Skocz do zawartości

Speed Day Poznań 2012 - ustawki


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie rzecz jasna!), proszę o wsparcie psychiczne... właśnie rozmawiałem ze znajomym, który siedzi w tej chwili na torze w Poznaniu i śmiga Fiatem 126p w imprezie "Maluch Trophy". Dziś wykręcił czas 2:14... gwoli przypomnienia: maluch seryjnie ma 23 konie (słownie: dwadzieścia trzy), waży 600 kg i ma 4 biegi :blink:

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnym nie, silnik A-grupa, około 50 kuni, skrzynia z krótką 3- i 4-, chyba zeszperowana, waga całego malara to 500 kg. Ale i tak jestem ciężko załamany...

 

Jeszcze pytałem, gdzie hamuje i wychodzi, że prawie nigdzie, bo tylko przed Sławiniakiem, małą patelnią i pod mostkiem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce potrenować wirtualnie w Poznaniu polecam tę grę. Prawdopodobnie jest to najbardziej realistyczna gra motocyklowa jaka pojawiła się na rynku. Twórcą tej gry chodziło o realizm w prowadzieniu motocykla i na tym się skupili, a nie o grafice. Tę grę tworzyli prawdziwi maniacy sportów motocyklowych. Ja wiem że prawdziwa jazda różni się od wirtualnej ale myślę że warto spróbować. Ja w krótce spróbuję bo obecnie nie mam za dużo czasu. Pozdrawiam i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rinas, wracając jeszcze do Twojego moto to kij z tego że ma 11 lat. Wiek tu nie ma nic do rzeczy, tylko podzespoły. Wystarczy zainwestować trochę w zawiechę i heble i myślę że można konkurować z nowszymi sprzętami jak równy z równym, a to mimo wszystko tańsze niż zmiana moto.

 

A co do ustawek - ja tam namiary na dobrą i sprawdzoną ekipę mam, do tej pory nikt tu więcej nie chciał ruszyć dupy z tej lansowni, jaką jest Stolica, więc to się pewnie nie zmieni. C'est la vie ...

 

Sikor, a ta ekipa ma charakter bardziej zamknięty czy bardziej otwarty :)? Pytam bo w przyszłym roku chciałbym się trochę zapoznać z Poznaniem i jeśli jest taka możliwość to chętnie bym się podłączył. Ja już od dawna chciałem zrobić to co Wy zrobiliście w tym sezonie ale kasa blokowała, a wszystko wskazuje na to że od przyszłego sezonu będzie lepiej.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...