Skocz do zawartości

Spalanie po regulacji 10l/100km W bandicie 1200 98r


agent 303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem po wizycie motocykla u dobrego mechanika a tam wymiana sprzęgła, łańcucha rozrządu, regulacja zaworów, czyszczenie gaźników i regulacji gaźników jest teraz problem przy normalnej jeździe pali mi między 9,5 do 10l benzyny na 100km przed serwisem przy takiej jeździe palił niecałe 7l co może być przyczyną ?

Bak szczelny, iglice nie były przestawiane więc co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr powietrza był wymieniony niecały rok temu. Byłem u mechanika powiedział że musi pomyśleć o co w tym chodzi bo w tej chwili przychodzi mu do głowy wymiana dyszy ale przed serwisem działały dobrze.

Sytuacja mnie nie dziwi bo ja mam szczęście do sytuacji które przytrafiają się w różnych dziedzinach po raz pierwszy

A co do mechanika mam zaufanie i gość wie co robi i mam z nim po niedzieli jeszcze rozmawiać co z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece wcześniej mi zarzucało na czarno ale po wymianie fajek już jest dobrze.

temat jest po to bo może ktoś się z czymś takim spotkał bo narazie mechanik sam nie wie co się mogło stać

 

pełna regulacja gaźników prócz iglicy

 

Jeszcze jedna sprawa da się sprwdzić ustawienie iglicy bez wyjmowania gaźnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece wcześniej mi zarzucało na czarno ale po wymianie fajek już jest dobrze.

temat jest po to bo może ktoś się z czymś takim spotkał bo narazie mechanik sam nie wie co się mogło stać

 

pełna regulacja gaźników prócz iglicy

 

Jeszcze jedna sprawa da się sprwdzić ustawienie iglicy bez wyjmowania gaźnika ?

 

Wyczułeś jakieś zmiany w dynamice po regulacji ?

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...