Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś jak siedziałem na forum BMW zajebistych ludzi z torunia to podkręcili foty i dane e34 w coupe... niestety niespotykane w ogóle na drogach...

 

Bo one nigdy nie zostały wyprodukowane przez BMW. Blacharze magicy sami sobie zrobili. I zdjęcia takich projektów można znaleźć w necie.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej e30 ostatnio zakonczylem praktycznie kompletna wymiane zawieszenia i opon i powiem wam, ze to autko prowadzi sie bajecznie. Masz pełną kontrole - zadnego wspomagania, tylni naped, bardzo dobry rozklad masy, do tego gorskie drogi i coraz bardziej zaczynam sie zakochiwac w tym samochodzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest temat o jakichś burakach w dresach tylko o BMW. Dlaczego większość patrzy na BMW przez pryzmat wieśniaka który oblepia auto naklejkami typu Mpower, zakłada spojler wystający ponad dach itd...

Temat jest o BMW a nie o bezmózgich użytkownikach którzy nie mają zielonego pojęcia o BMW.

To tak samo jak na motocyklistów mówią że to debile którzy jeżdżą 300km/h i mają uczepione liki do szyi żeby się zabić a nie zostać kaleką. Z takimi jełopami nie przeszkadza Ci się utożsamiać?

Niektórych odpowiedzi mnie szokują. Miej człowieku swoje zdanie wyrobione na podstawie tej marki a nie bezmózgich użytkowników.

 

O żesz ku*wa , nie wiedziałem że moje obserwacje moga nie byc moja wiedzą :icon_mrgreen:

 

to samo można by powiedzieć np. o calibrach czy gofrach, tylko po co? tylko jaki jest sens kopiować jakieś śmieszne stereotypowe definicje że BMW to na pewno burak w środku, dziurawy wydech itp...

ten kto tak gada od razu ujawnia to że nigdy nie miał nic wspolnego z tą marką, albo jego wiedza i/lub doświadczenie w tej materii jest marginalne.

 

A czy ja twierdze że sie znam :icon_biggrin: Absolutnie sie nie znam , widze tylko kto i jak bejcami jezdzi , a jezeli jezdżą nimi takie proste h**e to ja , majac do wyboru milion innych marek , mogę uwzględnić ten fakt i bez wnikania w szczegóły techniczne omijac "buumy" .

Bajdełej - jak kondon jedzie bumą to ja moge stwierdzić że jego kondoniasty umysł wybrał bume , ponieważ ma kondoniasty umysł to i jego opinia jest kondoniasta , biorac nauke z jego przykładu - nie wybiorę bumy ponieważ nie wybierał jej człek rozsądny którego zachwyt mogę traktować jako antyreklamę .

Proste.

 

Ale skrycie marze o takiej zajebistej bejcy z lat 70 , nie pamietam co to za model , w porónaniu do dzisiejszych - maleństwo (gabarytowo), z bardzo klasycznym wygladem .

Oczywiście jak ktoś gratis mi przez płot wrzuci , razem z drugą na części i cysterną zupy.

 

PS

a jak już jestem taki stereotypowy - widze że pozytywnie wypowiada sie polska wschodnia , południe i emigranici :icon_mrgreen: Ahahahahhh.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan dobry to i cena niezła, jakbym cierpiał na nadmiar gotówki to chętnie tą czarną bym wziął. Ciekaw jestem skąd koleś z tej srebrnej wziął te felgi ronala, coś pięknego, polerował chyba z pół roku.

 

Aktualnie poluję jeszcze na jakieś ładne E34 z dużym silnikiem 3.0 albo 3,5, chociaż ciężko znaleźć nie skundloną, i w miarę rozsądnych pieniądzach.

 

 

Janosikkk jak czytam co piszesz to wydaje mi się, że sam masz kondoniasty umysł. Kup sobie Tico, będzie Ci pasować.

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/853/img0230desktopresolutio.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/121/img0232desktopresolutio.jpg/

 

http://imageshack.us/photo/my-images/707/img0238desktopresolutio.jpg/

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną kontrole - zadnego wspomagania, tylni naped, bardzo dobry rozklad masy,

 

e30 z silnikami 6cio cylindrowymi miały fatalny rozkład mas, bardzo duża masa spoczywała na przedniej osi

w e36 jest dużo lepiej

brak wspomagania dokucza o tyle, że przełożenie maglownicy jest bardzo krótkie, można się namachać a często można nie zdążyć z kontrą

a napęd jest tylny :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 cylindry i procentowy rozklad mas wg. danych fabrycznych to 55-45. Auto jest lekko podsterowne, ale jesli tylko chcesz to uzyskujesz nadsterownosc. Pozbywajac sie kola zapasowego, dajac aku na tyl i montujac odrobine krotsze sprezyny z przodu masz neutralne auto.

 

A co do tego czy latwo sie kontruje bez wspomagania - nie wiem, ja nie driftuje, lubie sobie pojezdzic po fajnych gorskich zakretach i kontry tak czesto mi sie nie zdarzaja. Zreszta majac 100 kucy pod maska podriftowac sobie mozna jak spadnie deszcz. Po prostu trzymajac kierownice wiesz co sie dzieje z kolami. Autami np. ze wspomaganiem elektrycznym jezdzilo mi sie gorzej przy wiekszych predkosciach.

 

A mój plan na te wakacje to wrzucic 1.8is i wtedy juz bedzie sie tym przyjemnie latalo :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Janosikkk jak czytam co piszesz to wydaje mi się, że sam masz kondoniasty umysł. Kup sobie Tico, będzie Ci pasować.

 

 

 

Przeczytaj jescze raz to co napisałem . Własnie ustawiłęs sie w jednym szeregu z dresami i innymi prostymi chu*ami o których mówiłem . No chyba ze po prostu nim jestes . To nie pogadamy.

 

Ps.

Miłoszku - zapie**alam Matizem , nie potrzebuje 4 litrowych przedłużaczy wacka. A radoche mam z mojej włoskiej dziwki.EOT

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jescze raz to co napisałem . Własnie ustawiłęs sie w jednym szeregu z dresami i innymi prostymi chu*ami o których mówiłem . No chyba ze po prostu nim jestes . To nie pogadamy.

 

Ps.

Miłoszku - zapie**alam Matizem , nie potrzebuje 4 litrowych przedłużaczy wacka. A radoche mam z mojej włoskiej dziwki.EOT

 

 

Widzisz, jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki. Jeśli nie masz i nie miałeś nigdy BMW to nie zrozumiesz o co chodzi. Te samochody mają coś w sobie, mają duszę, to są auta które się kocha, nie są to typowe dupowozy. I wierz mi lub nie, nie potrzebuję przedłużać sobie wacka dużym motorem, jazda takim samochodem daje niesamowitą frajdę, jeśli nie jeździłeś, nie zrozumiesz. Jak raz się ktoś zakocha, to już zawsze będzie chciał jeździć tymi samochodami, nawet jeśli go nie będzie stać i chwilowo będzie musiał mieć inny samochód, zawsze będzie wracać do tej marki.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piekielnie piękna! Co za felgi i świetnie utrzymany środek. Podziwiam takich pasjonatów.

Podobają mi się zarówno starsze modele z duszą jak i te najnowsze jak np 528i f10

bmw_528i_f10_14.jpg

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie te nowe bmw są "przedłużaczami chu*a"... ktoś kto potrafi i lubi jeździć nigdy by nie kupił tego elektronicznego ścierwa

 

 

Co do e30 to latałem takim w wersji x z silnikiem 2,5 tylko niestety w automacie i wrażenia naprawdę wspaniałe.

 

Mi się zawsze podobały e39 w 4.0 v8 ale i tak wolę 500e 124 (nie mylić z burackim brabusem) ;)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dresów. Uśmiałem się kiedyś sam z siebie jak któregoś wieczoru wróciłem z biegania (więc miałem spodnie dresowe) i zachciało mi się grilla. Więc do domu po kluczyki, wychodzę na podwórko, wsiadam do samochodu by jechać po kiełbę i... Biegiem do domu zdjąć dresa i jakieś normalne spodnie założyć :D (a do sklepu z racji tego, że na wsi mieszkam miałem 2km)

 

Ja tam "kocham" swoje BMW, jeżdżą tą marką od 11 lat i póki co nie zamierzam zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...