Skocz do zawartości

Otwarcie Sezonu Motocyklowego Na Bemowie 16, 17 Kwiecien


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Czestochowie jak a Bemowie - różnicy nie ma, w obydwu miejscach przegrzane moto, tłok, sajgon itp itd. Odwiedziłem obydwa miejsca i w tym roku wybieram rozwiązanie środka, czyli biorę swoja ekipę i lecę na kebaba do Mikołajek. Przywitamy Mazury, zaliczymy fajne winkle, moim zdaniem to lepsze niż "spływanie roztopionego plastiku owiewek po bloku silnika na paradzie". Pozdrawiam all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w Częstochowie nie każą sobie płacić za to, że się pojawisz...

W Czestochowie nie bylem, ale fakt faktem dlatego nie jade na Bemowo, bo juz od kilku lat organizator nie daje nic w zamian za kase ktora sie placi.

Podoba mi sie pomysl dj cat i chyba zrobie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam bijom i kradnom motory!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był na Bemowie, powinien pojechać, aby....więcej nie jeździć :icon_mrgreen:

Ale o co chodzi :) ?

 

 

No czekasz na kogos i nic ... tak sie umawiaja :icon_mrgreen:

No i kradnom Panie, kradnom :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był na Bemowie, powinien pojechać, aby....więcej nie jeździć :icon_mrgreen:

...nic ująć ...nic dodać....

dokładnie tak jest :flesje:

 

Witam Halinko i pozdrawiam :buttrock:

Jeżeli możesz się ze mną skontaktować lub Tomek to bardzo proszę.

Zostawiłem Ci wiadomość na PW :biggrin:

Pozdrawiam :notworthy:

 

 

 

----------------------

 

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija czas w którym żyjemy.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dlatego nie jade na Bemowo, bo juz od kilku lat organizator nie daje nic w zamian za kase ktora sie placi.

Albo faktycznie tak jest, albo nas już te imprezy nie kręcą tak jak 10 lat temu.

 

Z Bemowem jest trochę tak jak z agenturami. Wszyscy się zarzekają, że ich noga/koło tam nie postanie, a i tak zawsze jest tłum. Zatem do zobaczenia. :icon_twisted: :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...