Skocz do zawartości

Motocykl na przygodę życia ;)


Gość aerialsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wybór iście zaskakujący, zważywszy na fakt założenia tematu w dziale Cruiser/Chopper :bigrazz:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś w ogóle olał temat i nie pokazał się tu od 10.12.2011

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego wyjścia tylko trzeba będzie wystawiać świadectwo że ktoś ma prawo kupić moto gdyż jest prawdziwym ideowcem i określoną ilośc razy widział Easy Ridera. On się właśnie od Ciebie rózni tym że jest mu to obojętne jaki to motor byle spełniał konkretne techniczne oczekiwania. Nie będzie sie nad sprzętem spuszczał przez cała zime w garażu. Pzdr

 

Tomulus, nie interesują mnie co Cię kręci (ani na co spuszczasz się w garażu), ale proszę nie odnoś tego do innych.

Po drugie jeżeli dla Ciebie Easy Rider to coś, co sądzisz, że "ideowiec" ma ciągle oglądać, to wychowałeś się na dziwnych dobranockach i pozostawiły ślad niestety.

Jak już bardzo chcesz znaleźć coś z klimatem, to odkop skądś "Fixing the shadow" - tam przynajmniej postacie nie są "papierowe".

 

Wracając do pierwszej części Twojej wypowiedzi, Ci którzy jeżdżą (i wiedzą czemu to robią) nie są sekciarzami - więc ten "ideowiec" pasuje tu jak zającowi dzwonek.

Twierdzę natomiast w dalszym ciągu, że każdy z nas ma jakiś gust, a nie tylko portfel.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gość olał temat jak widać, ale koledzy źle mu doradzali :biggrin: . Trzeba było polecić skuter z Tesco za 2,5 tyś, gwarancja w każdym sklepie-bo to znana sieć dilerska. No i mało pali,z tych 4 tyś by mu jeszcze zostało. Jest studentem, więc dostanie punkty na kartę i objedzie pół świata, pożywi się zupką chińską, a na poranek kawa i mieszanka studencka :banghead: . Ale czytałem i jestem pełen podziwu dla porad(gość nie docenił) :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Koleś wybrał FJ1200

 

link do wpisu na jego blogu:) http://aerialskyrun.blogspot.com/2012/05/yamaha.html

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widać że zmienił nastawienie i się wreszcie prawdziwie zakochał! Może mu palić nawet 8 l wahy a nie zwróci na to uwagi bo zapewne daje mu to coś. Kiedyś szukał tylko "dziewczyny" i podał "suche" wymagania: np. oczy, brak ust, czarna dziura. Gdy się zakochał i znalazł "toważyszkę życia" tj. FJ1200 i poznał jej wszystkie inne zalety o których nawet nie mażył to zmienił zdanie! Ma moto swoich mażeń i czuje, że żyje. Ciekawe czy wie jak szeroko rozwinęliśmy jego temat (i jaka poleciała przez te parę miesięcy szydera) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że "olałem swój temat" :)

Tak, ostatecznie wybrałem Yamahę FJ1200

W te wakacje razem z narzeczoną pojechaliśmy nią do Włoch/Chorwacji na 2 tygodniowe wakacje. Przy okazji odkryliśmy, że taka forma spędzania wakacji nam bardzo odpowiada i za rok wybieramy się na północ (Szwecja/Norwegia). Jeżeli kogoś zainteresuje relacja z tej podróży to zapraszam na mojego wyżej wspomnianego bloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...