Skocz do zawartości

Co Z Ramą Cbr F4I Sport


Rekomendowane odpowiedzi

niewiem nie znam sie na tyle żeby to określić. w najbliższym czasie ma podjechać do mnie gościu który smiga na torze i chce sie przejechac tym sprzetem i wtedy wszystko stwierdzi bo rozmawialem z nim przez telefon i powiedzial ze jak moto nic nie ściąga to nie ma sie czego bać bo ta luka przy gwałtownym hamowaniu sie zmniejsza bo amortyzatory wchodza do srodka i jest ok. ale powiedzial ze to sprawdzi.

na moto caly czas jezdze zobaczymy co bedzie dalej pozdr.

 

Ty jednak masz przeciąg między uszami. :banghead:

I ten Twój "gościu co na torze śmiga" również.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak można to po zdjęciach oceniach ... a może ma owiewki z tesco i aparat z biedronki.

Żeby nie było że biorę jego stronę: na prawdę tak trudno zmierzyć rozstaw osi? Potrzeba do tego matury, wielomiesięcznych przygotowań i medytacji w Tybecie czy dyplomu z Hogwartu?

Manual podaje 1386mm

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak można to po zdjęciach oceniach ... a może ma owiewki z tesco i aparat z biedronki.

Żeby nie było że biorę jego stronę: na prawdę tak trudno zmierzyć rozstaw osi? Potrzeba do tego matury, wielomiesięcznych przygotowań i medytacji w Tybecie czy dyplomu z Hogwartu?

Manual podaje 1386mm

Bo nie trzeba do tego matury, wielomiesięcznych przygotowań i medytacji w Tybecie czy dyplomu z Hogwartu, żeby zobaczyć, ze wszystko co wymieniłeś jest na swoim miejscu oprócz przedniego koła. Żeby nie było, że jestem przeciwko Tobie to zmierzyć może, żeby był pewny, ze ma przeciąg między uszami.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na zdjęciu wygląda to tragicznie, ale to tylko zdjęcia i dla czystego sumienia chciałem powstrzymać totalną anihilacją i zmieszanie z błotem więc zasugerowałem zmierzenie rozstawu kół.

Jak najbardziej przychylam się do apelu skierowanego ku koledze adiemu o oświecenie. Zresztą palec w obiektywie potrafi skutecznie zniekształcić obraz jak i świadczy na niekorzyść autora, a drugie zdjęcie jest bez sensu i nadaje się tylko do "Chwalę się" albo na jakiś konkurs dla daltonistów "który to kolor" jeśli coś takiego w ogóle istnieje.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby racja, jakiś cień szansy pozostaje, ale trzeba przyznać, że na 99% ten motocykl nie nadaje się do jazdy, zresztą, nie powiedziałbym że to lagi krzywe, bo kąt nachylenia lagów (główki ramy) wygląda na mniejszy, ale tak jak mówię, to na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, na zdjęciu wygląda to tragicznie, ale to tylko zdjęcia i dla czystego sumienia chciałem powstrzymać totalną anihilacją i zmieszanie z błotem więc zasugerowałem zmierzenie rozstawu kół.

Jak najbardziej przychylam się do apelu skierowanego ku koledze adiemu o oświecenie. Zresztą palec w obiektywie potrafi skutecznie zniekształcić obraz jak i świadczy na niekorzyść autora, a drugie zdjęcie jest bez sensu i nadaje się tylko do "Chwalę się" albo na jakiś konkurs dla daltonistów "który to kolor" jeśli coś takiego w ogóle istnieje.

 

Bimbak...coś Ty źle interpretujesz foty. Jedna jest kolegi z przeciągiem między uszami a drugą wygrzebałem w necie tylko po aby porównać sobie. Zupełnie nie kapuje o co Ci chodzi z palcami w obiektywie i konkursami daltonistów i "Chwalę się"

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o obu fotach od adiego nie o porównaniu które Ty dałeś. Pierwsza fota adiego którą też użyłeś do porównania ma palec w obiektywie. Zresztą ... to nie ważne ... bo dopiero teraz przeczytałem o koledze co śmiga na torze.

I mam pytanie do adiego:

Jak nie będzie tarło o chłodnicę to można jeździć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............ na prawdę tak trudno zmierzyć rozstaw osi? Potrzeba do tego matury, wielomiesięcznych przygotowań i medytacji w Tybecie czy dyplomu z Hogwartu?

Manual podaje 1386mm

ale ten koleś nie chce słyszeć ze to moto to złom . On kupił za kupę kasy 10 letni moto z przebiegiem (strzelam ale na bank jest coś koło tego ) 17500 km :buttrock: z ładnie błyszczącym lakierem (jedno z tańszych na allegro ) pewnie okazja bo poprzednim właścicielem był lekarz , adwokat ksiądz lub wróżka i teraz nie chce słyszeć że coś jest nie tak . On jak 90% ludzi lubi być oszukiwanym (nawet sam przez siebie) i wierzyć że wszystko jest super ) a że powinno być 1386 mm a jest np 50 mniej ??? to co ?? co to jest 5 cm w japońskim super motocyklu od adwokata ??? :banghead:

taki rynek i nie dziwcie się handlarzom jak i normalnym sprzedającym ze cofają liczniki i pięknie nabłyszczają moto/samochody na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem rozstaw osi i brakuje ok 2cm moze 2,5cm. nie próbuje sobie wmówić że wszystko jest ok bo wiadomo ze tak nie jest jak gdzies poszly 2cm ale czy może ktoś konkretnie powiedziec co sie może stać bo takei straszenie to jest jakby komuś kto nie ma prawka wmowic ze nie moze jezdzic autem czyli masło maślane a mnie interesuja konkrety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkrety są takie - w tle widzę BMW czyli jako-takie pojecie masz o samochodach . to porównując to tak jak byś kupił M3 pospawaną z jednego tyłu i dwóch ćwiartek przez pana kazia w szopie . ma cztery koła ale zostawia 5 śladów . Co się może stać ?? MOŻE się zdarzyć że nic a laseczki będą aż piszczeć na ładne BMW a może się zdarzyć 7436252423263488 innych rzeczy których nie sposób przewidzieć i nikt nie odpowie ci ze to może się stać a to nie

 

edit . widzę że Mycior był szybszy :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...