Skocz do zawartości

Ścigacz za dwie wypłaty


Rekomendowane odpowiedzi

No tak rożek, ale Ty już miałeś prawo jazdy, ubranie na motocykl, :icon_biggrin:motocykl, doświoadczenie itd. Jak sie nie zaczyna od zera to można

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glany i ramoneska do jazdy na CBR :mellow: Gdybym tak jeździł po swoim mieście to by mnie chyba z niego wygnali a motocykl w pół zgięli.

Znałem gościa który, do swojej sportowej 1000 lat po kilka litrów benzyny. Jak zapytałem dlaczego to mi powiedział, że tylko tyle mu babcia daje. :banghead: żałosne

 

Żałosne jest Twoje podejście do jazdy na motorze. Nie każdy musi od razu lansować się w paskach pod liceum. Niektórzy kupują motocykl dla siebie. Ty pewnie przed każdą jazdą wybierasz się do Jacykowa, po nowe ciuchy i przeczyszczenie "wydechu". Ale czego nie robi się dla lansu i sławy na mieście. :banghead:

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, samolot, to ja Ci powiem, że dla mnie motocykl ma być przyjemnością. Jak w upale mam ubierać kombinezon to ja to pier... ekhm ... chrzanię. Jadę w spodenkach i podkoszulku. Mam świadomość, że tak ubrany, po randce z asfaltem będę miał peeling, ale równie dobrze na pasach ktoś może mnie potrącić. Dlatego jeżdżę powoli. Chyba jestem wygodny, i jeśli miałbym wybrać jazda moto w pełnym ubraniu w upale ze spoconymi jajkami, cały mokry od potu, to wolę albo autem z klimą, albo motocyklem w koszulce i spodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne jest Twoje podejście do jazdy na motorze. Nie każdy musi od razu lansować się w paskach pod liceum. Niektórzy kupują motocykl dla siebie. Ty pewnie przed każdą jazdą wybierasz się do Jacykowa, po nowe ciuchy i przeczyszczenie "wydechu". Ale czego nie robi się dla lansu i sławy na mieście. :banghead:

 

wszystko :lalag:

 

ja swoje kozy też tankuje za 10-20 zł często.....a po cholerę mam tankować do pełna, żeby na dzielni samolota nie było siary ??

 

paliwo wietrzeje co wyśmigam 3l i resztę wstawie na 2 tygodnie do garażu żeby wyparowało ?? tankuje tyle ile potrzebuje.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sie samolot'a czepiacie.

 

Pamietam, jak na targach motocyklowycz w Berlinie kupilem nowke kurtke i spodnie ( na deszcz - ocieplane - z protektorami - co prawda byle jakimi, za 25 DM - marek - nowe ).

 

Jezeli sie niema kasdy to niestety trzeba kupic po kims ( dezynfekcja wskazana :icon_mrgreen: )

 

na ebay'u czy allegro mozna sie za smieszne pieniadze ubrac - 500 pln'ow spojojnie styka na wszystko.

 

Na motur'a gotowki nie trzeba wogole - kredyt zalatwia sprawe :icon_mrgreen:

 

Na uprawnienia przeznaczyl bym jednak wiecej. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak rożek, ale Ty już miałeś prawo jazdy, ubranie na motocykl, :icon_biggrin:motocykl, doświoadczenie itd. Jak sie nie zaczyna od zera to można

 

Moje pierwsze buty motocyklowe, różowe IXSy kosztowały mnie 25 zł :icon_biggrin: , a w kombinezonie AKITO za 70zł jeżdżę do dziś :) Jak nie ma innego wyjścia i nie ma się parcia na lans to można poradzić sobie nawet z niedużym budżetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podejście zależy od tego co chce się robić... czy chce się jeździć motocyklem czy lansować pod mcdonaldem. Dla pierwszego ważne jest żeby jechać nie ważne czy w waciaku czy super modnym kombinezonie. Zasoby finansowe dla pasjonata nie mają aż takiego znaczenia jak niektórzy sugerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale drogie "świeżaki"

 

I kto to pisze? :icon_mrgreen:

 

 

Ogólnie to się nie zgadzam. Za4k można kupić motocykl sportowy 600cm. I dotyczy to powszechnie rozumaniej frazy, w pełnym jej znaczeniu wg.ogólnych standardów określających warunki rozumienia czytanego tekstu. A więc oznacza to tyle że za 4k zł kupisz motocykl. Nic więcej. Bo prawko już masz, skoro chcesz kupić motocykl. A ubiór je*ał pies, bez niego też da się jechać. Kask typu Tiger za 4.99pln z Biedronki. Co nie zmienia faktu że za 4 tys zł kupisz motocykl sportowy a za 4004.99zł masz motocykl plus kask. :icon_mrgreen: Znajomek od jakiegoś czasu chce sprzedać RF600R, ładną, zdrową, zadbaną i grubo doinwestowaną, nawet za 3,5k zł nikt jej nie chce. Bo taka pora roku. Ale spoko, do wiosny poczekamy i wtedy za 5k wystawimy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie qurim pocieszyłeś, bo ja od 3 tygodni próbuję opchnąć moją Zuzkę i zero zainteresowania, jakbym się o jedno zero pomylił.

 

Problem w tym, że ja od wiosny mam szeroko zakrojone plany związane z moto i wtedy sprzedaż nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sherman - kiepska pora roku na sprzedaż moto. Lepiej kupować o tej porze, taniej wyrwiesz sprzęt od desperata. :icon_mrgreen: GS500E wystawiłem z nudów, 2k zł. Stan techniczny bardzo dobry, niemieckie kwity. Przysyłają mi oferty zamiany na ETZ, dwa chińskie skutery albo oferują 1000zł bo rejestracja droga. Banda debili... :icon_evil:

 

 

Rożek też ma rację, jak nie musisz się lansować to fortuny nie wydasz na "osprzęt". Znajomek śmiga kilka lat w kombi Modeka z "lumepksu" za 100zł. Ja jedną ramonechę też ma z lumpa i jest git. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...