Skocz do zawartości

Wiadro szału z wagonem rewelacji


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moje drogie Żuczki :D

 

Przychodzi taki czas, kiedy zapierdalanie z prędkościami nadświetlnymi nie daje już tyle radości co kiedyś, a na fajery, erłany i całą masę innego tałatajstwa zaczynasz patrzeć z coraz większym znudzeniem. Skansenowy miecz ze śladową ilością hamulców, rachitycznym zawieszeniem, wiotką ramą i monstrualną wagą staje się ideałem. Po krótkim scrollowaniu allegro, wsiadłem z moim przyjacielem w furmankę i pojechaliśmy. Dzień burzowy, pogoda lekko z pupy. Już na miejscu, kiedy zobaczyłem ten wehikuł czasu, wiedziałem że będzie mój. Nie słuchałem za bardzo sprzedającego, który swoją drogą był miłym gościem. Jedynka, ogień, prosta, złodziejski bankomat begieżetu i spowrotem z kasą wracamy, co by móc się testowo przejechać. Urywający dupę, prostujący włosy na jajkach szau, porównywalny jedynie z radością złapania po raz pierwszy gołego cycka, w dodatku nie należącego do mamy. Jedynka, ogień i wracamy do domu po resztę kasy. Droga powrotna - deszcz, jakby całe niebo właśnie postanowiło się zalać na mnie. TIR ochlapuje mi me piękne oczęta, nie chronione przez podniesioną szybkę w kasku z racji zerowej widoczności. Karczew, kolejny raz, zapamiętam na długo z chu**wej drogi i monsunowego deszczu. Nic to, jadę dalej . Po 50 km, zmoczony go gaci, z czerwonymi gałami, otwieram piwo w garażu i podziwiam. Zanabyłem :)

 

http://p1.bikepics.c...431489-full.jpg

 

1. jesteś poetą

2.piękny motocykl w ładnym malowaniu

3.chętnie za jakiś czas poczytam o eksploatacji tego pojazdu (wrażenia z jazdy, awarie, spalanie itd.)

4.jak będziesz chciał sprzedać to napisz pw. :cool: i tak mnie nie będzie stać, ale pozawracać dupe zawsze można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Grido ciągle masturbuje się pod napis Suzuki :icon_mrgreen:

Przyjmij moje kondo....tzn gratulacje ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacny sprzęt, gratki Greedo i miłego użytkowania. Tylko żeby Ci nie przyszło do głowy zmasakrować go na jakieś CR.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez pogratuluje, bezawaryjnosc zycze !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo można tylko zapie**alac ?!

Też mi ostatnio ładna GR650 za 1800PLN uciekła i to rzut beretem , wkurw trzyma mnie do dziś (mam sentyment do tego modelu - najlepsze studenckie czasy na nim przelatałem :D) .

Greedo , gratulejszyn .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...