Skocz do zawartości

Brak mocy przy wyższych prędkościach


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oddałem ostatnio moto - GSX 750 Inazuma do mechanika na regulacje zaworów i czyszczenie i regulacje gaźników. Po dwóch poprawkach (wcześniej moto strasznie muliło i przerywało), kiedy wydawało się, że wszystko jest ok, nadal jest problem. Motocykl idzie tak jak powinien do 160 km/h, a potem ledwo dociąga do 190. Na 3 biegu idzie do 160 i po zmianie biegu na 4 moto jakby nie miało mocy, przyspiesza bardzo wolno i praktycznie nie ma szans dojść do końca obrotów, zmiana na 5 już nic nie daje - motocykl nie chce jechać szybciej. Wiadomo - nie jest to demon prędkości, ale wcześniej 220km/h jechał, teraz jest to nierealne.

Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1, 2, 3 tak, na 4 już mu się za bardzo nie chce,

Czy może to być spowodowane zbyt uboga mieszanką, bo świece są białe, nie maja nalotu "kawy z mlekiem"

Lewego powietrza raczej nie łapie - po zatkaniu wlotu airboxa od razu gaśnie

Edytowane przez Emdżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy mam zbyt ubogą mieszankę w portmonetce to tez za szybko po sklepach nie latam :laugh:

Może tak być, myslę .

Mój chłopak ostatnio też męczył się z gaźnikami. Ustawione jak fabrycznie, wyczyszczone ale okazało się że były jednak zatkane takie malutkie dysze które są w obudowie tych miechów jakby (nie wiem jak to inaczej nazwać) które sterują iglicę. One chyba służą do wyrównaia położenia tej gumowej membrany która jest w środku. Zanim wyczyścił gaźniki to moto jeździło jak opętane ale paliło straszne ilości benzyny. Gdy wyczyścił to przestało palić dużo ale też nie jechało. I smieszne jest to że to musiało się pozatykać w trakcie czyszczenia :laugh:

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inazumie ? To względnie młode moto jest, o membrany to się mozna martwić powyżej 20 roku zycia lub w "leżakach magazynowych" .

Wykręć świece i poka , zobaczymy każdą , podpowiemy.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...