnie do mnie z czasami , to chyba na wyjsciu z ostaniego zakretu mial z 140 a na prostej z 212 w pierwszym zakrecie chyba z 120 na tej patelni . I jak tak sobie patrze to dochodzę do wniosku ze muszę sie gdzieś na szlugensa i na dziewczynki zatrzymywac bo innej opcji nie ma .... No ale na nastepne mp zakladam kamerke i bede wiedział gdzie pierdziele

Edytowane przez PaulNewadomke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...