Skocz do zawartości

Co to za marki opon? DURO, MAXXIS, HEIDENAU


Rekomendowane odpowiedzi

Racetec K2 INT 1340,54 - 190/55/17 - s. 611 IM

Racetec K2 INT 992,90 - 120/70/17 - s. 613 IM

Suma: 2333,44 zł

Ceny katalogowe, spisane z katalogu InterMotors na 2010 rok.

 

nawet nie wiedziałem że jeżdżę na tak drogich gumach :D Cena jest adekwatna do ich przyczepności :)

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mało jeździsz, bo ta opona starcza na 3000km.

Zależy od mieszanki. Ractec K3 spokojnie robił u mnie 5-6 tys km., w tym ze 3-4 wizyty na torze.

 

Teraz mam Ractec Interact również K3, po 3500 km w tym jednym dniu Speed Daya i 2 zwykłych treningach, prawej strony już nie ma ale środka jeszcze sporo. Jak dla mnie genialne opony.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heidenau - http://www.reifenwerk-heidenau.de/artikel/2_unsere-firma.htm

 

Mam takie cudo K60 z tyłu w DeTce. Na śniegu bida, na asfalcie nie miałem okazji sprawdzać ile potrafi. Za to z przodu mam pochodną o nazwie MEFO Explorer 99, z jakiegoś powodu na śniegu była lepsza, bo uślizg występował później.

 

DURO - http://www.durobike.com/about.php

 

Cena 130/70 17 wydaje się przystępna ale tak samo było z SAVA MC25 Bogart, które na sucho w zakrętach były bardzo przewidywalne, za to na mokro można było je tylko przeklinać.

 

Maxxis, są popularne i nawet znajomy oponiarz poleca. Krzywer ma to takie w swoim GPZ i mu szczerze zazdrościłem jak za nim jechałem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać mało jeździsz, bo ta opona starcza na 3000km.

Założyłem nowe D211, dwie wizyty na torze i tył się skończył.

YUBY z tyłu już prawie zbrojenie wychodzi. Mam już zakupione conti road attacki. Co do racetec... poezja, ale szkoda mi narazie kasy, żeby zatańczyć z nimi ponownie.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwierzyłem w to co napisałeś i kupiłem Racetec K3 do Hondy, zobaczymy co one warte.

Spoko, zdaj relację potem. Ja właśnie zarzuciłem kolejny tył K3. Poprzedni wytrzymał wspomniane wyżej 3500. Jeśli mogę coś zasugerować - nie pal gumy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

podepnę się po temat bo sam teraz stoję przed wyborem opony,

 

wnioskuję, że opona z aukcji http://allegro.pl/opona-110-70-17-110-70-17-maxxis-110-70zr17-leszno-i1793128625.html, nadaje się do turystycznej jazdy?

 

He, he, 87,- € za Maxxis normalnie kon by sie usmial !

 

Wez poszukaj po ebay'u, de za ta cene to naprawde cos markowegon znajdziesz !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...