Skocz do zawartości

Wyznam wam że...


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Urrwa....skuter....

 

 

A wiesz ile browarów mieści się w kufrach Electry? Do górnego wchodzą 2 zgrzewy puszkowego i do bocznych kufrów po jednej do każdego. :flesje:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński, ale raczej najlepszej chińskiej marki, Keewaya Hurricana. Co ja będę pisał, opłacało się jak cholera bo za półdarmo ;)

 

 

Badger, nadal uważam że wyprzedzę Cię tym skuterem na trasie :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się.

Prawidłowa forma to "naprawdę".

A skutera gratuluję. Rozumiem, że to zapasy na zimę?

 

ps. Keeway Hurricane to jedna z większych skif. Osobiście wolałbym chyba cokolwiek sprzedawane przez Motobi. Wbrew pozorom Chińczyk Chińczykowi nierówny.

 

Ale i tak gratuluję :]

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :icon_mrgreen: . Nie wiem czy czytałeś ale ja kupiłem dwa chińskie kible w wakacje i jest super. Jednego 150 a drugiego 49. Dzisiaj jak zalałem 102 oktanowej wachy to 49 zwiększył speeda o 20km/h.

A jak śmigasz w klapkach (trampkach) i krótkich spodenkach to nikt nie gnije a nawet nie zwraca uwagi :icon_razz:

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj zazdrośników. Na wiosnę dołączę do ciebie i razem będziemy palić gumę na światłach.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty jarasz że takie rzeczy piszesz - ale skoro jesteś szczęśliwy ... gratuluje :)

 

Przynajmniej to nie czoper :D jestem szczęśliwy bo to tani i łatwy pojaździk do podjechania do sklepu. Zresztą ja nie mam kompleksów, będę jeździł i skuterem :D

 

Nie słuchaj zazdrośników. Na wiosnę dołączę do ciebie i razem będziemy palić gumę na światłach.

 

Nie słucham, oni mają czopery więc co mogą wiedzieć o jeździe... :bigrazz: szaki, pojeździsz ze mną skuterem? :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ja nie mam kompleksów, będę jeździł i skuterem

 

Jak się ze mnie ktoś śmieje, to odpowiadam, że mam na tyle duże jaja, że mogę sobie na to pozwolić, bez uszczrbku na męskiej dumie :bigrazz:

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...