Skocz do zawartości

Ochrona szyi i brody przed wiatrem


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was uzywa maski neoprenowej? i czy to jest to w miare fajne i wygodne rozwiazanie?Bo na temat kominiarki swoje wiem bo sam uzywam.Czy np taka maska jest dobra?

 

 

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ent&id_ass=1292

 

to tylko przykład nie reklama :smile:

 

i jeszcze jedno czy ktos z was używa takiej wkladki do kasku na nos antifog to sie nazywa chyba? Czy to dobre rozwiazanie?

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i kilku moich kumpli latamy w takich maskach tylko ze innej firmy i wszyscy w kaskach integralnych i nikt jakos nie narzeka.A przez kominiarke to mialem niechciana kontrole policyjna -zanim ja zalozylem i kask to policjant juz mi wyciagal kluczuki ze stacyjki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno czy ktos z was używa takiej wkladki do kasku na nos antifog to sie nazywa chyba? Czy to dobre rozwiazanie?

 

 

 

Antifog to jest dodatkowa szybka.

 

Taką wkładkę na nos posiadam w Nolanie razem z antifogiem. Sama wkładka na nos nic nie da jeżeli chodzi o parowanie szybki, a tak ogólnie to ciągle myślę że muszę ją wyjąć. Kieruje cały nawiew powietrza prosto w oczy, przeszkadza to szczególnie w zimne dni ( łzy ciekną ).

 

Podsumowując antifog jak najbardziej a nakładka na nos raczej nie polecam ( ale sam używam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie taką maskę, mam i kominiarkę. maska zajebiście się prezentuje, jest też bardzo funkcjonalna ale założenie integrala tak żeby nie zjechała graniczy z cudem, dlatego polecam kominiarkę, zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do "noska" - ja go sobie chwalę. Wydychane powietrze nie leci na szybkę, co powoduje, że jest slabiej narażona na zaparowanie.

 

Dokładnie, deflektor to podstawa.

Co się zaś tyczy rzeczonej maski, to wydaje mi się, że kominiarka jest znacznie praktyczniejsza, zwłaszcza jak się jeździ w integralu - IMHO jedynie słusznym (oprócz szczękowca) kasku w naszej strefie klimatycznej.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...