Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

www.ipla.tv (czyli de facto Polsat Sport i Polsat Sport Extra)

 

Jak sobie tak patrzę do dochodzę do wniosku, że w pewnym sensie fajnie być Hiszpanem, Włochem, Szwajcarem, Czechem, Niemcem ...

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to!

 

Strasznie współczuję Benowi Spiesowi :( . Bardzo lubię Amerykanów w GP i brak mi słów by opisać sytuację Spiesa ...

 

Kibicowałem Lorenzo, ale muszę przyznać, że Pedrosa przejechał jak prawdziwy champion - zimna krew i perfekcja do ostatnich metrów, no i ta radość Pedrosy i jego zespołu ...

 

Coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że Ducati nadaje się tylko do tego, aby stało w garażu lub ładnie wyglądało na wystawie salonowej. Biały dym podczas redukcji? To jest podobno normalne w tym moto, taki system zaprojektowali inżynierowie. Ku...a :D !!!??? No i liczba zawodników CRT, którzy przebili się przed zawodników na Ducati daje dużo do myślenia.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo wyglądał jakby miał inną taktykę, ale Pedrosa przejechał faktycznie genialny wyścig. Miałem wrażenie, że Jorge przepuścił Daniego specjalnie, żeby nie musiał się bronić tylko gonić za nim - tak jest raczej łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi były dzisiaj mega. Trzeba mieć naprawdę wielkie i żelazne jaja żeby tak śmigać, tylko zastanawiam się jak oni wsiadają na moto z takim klejnotami :).

Chłopaki pokazali w trzech klasach prawdziwy spektakl. Komentatorzy również są świetni jak słucham tych z SBK z eurosportu to mi się drobne nie zgadzają.

Ciekawostką była ta dmuchana banda co została zniszczona w treningach. Mick coś mówił że fakture za zniszczenie dostał zawodnik, nie złe jaja w tym Brnie (3000euro). Ciekawe jak się to skończyło. Rossi w kwalifikacjach przyzwoicie, wyścig kolejna porażka. Po wyścigu jak Rossi był w boxsie pokazali go na moment, stwierdzam że Ducati go zniszczyło, strasznie załamany, szkoda mi chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto2 - świetny wyścig. Świetna jazda Lüthiego - bardzo nerwowo zachowywał się jego motocykl ale ten jakby sobie nic z tego nie robił. Szkoda że nie udało się obronić pierwszego miejsca. Jak widziałem ile metrów potrafił odrobić Espargaró na hamowaniu to musiałem sprawdzić czy mi ktoś czegoś do narkotyków i alkoholu nie dosypuje. Niesamowity jest ten chłopak.

 

MotoGp - końcówka genialna ... dla samego ostatniego okrążenia wartoby było być na miejscu. Reszta jak zwykle nudna jak F1. Ducati niech zwija swój cyrk bo żal dupe ściska jak patrzę jak oni swoją kasę tam marnują. Czasami mam wrażenie, że oni niechcą się ścigać tylko swój sklep z pamiątkami na padocku otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto2 - świetny wyścig. Świetna jazda Lüthiego - bardzo nerwowo zachowywał się jego motocykl ale ten jakby sobie nic z tego nie robił. Szkoda że nie udało się obronić pierwszego miejsca. Jak widziałem ile metrów potrafił odrobić Espargaró na hamowaniu to musiałem sprawdzić czy mi ktoś czegoś do narkotyków i alkoholu nie dosypuje. Niesamowity jest ten chłopak.

 

Zgadza się. Koleś po prostu jakby tego nie zauważał a skupiał się na innych rzeczach. Godne podziwu. Jest MEGA mocny na hamowaniach, jajca ze stali.

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...