Skocz do zawartości

Co Z Ramą Cbr F4I Sport


Rekomendowane odpowiedzi

macie racje że to jest niebezpieczne dlatego tak jak powiedzialem jutro jak bedzie pogoda to wybieram sie do konkretnego warsztatu a za dwa tygodnie jak bedzie wyplata to pojada na geometrie i dam znac co z tym dokladnie wyszlo

bo mi od razu sie wydawalo ze nie bardzo jezdzic na takim moto skoro cos jest nie tak, ale kazdy z moich znajomych ktory ma moto wmawia mi ze mam jakies urojenia i ze cos mi sie wydaje czyli raczej sie nie znaja bo ja juz mam takie pranie mózgu ze sam nie wiem co myslec

ale dzieki za wasze wypowiedzi bo utwierdzily mnie w jednym ze musi to zobaczyc konretny fachowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam dokładnych namiarow na tego typa a z reszta mniejsza o to teraz to juz nie wazne.

jak nazbieram troche kasy to podjade zrobic ta geometrie a jutro postaram sie skoczyć do pożadnego warsztatu bo jest taki nie daleko mnie.

wiem ze z moto jest cos nie tak, chcialem sie tylko wstepnie dowiedziec co to jest ale widze ze kazdy tylko umie wyskakiwac i udawac cwaniaka, a nic pozatym !!!!

 

Jesteś niemiły do tego wszystkiego. Zapytałeś, dostałeś odpowiedź, a dostałeś reprymendę tylko i wyłącznie za swoją głupotę. Ja tu nie widziałem żadnego cwaniaka tylko ludzi, którzy starali się wytłumaczyć Ci, ze Twoje zdrowie jest najważniejsze mając dużo większe doświadczenie w mechanice, w życiu i przejechanych kilometrach.

Ty w swojej buntowniczej postawie wolisz w nas widzieć cwaniaków ale uwierz mi, że przez to my w Twojej osobie widzimy tylko i wyłącznie....

A jak kiedyś przyjdzie Ci sra* wisząc na wyciągach w 12 osobowej sali przez kilka miesięcy z opcją czarnego worka to może bardziej do Ciebie dotrze jak ważne jest bezpieczeństwo na motocyklu.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to zrozumiałem i przepraszam jak kogos obraziłem ale tak jak napisalem wyzej, opinie znajomych ktorzy sie nie znaja nie daja zadnej podstawy do stwierdzenia ze wszystko jest ok bo tak napewno nie jest

Edytowane przez adi2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie zaczynasz gadac i myslec jak nalezy. My tu moto widzimy tylko na fotkach i to niezbyt dokladnych, ale dla swojego dobra podjedz tak jak piszesz, do warsztatu i niech sprawdza Ci moto. Jak bedzie ok, to przynajmniej bedziesz mial swiadomosc, ze jezdzisz sprawnym moto, a jak okaze sie, ze jest inaczej to trudno. Sezon jeszcze sie nie zaczal i masz czas doprowadzic moto do stanu uzywalnosci, nie ryzukujac, ze mozesz go nie doczekac.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi.............z całym szacunkiem Zadajesz pytania przedszkolne "co się może stać". Ja Ci powiem co się na pewno, na 1000% może stać: Na pewno będzie to gleba, tylko teraz pytanie o dalsze skutki tej wywrotki. I DO JASNEJ CHOLERY PODAJ W KOŃCU NAMIARY DO TEGO CO CI TEN SPRZĘT WCISNĄŁ!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sądzę, że powinniście już dać spokój "adi2905". Kupił gość szrota i to już jest, moim zdaniem, wystarczająca kara. Czy wyglebi się czy nie, to już zależy tylko od tego jak mocno w swoje szczęście wierzy. Jak to powiadają starzy górale " Jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz".

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega już zrozumiał i wystarczy jeżdżenia po nim.

Wszystko co miało być napisane to zostało napisane.

Poczekajmy na informacje po wizycie u fachowca.

Jak do tej pory nie podał źródła zakupu to znaczy, że ma powód.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chce podać danych gościa to może by chociaż napisał w jakim mieście koleś urzęduje, co by trzymać się na baczności kupując moto z tej okolicy. Co najmniej trzech moich znajomych przymierza się teraz do zakupu motocykli i chciałbym wiedzieć do którego miasta nie jechać z nimi na oględziny. Oszczędzi Nam czasu i nerwów.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten gościu mieszka w Skoczowie na jakiej ulicy to nie pamietam bo jak powiedzialem nie ma go na umowie, ale jest na bank handlarzem bo mówiłze juz duzo moto sprzedał a jednak mimo wszystko dałęm sie nabrac. Teraz wiem ze nie ma co kupowac przez posrednika bo z tego nic dobrego nie wychodzi. Czekam na poleprzenie pogody i wizyte w warsztacie. Jak sie czegos dowiem to odrazu dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze sprzedal duzo moto i jest handlarzem, nie oznacza ze nie mozna kupic moto od takiego goscia. Niestety, Ty miales pecha i Tobie wcisnal moto uszkodzone. Najgorsze, ze nie podpisales umowy ze sprzedajacym bezposrednio, wtedy sytuacja bylaby do odkrecenia.

Jak to mowia, na bledach czlowiek sie uczy, a wiadomo, ze lepiej uczyc sie na bledach innych, choc nie zawsze sie da.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie na błedach sie uczy

teraz bym odrazu mierzył rozstaw osi i pare innych rzeczy ktore mozna znalezc w internecie jadac ogladac jakies moto i umowy juz nie podpisze przez posrednika. teraz trzeba przyjsc z tym moim sprzetem do ładu i dowiedziec sie co i jak a pozniej sie z tym uporac

 

dzieki wszystkim

tak jak napisalem dam znac jak cos wiecej bede wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze sprzedal duzo moto i jest handlarzem, nie oznacza ze nie mozna kupic moto od takiego goscia. Niestety, Ty miales pecha i Tobie wcisnal moto uszkodzone. Najgorsze, ze nie podpisales umowy ze sprzedajacym bezposrednio, wtedy sytuacja bylaby do odkrecenia.

Jak to mowia, na bledach czlowiek sie uczy, a wiadomo, ze lepiej uczyc sie na bledach innych, choc nie zawsze sie da.

 

Pzdr

To że ktoś jest handlarzem to jeszcze nic złego. Wiadomo, że kupując od kogoś takiego trzeba być jeszcze bardziej czujnym. Natomiast sprzedawanie takiej miny to już zupełnie coś innego. I w sumie nie ma znaczenia czy wiedział co sprzedaje, czy równie dobrze mógłby handlować na targu ziemniakami.W jedym i drugim wypadku gościa trzeba omijać dużym łukiem.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że drugie moto można kupić zawsze, nie dziś to jutro - kasa się znajdzie.

Życia drugiego nie kupisz, mam nadzieję że dobre rady kolegów pokażą ci że za parę tys nie warto ryzykować życia i zdrowia :) Poza tym jak widzę w opisie jesteś dopiero na początku wielkiej drogi i to pewnie nie pierwsze moto i nie ostatnie w twoim życiu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi daj zdjęcia gdzie widać całą rame od główki ramy do łączenia z wahaczem...

ściągnij plastiki (szczególnie wloty do airboxu) i wiele się wyjaśni bez szczegółowych pomiarów...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...