Skocz do zawartości

uwaga na Kawasaki zx6r (636) z Wrocławia i Radzymina


PWL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Limo, mój dla przykładu, w cyklu mieszanym, bierze ok. 7.5, w cyklu miejskim 8, na torze jadąc na full bierze 11. Na trasie, jadąc spokojnie 160-180 km/h maksymalnie, delikatnie pracując gazem, osiągam ok. 7.

 

zgodze sie za wszystkim poza jazda w trasie przy 160-masz wtedy 7-8 tys obrotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest przykładów na to że cena nijak nie jest adekwatna do jakości :bigrazz: . Zarwóno w strone za drogich jak i za tanich sprzętów. Zazwyczaj dłuższe męczenie przez telefon i dodatkowe zdjęcia wystarcza do poprawnej oceny sytuacji ;]

 

PS

Falco na trasie 7-8L/100km z plecakiem , dramatu nie ma . Moze jakbym samemu pałował to więcej , tak to strach o plecak :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy temat miał być o podejrzanych motocyklach a nie żaleniem się komu ile pali?!

 

 

Temat o podejrzanych motocyklach juz jest na forum. Nie ma sensu go dublowac, wiec dobra opcja jest zalenie sie ile komu pali :)

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pięknie. Jazda 120 km/h na 6. biegu, kiedy przy tej prędkości można by rozważyć wbicie dopiero 3. Nie czaje ludzi, którzy chcą mieć litra, tym bardziej V i nie do przyjęcia jest dla nich większe spalanie. Mocna V-ka, która uwalnia tą moc, musi zeżreć, koniec dyskusji. Inaczej jest to potulny Bandit, do tego zmulony. Jaki w tym sens?

 

Limo, mój dla przykładu, w cyklu mieszanym, bierze ok. 7.5, w cyklu miejskim 8, na torze jadąc na full bierze 11. Na trasie, jadąc spokojnie 160-180 km/h maksymalnie, delikatnie pracując gazem, osiągam ok. 7. U Włoszczyzny wartości są większe :) .

BTW. Nie przesadzajmy z tym spalaniem. Mocne R4, już nawet 600 też potrafi bez problemu łyknąć 10.

 

liczy się lans! ktoś ma sportowego 1000 ale nie odwija bo to niebezpieczne i motocykl dużo pali i się silnik zużywa :icon_biggrin:

moja R4-600 pali tyle co V2-1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...