Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie XJ 900 DIVERSION.

Czy ma ktoś z forumowiczów manuala do niej? Najlepiej do łatwego ściągnięcia (niestety nie jestem zbyt biegły w te klocki ;) )

I jakie podaje producent ciśnienia w oponach? Na moto nie ma żadnej naklejki z tymi danymi.

Dzięki i pozdrawiam.

 

 

mam instrukcję w pdfie do XJ 600 ale to chyba średnio Ciebie satysfakcjonuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono.

Z racji tego, że w temacie XJ-ty nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, postanowiłem założyć nowy temat.

Brat niedawno nabył dużą DIVERSIE i potrzebuje kilku info.

1. jakie powinny być ciśnienia w kołach?

2.czy wymieniając olej trzeba odpowietrzać cokolwiek? czy dzieje się to samoistnie?

3.byłbym wdzięczny na serwisówkę do tego modelu

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Już kiedyś pisałem posta dotyczącego kłopotów natury elektrycznej w mojej xj600, nie mogę odpowiedzieć teraz gdyż temat jest zamknięty a ja po serii prób i miesiącu bez motocykla znów mogę dalej rozkminiać.

Podstawowym pytaniem jest - gdzie znajduje się regulator napięcia w xj600? Przeszukłem forum, google tnie głupa a serwisówka w tym temacie nie ma nic do powiedzenia.

Sugerując się wyglądem regulatora z aukcji Allegro, wczoraj odkręciłem boczne plastiki i zadupek. Jest tam 5 modułów, wszystkie opakowane w plastik, nic co pasuje do tego co widziałem na zdjęciach z Allegro.

Proszę o namiary,

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Już kiedyś pisałem posta dotyczącego kłopotów natury elektrycznej w mojej xj600, nie mogę odpowiedzieć teraz gdyż temat jest zamknięty a ja po serii prób i miesiącu bez motocykla znów mogę dalej rozkminiać.

Podstawowym pytaniem jest - gdzie znajduje się regulator napięcia w xj600? Przeszukłem forum, google tnie głupa a serwisówka w tym temacie nie ma nic do powiedzenia.

Sugerując się wyglądem regulatora z aukcji Allegro, wczoraj odkręciłem boczne plastiki i zadupek. Jest tam 5 modułów, wszystkie opakowane w plastik, nic co pasuje do tego co widziałem na zdjęciach z Allegro.

Proszę o namiary,

pozdrawiam.

 

Regler jest pod lewym boczkiem.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pytałem już w sumie w innym temacie ale łupnę jeszcze tutaj bo w sumie bardziej odpowiedni chyba temat :) ILE MIERZYCIE ( WZROST) I JAK WAM SIĘ JEŹDZI NA XJ600N ? bo przymierzam się do kupna a widzę że tutaj sporo posiadaczy tegoż modelu i na bank ktoś wysoki się znajdzie - ja mam 186 cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 181 wzrostu i pozycja na XJ 600N była bardzo wygodna. Siedzisz praktycznie wyprostowany. Myślę, że 5 cm wzrostu przy wymiarach XJ nie sprawi kłopotu. Przejeździłem Yamahą 2 sezony i nie narzekam jak znajdziesz zdrowy zadbany egzemplarz to myślę, że będziesz zadowolony. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj 600 nie jest mała. wystarczy porównać rozstaw osi i jej wysokość z innymi motocyklami, ale jeśli chcesz mieć motocykl pod swój wzrost, kup jej większą siostrę - xj 900. Na niej trochę znikniesz :) No i będziesz miał pewność że po jednym sezonie nie zrobi się ''za słaba''

Edytowane przez kamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będziesz miał pewność że po jednym sezonie nie zrobi się ''za słaba''

Hmm ja z wiekiem uważam coraz bardziej że jest dla mnie za ..mocna :D.

Boje się że jak wezmę większa i szybszą to nawyk kręcenia na maksa mnie zabije w mieście ... na Wrocław i tak jest XJ szybsza niż reakcje puszkarzy w trasę jeżdżę wypoczynkowo więc 120 przelot jest już nawet za dużo plecakiem /taki fotoradar marudzący z tyłu że za szybko .. że za wąsko /

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...