Skocz do zawartości

uwaga na Kawasaki zx6r (636) z Wrocławia i Radzymina


PWL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Max do 150km/h, a średnio ile? 120-130? Tylko że taka jazda to o kant dupy rozbić. W trasie najlepiej się jeździ 150-160 i więcej, ale utrzymanie takiej średniej na litrowej V-ce wiąże się zapewne ze spalaniem około 8 litrów. Nie chcę myśleć ile to musi w mieście palić. Chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pięknie. Jazda 120 km/h na 6. biegu, kiedy przy tej prędkości można by rozważyć wbicie dopiero 3. Nie czaje ludzi, którzy chcą mieć litra, tym bardziej V i nie do przyjęcia jest dla nich większe spalanie. Mocna V-ka, która uwalnia tą moc, musi zeżreć, koniec dyskusji. Inaczej jest to potulny Bandit, do tego zmulony. Jaki w tym sens?

 

Limo, mój dla przykładu, w cyklu mieszanym, bierze ok. 7.5, w cyklu miejskim 8, na torze jadąc na full bierze 11. Na trasie, jadąc spokojnie 160-180 km/h maksymalnie, delikatnie pracując gazem, osiągam ok. 7. U Włoszczyzny wartości są większe :) .

BTW. Nie przesadzajmy z tym spalaniem. Mocne R4, już nawet 600 też potrafi bez problemu łyknąć 10.

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

http://otomoto.pl/ka...a-M2870415.html

 

czarna 636 z wrocławia, wydech micron carbonowy. wystawiona za 9500. Nabijany numer na ramie krzywo, silnik z innego moto, odzywa się rozrząd i zawory powoli, sporo nalatane...

 

 

takim oto sposobem straciłem juz 600zl na palwio przez takich Pajacy

 

To ile powinien wedlug Ciebie miec nalatane moto z 2003 roku. Takie przebiegi to sie normalnie w 4 lata robi i tylko w Polsce wiekszosc sprzetow ma przebiegi w okolicach 20kkm bez wzgledu na wiek.

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo, mój dla przykładu, w cyklu mieszanym, bierze ok. 7.5, w cyklu miejskim 8, na torze jadąc na full bierze 11. Na trasie, jadąc spokojnie 160-180 km/h maksymalnie, delikatnie pracując gazem, osiągam ok. 7. U Włoszczyzny wartości są większe :) .

BTW. Nie przesadzajmy z tym spalaniem. Mocne R4, już nawet 600 też potrafi bez problemu łyknąć 10.

No to jeszcze nie tak źle. Moja cebra dużo mniej nie pali.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile powinien wedlug Ciebie miec nalatane moto z 2003 roku. Takie przebiegi to sie normalnie w 4 lata robi i tylko w Polsce wiekszosc sprzetow ma przebiegi w okolicach 20kkm bez wzgledu na wiek.

Pzdr

 

tak z 2 tys km powinien miec taki z 2003 , widocznie dużo po bułki jezdzisz, ze robisz takie przebiegi, musisz byc bardzo głodny rano :notworthy:

 

 

 

 

 

 

najwazniejsze jak dla mnie jest to,ze numery ramy sa nabijane i brak jest kluczyka, dlatego zamiescilem tutaj ten temat koleszko, czyli głownie ważne informacje dla każdego,

 

tematu nie zalozylem zeby podyskutowac jak powinien wygladac motocykl po przebiegu 50 tys

moja CBR miala ponad 50 tys przejechane i była w bardzo dobrym stanie... a ten motocykl np nie jest

Edytowane przez PWL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*wa ja nie wiem, jak ludziom palą gixy litrowe na trasie 5.5 l. Wczoraj trasa w jedną stronę 8.9 spalanie, nie zapierdzielałem jakoś bardzo - 130km w godzinę i dwadzieścia minut. W drugą stronę, stwierdziłem że sprawdzę ile pali przy jeździe na emeryta. Tj. 120km/h nie więcej. Wyszło 6.9. Nie wiem jak bym musiał jechać, żeby wyszło poniżej 6... Miasto średnio 8,5. To ta V'ka jakaś ekonomiczniejsza :P Ewentualnie coś mam nie tak w gixie :P

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K*wa ja nie wiem, jak ludziom palą gixy litrowe na trasie 5.5 l. Wczoraj trasa w jedną stronę 8.9 spalanie, nie zapierdzielałem jakoś bardzo - 130km w godzinę i dwadzieścia minut. W drugą stronę, stwierdziłem że sprawdzę ile pali przy jeździe na emeryta. Tj. 120km/h nie więcej. Wyszło 6.9. Nie wiem jak bym musiał jechać, żeby wyszło poniżej 6... Miasto średnio 8,5. To ta V'ka jakaś ekonomiczniejsza :P Ewentualnie coś mam nie tak w gixie :P

Pzdr

 

Ja latajac po miescie nigdy nie zszedlem ponizej 7l. Jadac z Niemiec do Polski z predkoscia przelotowa 200km/h i wbitym szostym biegu, spalil ponizej 6 litrow.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latajac po miescie nigdy nie zszedlem ponizej 7l. Jadac z Niemiec do Polski z predkoscia przelotowa 200km/h i wbitym szostym biegu, spalil ponizej 6 litrow.

 

Pzdr

 

 

Nie wiem jak z litrami, ale mnie na trasie do szkoły ZX6R P7F pali 6 litrów przy kręceniu do 11 k.p.r.m.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na serwisie zimowym gix pójdzie pod kompa, najprawdopodobniej do wymiany będzie przy okazji napinacz rozrządu. Także zobaczymy w przyszłym sezonie jak się zmieni (o ile w ogóle) spalanie. Teraz może też spalanie wzrosło przez już niższe temperatury.

Pzdr :crossy:

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie kręconych szaf i agonalnych stanów sprzedawanych motocykli jako "funkiel nófki nie śmiegane", to zawsze zadaje pytanie, czy kupujemy motocykle aby mało paliły?? czy aby dawały przyjemność z jazdy??

 

dla informacji moja litrowa Vka pali:

miasto: 7-7,5 l/100km

trasa po PL: 7 l/100km

trasa do Dubrovnika i z powrotem 5,9 l/100km na odciknu 4200km, prędkościami poza dopuszczalne limity...

Edytowane przez Bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...