Skocz do zawartości

Uniwersalny, lekki motocykl z niskimi kosztami eksploatacji


Rekomendowane odpowiedzi

cs 650 scarver - świetny motocykl dla takiego filozofa, poza tym spełnia wszystkie założenia (chociaż nie wiem dokładnie jak z cenami bo mało tego jest na rynku)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci kolego radzę, przymierz się najpierw do tych motocykli, pojeździj sobie testowo, bo tak jak poprzestaniesz na wyciąganiu wniosków tylko z tego co udało Ci się przeczytać - daleko nie zajedziesz i wybierał będziesz w nieskończoność. O użytecznym zakresie obrotów to sobie porozmawiamy jak już trochę pojeździsz :)

http://gomoto.tv/

naszym motorem jest pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jebne...

szukam panny, takiej inteligentnej i spokojnej, ale imprezowej, co by lubiła ciągnąć druta i była dobra w łóżku, koniecznie dziewica, w przedziale wiekowym do 18 lat, żeby mi wystarczyła na kilka lat do kolejnej zmiany aż zbrzydnie.

 

Chyba bedzeisz musial pogodzic sie z losem i przejsc na " prace reczne " albo poprostu do konca zycia bedziesz sam :icon_mrgreen:

 

kurde, przez ten brak awatarów nie popatrzyłem, kto zadał pytanie... :blink:

 

Gdybym Cie nie znal lepiej, to rzeklbym, ze wlasnie dyskryminujesz kolege Samolot'a :icon_mrgreen:

 

Samolot,

 

za ta kase dostaniesz F 650 GS ( jak bedziesz mial szczescie to nawet z ABS'em.

 

Jest jeszcze inna opcja, kupic Yamaha'e SR 500 i dorobic do niej ideologoie :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starszy niż 10 lat i nie droższy niż 10 tys zł. Czy istnieje taki motocykl (enduro, choper i supermoto mnie nie interesują)?

Jak jesteś samolot to wreszcie wyląduj na ziemi. ;)

Motocykle takie istnieją- maja 1 cylinder, po jednej tarczy hamulcowej na każdym kole, minimalny osprzęt, w miarę wysokie- ale to właśnie enduraki. Jak MT-03 nie pasuje to zobacz XT 660R (każdy 1-cylindrowy silnik ma wąski zakres obrotów). Ostatnio nabywałem Aprilię Pegaso 650 z silnikiem Rotaxa- ma 12 lat i kosztowała 6 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś samolot to wreszcie wyląduj na ziemi. ;)

Motocykle takie istnieją- maja 1 cylinder, po jednej tarczy hamulcowej na każdym kole, minimalny osprzęt, w miarę wysokie- ale to właśnie enduraki. Jak MT-03 nie pasuje to zobacz XT 660R (każdy 1-cylindrowy silnik ma wąski zakres obrotów). Ostatnio nabywałem Aprilię Pegaso 650 z silnikiem Rotaxa- ma 12 lat i kosztowała 6 tyś.

Pytanie, czy zdoła kupić XT660 do 10tys :icon_rolleyes:

 

Aprilia Pegaso wydaje się być całkiem rozsądną propozycją.

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj się starszych - proponowany przez KS-a BMW GS650 będzie idealny. W cenie się zmieścisz, można znależć z wyższym siedzeniem (lub samemu podwyższysz) - prowadzi się i na drodze i na szutrze. I przy 190 cm nie wyglądasz jak na osiołku :)

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak nie da rady kupić XT660R, to da radę kupić XT600e. Jeździłem tym sporo, sprzęt bezproblemowy, po asfalcie na uniwersalnych gumach śmiga, a i z szutrówkami nie ma najmniejszego problemu. Ewentualnie można polecić jakąś DRZ-tkę 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję motocykla taniego w eksplaotacji - takiego co mało zużywa benzyny, nie trzeba zbyt czesto w nim wymieniać opon, zestawu napedowego, klocków hamulcowych itd. Osiągi nie są najważniejsze, chce aby mógł sprawnie przemiesczać sie z predkosciami 80-130km/h i w razie potrzeby można było by zjechac na szutrową droge.. Fajnie by było gdyby ważył też mniej niż 200kg i miał szeroki zakres obrotów użytecznych. Nie starszy niż 10 lat i nie droższy niż 10 tys zł. Czy istnieje taki motocykl (enduro, choper i supermoto mnie nie interesują)?

 

Po drogach szutrowych możesz jeździć nawet i Kawasaki GTR 1400 tylko że to straszna męczarnia. Z drugiej strony 95% będziesz jeździł po asfalcie, więc co za różnica? :D

 

Moja propozycja: Honda FMX 650. Za 10k to może nawet '06 da się upolować.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...