Skocz do zawartości

1% podatku dla córki mojego kolegi


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy.

 

Tak się złożyło, że mamy kolejny rok podatkowy. Również tak jak w zeszłych latach tych z Was, którzy nie wiedzą na jaki cel przeznaczyć 1% podatku, bardzo proszę o pomoc małej Indze.

Dla tych, którzy nie czytali w poprzednich latach - Inga (córeczka moich dobrych znajomych) urodziła się jako wcześniak w 26 tygodniu. Tak wczesne narodziny odbiły się niestety w znacznym stopniu na jej zdrowiu i mała ma całą masę różnych powikłań. Oczywiście pieniądze potrzebne są na rehabilitację tego malucha.

Zatem malutka, jej rodzice (Ola i Jacek), jak również ja, będziemy Wam bardzo wdzięczni za przekazanie podatku również w tym roku.

post-29865-0-06476300-1389704388.jpg

 

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moi drodzy.

Mamy kolejny rok podatkowy, więc jak co roku kolejna prośba do Was.

Oczywiście w miarę Waszych możliwości, bo wiadomo że potrzebujących jest wielu. Jeśli jednak ktoś nie ma sprecyzowanego celu na swój 1% to zachęcam gorąco. Malutka jest wcześniakiem i niestety ma wiele schorzeń. Oczywiście nie jest to maluch mi obcy, lecz córka moich dobrych znajomych. Dlatego w imieniu małej Ingi, jej rodziców (Oli i Jacka) jak również swoim będę Wam wdzięczny za pomoc w postaci 1% i udostępnianie informacji w miarę możliwości/chęci :)

Niestety nie mogę załączyć obrazka... nie wiem dlaczego.

Poniżej w związku z tym link:

https://www.facebook.com/IngaKowalskaDzielnyWczesniak

 

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Moi drodzy.

Temat zakładałem w 2012 roku, czyli 4 lata temu. Dzięki między innymi Waszej pomocy mała Inga w zeszłym roku mogła odbyć cykl rehabilitacji. Dlatego właśnie w tym roku po raz kolejny proszę Was o pomoc w postaci przekazania 1% podatku na małą. Tak jak w poprzednich latach z góry w imieniu jej rodziców dzięki za Waszą pomoc.

 

Niestety nie mogę wrzucić obrazka, więc może któryś z adminów mi to umożliwi. Też z góry dzięki :)

 

 

pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

AIMulain. Dzięki śliczne w imieniu małej i jej rodziców. Z roku na rok widać, że coraz mniej osób przeznacza swój 1%, ale może coś tam się uzbiera. Wynika to podobno z tego, że najchętniej ludzie przekazują 1% na te najmłodsze dzieci.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...