Skocz do zawartości

Intermotors Outlet - był ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

coraz więcej w prasie się reklamuje Intermotors Outlet. chciałem się dowiedzieć od Was czy może ktoś z Was już tam był i może ocenić czy warto? Ceny są przystępne, "outletowe" czy po prostu stara kolekcja z wcale nie fajnymi cenami?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to w ogole jest?

Ja nawet o czymś takim nie słyszałem :ohmy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak miło.Trzeba się będzie wybrać :cool:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem. Outlet na miarę naszego rynku, czyli malutki i ze słabym wyborem. Jeżeli ktoś nosi rzeczy w rozmiarze XS lub XXL to śmiało może tam jechać - jeśli nie to nie warto. Ewentualnie kasku można tam poszukać, bo są normalne rozmiary. Warto tylko pamiętać, że kaski to towar, który się starzeje - nie polecam brać garnka, który 3 lata stał na półce w salonie.

 

Zaznaczam, że nie przyglądałem się kombinezonom - nie wiem jak z rozmiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego sie dziwic skoro trafia tam towar ze wszystkich oddzialow intermotors, ktory nawet nie poszedl na jesienno - zimowych wyprzedarzach.

 

Uprzedzajac pytania, nie bylem w tym outlecie, bo to nie moje rejony Polski, ale wystarzy zajrzec w katalog Intercars, zeby zobaczyc co maja na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ło matko wczoraj byłem w tym łojtlecie i powiem tak

szkoda paliwa czasu choć jak ktoś ma dobre poczucie humoru to potem ma temat na smianie się cały dzień ale przechodząc do rzeczy.

Wybór zerowy, jednyne co to kurtka alpinestarsa rc 1 niebieska za 1100zł i to na tyle nie biorąc pod uwagę rozmarówki tej kurtki 60.

reszta nawet jak ktos znajdzie dla siebie rozmiar do tego w euforii zachwytu coś mu sie spodoba to i tak zapłaci podobnie jak po dobrej gadce w sklepie z obniżkami tutaj przykład suomy vandal malowany niepamiętam oznaczenia malowania ale na puławskiej w suzuki był za 1600 tam za 1700

ogólnie nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko wczoraj byłem w tym łojtlecie i powiem tak

szkoda paliwa czasu choć jak ktoś ma dobre poczucie humoru to potem ma temat na smianie się cały dzień ale przechodząc do rzeczy.

Wybór zerowy, jednyne co to kurtka alpinestarsa rc 1 niebieska za 1100zł i to na tyle nie biorąc pod uwagę rozmarówki tej kurtki 60.

reszta nawet jak ktos znajdzie dla siebie rozmiar do tego w euforii zachwytu coś mu sie spodoba to i tak zapłaci podobnie jak po dobrej gadce w sklepie z obniżkami tutaj przykład suomy vandal malowany niepamiętam oznaczenia malowania ale na puławskiej w suzuki był za 1600 tam za 1700

ogólnie nie polecam

Potwierdzam, nie warto. Do tego dojazd jest tragiczny, najlepiej przyjechać jakimś enduro i zaoszczędzić sobie nerwów.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

echhh,

przeglądam sobie forum po latach;-) braku bytności tutaj i dotarłam do tematu Inter Motorsowego Outletu. A ponieważ ostatnio nawiedziłam ten przybytek - więc pomyślałam, że dopiszę i swoją opinię:-)

 

Dojazd - bardzo atrakcyjny :icon_twisted: i gdyby nie kuszące ceny, zrezygnowałabym od razu po skręcie w lewo...pomyślałam, że najwyżej w rozpaczy podjadę do pobliskiego Centrum Mody Skośnookiej, ale na miejscu - miłe zaskoczenie :-)

 

Nie wiem jak wyglądał Outlet w zeszłym roku, ale teraz - było co oglądać, a do tego sympatycza obsługa, która jak potrzebowałam inny rozmiar kasku - "ściągnęła" mi go z magazynu (poczekać wprawdzie musiałam, ale - liczą się chęci :smile:).

 

W każdym razie - połów udany, bo i kurtka, i kask, i rękawiczki kupione w cenach duuuuuużo niższych niż nawet w czasie wyprzedaży, a do tego można jeszcze jakiś gadżet (np. breloczek marki Triumph :D) wynaleźć...

 

Więc wrażenia dobre, ale nie byłoby tak źle, gdyby przenieśli się trochę bliżej Wawy lub zainwestowali w odrobinę asfaltu .. :buttrock: .

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj, bez sensu, straciłem tylko czas. Potwierdzam wszystkie opinie oprocz darkstara. Szukałem kasku i rękawic, wybór nędzny, a ceny wysokie, po 10 minutach sobie darowałem i pojechałem do zwykłego intermotors i zakupiłem co chciałem. Nie polecam, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...