Skocz do zawartości

Inwazja pojazdów elektrycznych


ryhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taki michoa się ucieszy, że w Warszawie, Krakowie czy innej Łodzi mają czystsze powietrze a jemu za domem na wsi kolejny blok energetyczny stawiają. Jak się nie obrócisz, dupa zawsze z tyłu.

 

buber jest typowym przykładem ekologa czyli udając troskę o środowisko realizuje własne interesy :D a efekt jest zupełnie odwrotny :D

on kupił chińskie solary , owszem w karkonoszach jest dzięki temu zielono , ptaszki ćwierkają , tylko że nikt nie zwrócił uwagi ile do jangcy popłynęło toksycznego ługu z mycia i produkcji tych solarów , bo przecież to że jangcy jest zasyfiona nie sprawi że w karkonoszach będzie śmierdzieć i turyści nie przyjadą prawda ?

 

 

Ja nie mam nic przeciwko elektrykom ale one nie będą ekologiczne w naszej rzeczywistości

 

nie ma czegoś takiego jak zielona energia , energia jest zawsze brudna i nieekologiczna czy to hydroelektrownia czy wiatrak.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak zielona energia , energia jest zawsze brudna i nieekologiczna czy to hydroelektrownia czy wiatrak.....

Nie zrozumiałeś o co biega. Styrany życiem Kamaz z lejącymi wtryskami, kontra Actros euro 17. Za którym wolisz ciągnąć się kiblem?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sorry ale nie przekonasz mnie w żaden sposób.

 

Wiem i mam to w dupie.

 

Być może dlatego, że na co dzień obcuje z tym złomem co jeździ u nas po ulicach.

 

Czyli od innych wymagasz "źródeł" a sam jedyne czym dysponujesz to obcowanie ze złomem. Ok, jestem pod wrażeniem. Dlatego wiem, że cie nie przekonam ale prawda jest jaka jest i fizyki nie oszukasz. Samochód spalinowy jest napędzany paliwem ropopochodnym, elektryczny (baardzo pośrednio) będzie de facto w Polsce jeździł na węgiel. I też będą "stare złomy". Tylko inne. Jedynie spaliny będą poza miastem.

Ale zanim to nastąpi, to cała infra przesyłowa do wymiany, więc jeszcze z pół wieku minie, zanim temat z ciekawostki zmieni się w konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o co biega. Styrany życiem Kamaz z lejącymi wtryskami, kontra Actros euro 17. Za którym wolisz ciągnąć się kiblem?

znając życie, to michoa goni swojego kamaza, bo dłubał coś(jak zwykle) :D przy tylnym moście, ale mu odpalił, i ruszył swoim życiem.

więc jak michoa dogoni tego kamaza, to po prostu się przesiądzie. :D

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak zielona energia , energia jest zawsze brudna i nieekologiczna czy to hydroelektrownia czy wiatrak.....

Hydroelektrownie to akurat są z tego wszystkiego najbardziej sensowne.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, akurat dziś taki nius, o energii, i tym wariacie Musku.

 

http://tvn24bis.pl/tech,80/szef-tesli-elon-musk-chce-rozwiazac-problemy-energetyczne-australii,722830.html

 

 

To może być zbawienie dla mieszkańców Australii Południowej. Amerykański miliarder Elon Musk obiecał bowiem, że rozwiąże ich problemy z dostawami energii. Wszystko w ciągu 100 dni, jeżeli nie, firma dostarczy baterię wartą kilkadziesiąt milionów dolarów... za darmo.

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od innych wymagasz "źródeł" a sam jedyne czym dysponujesz to obcowanie ze złomem. Ok, jestem pod wrażeniem. Dlatego wiem, że cie nie przekonam ale prawda jest jaka jest i fizyki nie oszukasz. Samochód spalinowy jest napędzany paliwem ropopochodnym, elektryczny (baardzo pośrednio) będzie de facto w Polsce jeździł na węgiel. I też będą "stare złomy". Tylko inne. Jedynie spaliny będą poza miastem.

Ale zanim to nastąpi, to cała infra przesyłowa do wymiany, więc jeszcze z pół wieku minie, zanim temat z ciekawostki zmieni się w konkret.

Patrz a ja myślałem, że prąd jest z gniazdka.

bozoo powiem ci jako praktyk jak jest w realu a nie w teorii którą tak z lubością się podpierasz. Jeden samochód (sprawny) będzie emitował 2 ppm niespalonych węglowodorów a drugi z uszkodzonym przepływomierzem 1900 ppm HC. Co gorsza ten drugi jeździ w miarę normalnie, do momentu aż się kat zapcha, to go wytną w pizdu i jeździ dalej. Niestety takich samochodów jest mnóstwo na naszych drogach, a problem jest analogiczny do tego ze spalaniem śmieci w piecykach CO w miastach.

 

drzecie łacha z chłopaka a sami opalacie rumuńskie auta czy niemieckie bez szans na wymianę świeczek jak się unia nie dołoży. biznesmeny powiatowe.

Kolega ma chyba syndrom nadmiaru lektury forumowej? Masz pieska? Polecam spacerek dla odsapnięcia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patrz a ja myślałem, że prąd jest z gniazdka.

 

Sądząc po niektórych twoich postach - byłbym w stanie uwierzyć, że właśnie tak myślisz.

 

bozoo powiem ci jako praktyk jak jest w realu a nie w teorii którą tak z lubością się podpierasz .

Dobra, to pochwal się, praktyku od reala, jake masz doświadczenie, jeśli chodzi o pojazdy elektryczne?

Dla mnie koniec tematu, bo od innych oczekujesz źródeł a sam masz jedynie swoje widzimisię poparte grzebaniem w XX-wiecznych pasatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...