Skocz do zawartości

GSX750f


Ślepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.Mam problem a mianowicie,kupiłem ten motocykl za granicą,jezdzilem nim wszystko było dobrze.Chyba żle zniósł podróż busem po przyjeżdzie do polski z tłumika pociekło paliwo i zaczoł dymić na biało dosyć mocno.Od czego ZACZĄĆ NIEWIEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda Uczył mówić Cię? :icon_mrgreen: . Jak był transportowany? na leżąco ?. Jaki rocznik motocykla? bo skąd mamy wiedzieć czy ma gaźniki czy wtryski?. Kopci na biało bo być może spala resztki oleju i paliwa który się dostał do cylindrów w czasie podróży. Jak z mocą? dławi się?. Może zatankowałeś Diesla ? :icon_mrgreen: znam takich magików xD

Edytowane przez Under
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rocznik motocykla? bo skąd mamy wiedzieć czy ma gaźniki czy wtryski?

 

To który kolwiek rocznik GSXF-a 750 miał wtryski?! A to bardzo ciekawe :)

 

Co do kopcenia - odpaliłeś i zobaczyłeś, że kopci i zaras zgasiłeś? Czy kopci nawet po nagrzaniu silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mocy nie stracił chodzi normalnie transportowałem jego na stojąco,zastanawiałem sie czy jest to możliwe jak go wiozłem pracowały pływaki i stad to paliwo ale on ma kranik podcisnieniowy motor nie chodzi czyli paliwa nie podaje.Oleju raczej nie pali ma przejechane 18000tyś.myślałem ze to bedzie chwilowe ale po przejechaniu 10km nadal to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kranik podciśnieniowy nie znaczy że paliwo nie leci. Wystarczy że masz ustawione na PRI i zalewa bezpośrednio gaźniki. Co do białego dymu to w GSXFach jest tak że po kilkudniowym postoju szczególnie w chłodne i wilgotne dni lubi dymić ale po dojściu silnika do optymalnej temperatury wszystko powinno być ok.

Edytowane przez żunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem ze spalanie olejuz ujawnia sie dymem ciemnym-niebieskawym... Na bialo moj tez o tej porze kopci jak cholera perzy zapalaniu, ale po kilku minutach juz tylko lekki dymech a po dobrym nagrzaniu praktycznie nie widac... przyloz reke do wydechu i zobacz czy zaolei Ci sie czy bedzie tylko mokra od spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...