Skocz do zawartości

Chwalę się! Ale nie motocyklem :)


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Więc po latach łażenia po urzędach i bankach w końcu się udało - otwieramy nowy biznes!! Kiedyś w tematach o patriotyzmie i zarabianiu za granicą pisałem że jestem patriotą, bo chociaż chwilowo zarabiam za granicą to robię to po to żeby interes w Polsce otworzyć. Więc już jest, przyjmujemy rezerwacje.

Jakbyście chcieli spędzić spokojny łykent w Karkonoszach przed kominkiem, to zapraszamy! Właśnie się kończą wykańczać 3 domki, każdy pojemność do 6 osób, cena (w zależności od sezonu) ok 300pln za dobę za domek. Kuchnia, łazienka, wszystko jest.

Dla motocyklistów są porady dokąd jeździć, a jak ktoś chce, to za paliwo pojadę jako przewodnik. Ci co byli na SSSJ to mówili że się nadaję :blush:

 

Zapraszamy cały rok! www.domkiwgorach.eu

 

W tym miejscu publicznie składam wielki pokłon dla mojej najlepszej połowy, która sama walczyła z ekipą, papierami, bankami i podobnymi żywiołami, kiedy ja szukałem kasy na świecie. Ale ponieważ Piaffe jest THE BEST to domki stoją!!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, a da się od Was tak po prostej do Szpindlerowego dojechać w zimę, czy trzeba na około?

Jet projekt fantastyczno-naukowy żeby tunel robić pod Karkonoszami. Ale to mrzonki :) Póki co, to do Harrachova i dalej drogą. Od nas będzie z 50kmów.

 

Buber, a tak Sylwestra byś nie zorganizował co?

Wziąłbym ze dwa domki na dwa dni (dłużej nie da rady), tyle że jakaś salka by się zdała żeby sprzęt grający zapiąć.

Browarny, to ma być ostoja ciszy i spokoju :) a sylwester się już dawno sprzedał. :) :) I dobrze, bo postawić postawiliśmy, a teraz trzeba będzie spłacać :D

 

Jak potrzebujesz, to u nas się przenocujesz, ale domki idą tylko za kasę. To ma utrzymać moją rodzinę (sam wiesz, 3 kobiety to dużo kasy trzeba :D ).

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluje i życzę aby się domki rozmnażały.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karkonosze daleko od mojej mieściny... Jak i finanse, ale może kiedyś, ze znajomymi...

 

 

Ale lepiej nie, jeśli świeżo zbudowane, szkoda by było patrzeć jak się pali...

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często bywam w Jagniątkowie. Uwielbiam to miejsce. Co prawda mam tam stały pobyt ale... kto wie ;)

W tym roku było takie zatrzęsienie turystów, że nawet na strychu spałem podczas jednego wyjazdu ;)

Powodzenia nie życzę - jestem pewien, że będzie ok :D

Go ride...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Buber. Teraz pozostaje odkładać na domek dla siebie nad piaszczystym, ciepłym, słonecznym i spokojnym miejscu. :flesje:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim!

 

Powiem wam że mentalnie i w ogóle lekko nie było, ale już domki stoją, a my siedzimy po uszy w kredycie :D więc nie mamy wyjścia - musi zadziałać!

 

 

Monter, żebyś wiedział... Piaffe, jak się dorobimy, chce apartament gdzieś gdzie ciepło, a ja będę zostawał na zimę śnieg odgarniać koło chałupy!! :D

 

Szaki - na narty od nas do szklarskiej samochodem ok 15 kmów. Chyba że chcesz się uczyć od zera to koło domu górka jest, ale wyciągu (jeszcze) nie ma. Kto wie, jak będą klienci to wszystko możliwe... górka na wprost chałupy jest do dogadania... :)

 

Aha! I jakbyście mieli uwagi co by można poprawić na stronce to piszcie. To taka nasz pierwsza kreacja, człowiek się uczy. Niedługo dołożymy kalendarz gdzie będzie widać dostępność. A zdjęcia środka domków na początku grudnia się pojawią.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...