Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam spory problem, mianowicie chce zakupic samochod - ale nie budzacy smiechu :bigrazz: W tym celu mam do dyspozycji ok 30 tys. Chcialbym aby byla to jakas elegancka fura, oczywiscie nie nowa. Jak narazie wiem ze za te pieniadze jest BMW 7 i Mercedes S. Problem jest taki ze samochodami sie za bardzo nie interesuje i potrzebuje Waszej pomocy. Jakie sa jeszcze modele, na co powinienem zwrocic uwage przy zakupie?

dzieki za odp. I pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zorientuj się ile kosztuje serwisowanie eSki albo 7. Z a8 też radzę dać sobie spokój.

 

Ale przecież mamy po 19 lat i chcemy wyleczyć kompleksy, no nie?

 

juz nawet ten golf byłby dużo rozsądniejszą opcją. Poszukać dobrej wersji z dsg i maszynka lata. Wydawać 30k na kilkunastoletnią limuzynę to głupota. Chyba, że masz nastęne 30 tys na serwis, a one polecą b. szybko.

Edytowane przez Domestos_WC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C-klasse, volvo s60, galant 8, vectra, omega, a4, mondeo, passat, carisma, 406, laguna itp.

nie pakuj się w duże, mocne limuzyny. Nie dość, że są łakome na paliwko, to na dodatek ceny części są z kosmosu.

 

Zgadzam się z Bimbak-iem. Większość i tak kupuje golfy.

Edytowane przez rachub48

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko stara Sklasa . mam taką jako samochód "dodatkowy" bo to co ja mam ma silnik 6L i 12 cylindrów (oczywiście benz ) ale samochód jak na swój wiek (91 rok ) naprawdę zacny . nie umywa się do tego żaden golf (tego mam na codzień :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że są łakome na paliwko, to na dodatek ceny części są z kosmosu.

 

 

nie umywa się do tego żaden golf (tego mam na codzień )

 

chyba wszyscy wiemy do czego tak naprawde ma sluzyc ten samochod :icon_rolleyes:

Raczej przebiegow duzych to to robic nie bedzie - lans do szkoly, jakies palenie laczka coby na youtubie zablysnac, mocowanie sie z panienkami w pobliskich lasach itp :icon_razz: Tylko ze faktycznie trzeba kochac ten "sport" aby inwestowac az 30kPLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...