Skocz do zawartości

CRF 450 Nie odpala


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. W czasie jazdy na piątym biegu na odcięciu motocykl nagle zgasł i zblokował tylne koło.

i teraz nie chce już odpalić, rozebrałem więc co mogłem aby zobaczyć co może być przyczyną o to co zobaczyłem, co o tym sądzicie?;)

14mili044.jpg

By bados01 at 2012-06-18

14mili042.jpg

By bados01 at 2012-06-18

14mili041.jpg

By bados01 at 2012-06-18

14mili049.jpg

By bados01 at 2012-06-18

14mili047.jpg

By bados01 at 2012-06-18

14mili045.jpg

By bados01 at 2012-06-18

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba chciał zrobic popisówke przez kumplami i strzelił z korby :laugh: :laugh: :laugh:

K*rwa tak to jest z wyczynowymi crossówkami, lekko przeciągniesz wymianę jakiegoś elementu, choć nie będzie powierzchniowo zużyty i będzie trzymał wymiar to zmęczenie materiału zrobi swoje.

A teraz na poważnie zapytam. Kiedy zmieniałeś tłoka i zawory? Miały już swoje mth?

 

Prawdopodobnie kompresja ucieka. Dolej z wiaderka i będzie gytara :) Ewentualnie świeca wyskoczyła na browara.

Myślę że jak wleje dwa doktorki to powinno być git :laugh: :laugh:

 

A tak serio to wiem już co się stało. Baba testował nitro w CRF :laugh:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa tam , widywao się takie przypadki :P

Z pieca chyba nie ma co zbierać , zwlasza jak się ten gruz dostał do skrzyni w trakcie jazdy .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl do ostatniej chwili chodził jak zawsze, tzn trochę szumiał- nic nie wskazywało na taką rozwałkę. W zimę rozbierałem górę i wszystko było bez zarzutu, więc wymieniłem tylko łańcuch rozrządu i dotrałem zawory, łańcuch się nie zerwał. Myślę że po prostu tłok dogonił zawór wydechowy, bo o dziwo te sie urwały a nie ssące- teoretycznie słabsze. Sprężyny pewnie były fabryczne jeszcze -8 lat, zawór stalowy cięzki innej koncepcji nie mam. I tak sie cieszę bo jak silnik stanął to spojrzałem od razu pod motocykl czy jest olej na drodze. Blok cały więc jest dobrze:)

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartery widać całe więc się nie miał jak dostać

Nie wiem jak kartery wyglądaja w środku , ale jak cos wpadło w tryby lub inne części ruchome to może być potem problem .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...