Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... ale cieszę się z pudła dla Valentino :biggrin:.

 

A no. Tym bardziej że przed wyścigiem już mówił że szanse na podium są, więc bynajmniej nie było to przypadkowe 2gie miejsce. Z drugiej strony wystarczyło że zabrakło Stonera i Daniego, a Lorenzo mógł chyba wygrać jadąc na dwójce... Nie lubię go ale ma chłop talent :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo mógł chyba wygrać jadąc na dwójce... Nie lubię go ale ma chłop talent :blink:

 

Po wyścigu mówił, że na trzecim kółku prawie się wyglebił i że w połowie czuł oddech Vale za plecami, więc tak hop siup wcale nie było, ale jego konsekwencja i powtarzalność jest imponująca. Rossi pokazał z jakiej jest gliny i co może się dziać jak wróci na yamahę. Co do Marqueza - Stoner powiedział, że jeśli to w ogóle jest możliwe, aby w pierwszym sezonie ktoś z moto2 wygrywał w GP to jest to właśnie Marquez. Stoner powiedział, że może wróci w Japonii, a już na pewno w Australii, gdzie wygrywał przez ostatnie pięć lat (cztery na Ducati :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner powiedział, że jeśli to w ogóle jest możliwe, aby w pierwszym sezonie ktoś z moto2 wygrywał w GP to jest to właśnie Marquez.

 

Musi mieć bardzo kiepską pamięć bo zapomniał o początkach Lorenzo w królewskiej klasie.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie mogłbym się założyć o skrzynkę wódki że Rossolak jeszcze zdobędzie tytuł.

Ja też. W końcu to koleś, który rezygnuje z dużo większej kasy tylko po to, żeby móc jeździć lepszym motocyklem. Lorenzo może nie wytrzymać ciśnienia, bo bajki o tym, że w Yamasze Rossi będzie numerem 2 są tak samo wiarygodne, jak to, że Tusk obniży jakikolwiek podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam artykuł Micka z motor mani. Moim zdaniem następna runda nie zweryfikuje tego czy zmiany wykonane przez Ducati przyniosą znaczący efekt(nie dadzą konkretnej odpowiedzi, . Myślę że tor Aragon podobnie jak tor Silverston nie są ulubionymi obiektami dla doctora. Z resztą jego ulubione tory już minęły ,no może jeszcze została Malezja da odpowiedz co znaczy BARDZO DOBRY kierowca i dobry sprzęt.

Szkoda, że Ducati tak zwlekało nadal twierdzę że lepiej dla Rossiego byłoby pozostać w Ducati i za rok pokazać, że jest w stanie wygrywać, mało tego, pokazać że jako jedyny kierowca w historii tej dyscypliny potrafi zdobyć mistrzostwo na trzech różnych moturach. :)

Poczekamy zobaczymy dla mnie i tak Vale jest WIELKI (nie jestem gejem mam żonę i trojkę dzieci ale go kocham za to co zrobił dla tej dyscypliny), a co znaczy dla fanów motogp –ROSSI NA PODIUM to sami ostatnio widzieliście. Ktoś z Was napisał że motogp jest nudne, wyścig motogp to jest tylko jak sam Mick mówi wisienka na torcie, MotoGp to szalone wyścigi klasy Moto3 (młodych talentów), MotoGp to wyścig ludzi bez żadnych granic-fajterów klasy Moto2, MotoGp to wreszcie cała otoczka tego co się dzieje wokół za kulisami itp. tego nigdy nie da nam klasa Superbike którą oczywiście polecam (sam oglądam). 20 lat już oglądam GP i jedyne co żałuję to to że nadal nie ma w niej Polaka a uważam że telnetów obecnie nie brakuje np. Pasek, Wielebski . rok temu byłem w Poznaniu i widziałem co Ci młodzi chłopacy potrafią w wieku 19 lat. Stałem koło nich i tak sobie myślę jestem 15 lat od nich starszy a są moimi idolami bardzo im kibicuję i trzymam za nich kciuki w Porimao im się przyda doping.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...