Skocz do zawartości

Pytanie co dalej...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Dawno mnie tu nie było ale postanowiłem powrócić :)

 

Obecnie śmigam 2gi sezon na yamaszce thundercat 600. naklepałem już na niej ponad 20 tys km

i przyszła pora na zmiane :)

 

Doświadczenia już trochę posiadam :) od 13 roku życia na 50-125 cm, od crossówek po rs'ski itp.

w wieku 17 lat bmw f650 na którym zwiedziłem chyba całą PL.

 

I teraz kieruję pytanie do was jaki kolejny motocykl do 30tys pln.

 

powiem tak: głównie jeżdżę po mieście, ew. małe trasy w weekend.

póki co przez kolejnych 5 lat z powodu mojej pracy mogę zapomnieć o turystyku

aby latać w dalekie trasy. Myślałem o czymś z charakterem sportowy idealnym na miasto jak

i na niewielkie wypady max 200km.

 

Po głowie chodzi mi pare motocykli:

- ktm 690 smc

- ktm 690 duke

- ktm 990 duke

- r6 >2007

- gsxr 1000 k4

 

czy może jednak radzili byście spojrzeć na inne motocykle?

 

a i jeszcze zapomniałem dodać, moto musi nadążyć za kumplami z ekipy :D (r6, gsxr 600 k7, r1, zx6r)

 

Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny :)

 

pozdrawiam Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMC / SMR / DUKE to super sprawa jak nie robisz więcej niż 200km dziennie i latasz głównie po mieście. Kolegów z ekipy zostawisz z tyłu w mieście i na podmiejskich drogach, ale im bardziej główna droga tym będzie gorzej.

 

Może też być tak, że jak dasz się kolegom przejechać swoim nowym SMC to się zrobi ekipa supermoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję to co mam... niby turystyk ale uwierz że to coś więcej... czasami turystyk , czasami supermoto doskonale dające radę w mieście i zarazem niesamowita frajda...wiem że każda sroka swój ogon chwali ale jeśli masz możliwość spróbuj- niejeden ścig w mieście wymięka :D , a jednocześnie da się pojechać gdzieś dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Multistrada?

Za tą kasę to jakieś pół nowej Multistrady. Ewentualnie cała ale jakaś nieco starsza :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Ci Horneta od 2007 roku wzwyż. Widok wizualny jak i osiągi są imponujące ;) Jeżeli miasto i trasy do 200km to ja bym właśnie kupował szerszenia.

 

Pozdrawiam :cool:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...