Skocz do zawartości

Chcę kupić, tylko co?


molly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rozglądam się za pierwszym moim motocyklem. W marzeniach ( nierealnych ze względu na przewidziany budżet 5-6 tys.) Honda VTR250. Upatrzyłam sobie - tu proszę powstrzymać chichot - "wielewybaczającą" hondzinkę cb 250 ale niestety ofert w Pl jest tyle co pies napłakał:-(.

 

Zatem po przeczytaniu czego się da pozostaje mi do wyboru:

Kawasaki ER5

Honda CB500

Suzuki GS500

Motocykl jest dla mnie, więc musi być sprawny i możliwie bezawaryjny bo sama nic przy nim grzebać nie będę, dlatego fajniej byłoby kupić od kogoś z forum. No i lekki - mam 170cm + 57kg wagi i nie chciałabym się ze sprzętem mocować.

Fajnie jakby mnie nie przestraszył:-) bo do tej pory jeżdziłam tylko na wspomnianej hondzie i kursowej ybr.Cel jest taki że mam na nim nauczyć się jeździć ( no bo nie oszukujmy się, te 20-30 h jazdy na kursie to tylko wstęp do nauki).Jeśli mielibyście dla mnie jakieś inne propozycje to słucham. Po motocykl mogę się wybrać w obrębie woj.mazowieckiego.

 

molly

Realizacja marzeń w toku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja polecam Suzuki GSXF 600 86 km nie jest aż takie straszne a motor jest na prawdę sympatyczny, chociaż jest dość ciężki więc jak kto lubi :icon_biggrin: Suzuki GS 500 to też bardzo dobry wybór jest tego cała masa na pwno coś wybierzesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molly, ja miesiąc temu zakończyłam męki, które teraz ty przechodzisz zakupem Hondy CB 500 :bigrazz: Jestem bardzo zadowolona!

Mój sposób - szukasz ogłoszeń w okolicy, podsyłasz chłopakom na Forum, odrzucają szroty, których ty po zdjęciach nie poznasz, a resztę..

Resztę trzeba pojechać, zobaczyć, przymierzyć się. Najlepiej z kimś kto ma jakieś pojęcie.

Wawa na Forum mocnymi specami stoi, więc myślę, że na pewno ochotnika znajdziesz.

Co do budżetu - miałam zbliżony do twego.

 

Powodzenia :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Choc to niby nie wynika z suchych danych, cebulka jest odczuwalnie wyższa i zdecydowanie cięższa niż gs500. Ma szeroką kanapę, Na prawidłowo ustawionym zawieszeniu nie bedziesz w stanie stanąć całą stopą.

Moja luba ma bardzo podobne wymiary do Twoich i dużo lepiej czuje sie na gs500 niż na cb500. Radził bym Ci poszukac właśnie gs500.

W tym zakresie cenowym łatwo znajdziesz dobrze utrzymaną sztukę.

 

uwazam cebulke za relatywnie lepszy wybór w tej klasie, ale najwazniejsze jednak bys ty sama czula sie komfortowo.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecę gs-a 500.

Przede wszystkim jest niższy od CB 500 i na pewno będziez się na nim pewniej czuła.

Dodatkowo jest jeszcze prostszy konstrukcyjnie od cb, a co za tym idzie jeszcze tańszy w eksploatacji (np brak chłodzenia cieczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...