Skocz do zawartości

Budżet 5-6k zł. Suzuki GSXF vs Kawasaki Zr-7, a moze jeszcze cos innego?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

a moze VFR 750 , ostatnie 750 na gaznikach kupisz za 6 tys w bdb stanie - silniki nie do zajechania , tak jak reszta motocykla zreszta :) , motocykl dosc duzy i wygodny ( aczkolwiek do miasta lepiej bandit bedzie pasowal)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zr może być dla Ciebie małe (gabarytowo) - moto jest mniejsze od bandita.

Zr 7 spalanie 4.3 l? Toż tyle gs 500 pali. No chyba, że ktoś jedzie cały czas 80 w trasie to może, może spali 4.3.

Nie zmienia to fakt, że fajny ciekawy sprzęt i bardzo trwały.

 

Poszukaj GSX 750 Inazuma (goły brat jajka) - świetny sprzęt - olejak nie do zabicia, piękna klasyczna linia. I jest większy od bandita. Większy silnik zapewnia znacznie lepszą elastyczność, motocykl nietuzinkowy. Chociaż tutaj raczej szykować by trzeba ok 7 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupił bym "jajka" po 98...te pierwsze powietrzaki są nie do zajechania,a później...tragedia.Szukaj Fazera,jeśli trafisz,to będziesz miał kupę radochy.....

Dlaczego twierdzisz ze jajko po 98 to tragedia?Mialem takiego sprzeta z 2003roku tego po lifcie,wygląd rzecz gustu.Przejeździłem nim piec sezonów bezawaryjnie wiec w czym problem.Wymieniałem w nim tylko olej i opony.Motocykl wygodny ,dość dynamiczny,średnie spalanie około 6litrow.Złego słowa nie mogę na niego powiedzieć.Przed kupnem przymierzałem się do sv650,ale wydawał mi się mniejszy i nie podobała mi się praca widlastego silnika.

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no temat nie łatwy sam mam 197 i 115kg , osobiście pomykam BMW k75 ale z twoim doświadczeniem to wpierw popatrzałbym na motocykle lekkie ... ponadto twoje gabaryty oraz kwota jaką dysponujesz moim zdaniem predysponuje cie do Yamaha TDM , Honda Transalp, Suzuki Firewind, ... to tak na wstępnie faworytem jest tutaj TDM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślęze Inazuma 750 będzie bardzo dobrym pomysłem . Rozmiary i moc w sam raz , a do tego rzadki model ..

Tutaj za 6,5 do negocjaji http://otomoto.pl/suzuki-gsx-1200-inazuma-M3005228.html (nie znam moto ani goscia )

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślęze Inazuma 750 będzie bardzo dobrym pomysłem . Rozmiary i moc w sam raz , a do tego rzadki model ..

Tutaj za 6,5 do negocjaji http://otomoto.pl/su...a-M3005228.html (nie znam moto ani goscia )

 

Tyle że to 1200 a nie 750 :)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Faktycznie .

1200 będzie za ciężki do ogarnięcia no i siorbie niemiłosiernie , Jakoś dziwnie jeździło mi sie na Inazumie 1200 , taki kloc niezbyt poręczny.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...