Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

ale krowy z tych aut, szczególnie z w140. Takie auto nie pasuje do młodego chłopaka, zeby nie wygladać w nim komicznie, trzeba mieć odpowiednią pozycje spoleczną. Poza tym, jak sie patrze na allegro... co ty chcesz kupic z budzetem 30tys. Nie stac cie na nic innego jak zajechanego trupa w ktorego na dzien dobry wlozysz polowe ceny zakupu

 

no niestety kiepski pomysl jak na pierwsze auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlodi, takie W140 jakie bym chciał (wpiszcie sobie na YT "Haku W140" :cool: ) kosztuje ciężkie pieniądze. Te które są na allegro wyglądają okropnie i kojarzą mi się ze starą podmiejską dzielnicą przedwojennych domków jednorodzinnych :icon_rolleyes:

Tak się składa że jakiś czas temu rozmawiałem z Haku.

 

Malował on swoją W140, do tego lampy, fela i grill od 600(Bo on ma 3.2)

I to wszystko.

 

Gdzieś na kompie mam nawet fotki jak jego auto było na początku szare :flesje:

 

A zrobienie W140 w stylu haku to :

-Baza (auto)

-Polerka lakieru(lub malowanie)

-Lampy tył (około 1000zł komplet diody)

-Lampy przód clear(około 600-1000zł komplet)

-Grill od sześćsety

-Fela(Haku na początku miał Carlssony 1/16 podróbki, 20 cali, kupił za 2000$ z tego co pisał, teraz ma chyba Lorinsery takie poskręcane).

 

No i to wszystko.

 

 

Zresztą opowiadał mi on jak ciężko ma tym autem w Tokio(dla przypomnienia - Yakuza), ma częste kontrole :icon_mrgreen:

 

pro. - Poszukaj jeszcze W140 człowieka o ksywie Heis i jednego ruska(nie pamiętam nicku), który ma W140 z pneumatyką, postawionego na monoblockach i w bagażniku 2 kałachy :bigrazz:

 

 

 

 

 

Dobry egzemplarz W140 można kupić w granicach 20-30 tys.

Te poniżej 15 tys bym sobie raczej odpuścił, podobnie jak "full opcje", ale z welurem.

Tak samo wersje 320 w manualu(rzadkość). Ale kto by chciał jeździć Ską w manualu?? :icon_mrgreen:

 

W chwili obecnej można kupić już W220 w tych cenach(około 30 tys zł), ale unikałbym tego jak ognia, no chyba że miałbym wolne 100 000zł, to 30 tys na W140, 30 tys na W220 i 30 tys na serwis W220 :icon_biggrin:

 

W W220 radze unikać silników 400CDI, mają one skrzynie z 320, która nie bardzo znosi moc i moment 400.

Wystarczy popytać ludzi którzy mieli nówke 400, ile razy w okresie gwarancji wymieniali skrzynie :buttrock:

 

 

 

 

 

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bedac duzo mlodszy uwazalem ze marzenia trzeba spelniac nie biorac pod uwage ze takie marzenie moze cie mocno kopnac w dupe.

Zgodnie z przyslowiem "uwazaj czego sobie zyczysz, bo moze ci sie spelnic".

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...JaprzyEType.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, marzyłem o w107 SLC, spełniłem marzenie, ale posiadanie samochodu, którego w zasadzie praktycznie nie używałem (bo do czego taki samochód może służyć) było ekonomicznie bezcelowe, bo zabierał miejsce w garażu na powiększającą się stajnię. Został zamieniony na jeszcze inne marzenie z dzieciństwa, samochód "badylaży", niekwestionowanego króla PRL-u lat 80-tych w124 300d, ze względu na swą uniwersalność i taniość w eksploatacji jest używany regularnie jako liniowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bedac duzo mlodszy uwazalem ze marzenia trzeba spelniac nie biorac pod uwage ze takie marzenie moze cie mocno kopnac w dupe.

Zgodnie z przyslowiem "uwazaj czego sobie zyczysz, bo moze ci sie spelnic".

 

http://i77.photobucket.com/albums/j60/adam...JaprzyEType.jpg

 

Poleciałeś po bandzie to miałeś zgrzyt. Ile czasu ciułałeś na ten rodzynek ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dlugo myslalem i analizowalem. Decyzja zapadla. Teraz pozostaje kupic baze i zrobic wstepny kosztorys.

 

Mercedes S W140, 3,2 (czarny metalic) - ok. 17 tys

 

Felgi chromowane 18 badz 19 cali, najlepiej przeplatane z oponami - ok. 4 tys

 

Atrapa chlodnicy od 600 - ??? Zl

 

Przyciemnienie szyb - ??? Zl

 

System audio hifi - ok. 5 tys zl

 

Listwa chrom boczna - ??? Zl

 

Jakies sugestie z Waszej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dlugo myslalem i analizowalem. Decyzja zapadla. Teraz pozostaje kupic baze i zrobic wstepny kosztorys.

 

Mercedes S W140, 3,2 (czarny metalic) - ok. 17 tys

 

Felgi chromowane 18 badz 19 cali, najlepiej przeplatane z oponami - ok. 4 tys

 

Atrapa chlodnicy od 600 - ??? Zl

 

Przyciemnienie szyb - ??? Zl

 

System audio hifi - ok. 5 tys zl

 

Listwa chrom boczna - ??? Zl

 

Jakies sugestie z Waszej strony?

Atrape kup używaną oryginalną, a nie nówke z Chin...

Przyciemnienie szyb to 1000zł piecowo, ale nie wiem jak to wypada w W140, bo tam są podwójne szyby...

 

 

 

Standardowy rozmiar opon w W140 to 225/60-16.

Żeby zachować tą samą wysokość (53.64cm) musisz dać :

225/40-18 (53.72cm)

235/35-18 (53.94cm)

 

 

 

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony odradzam 18', z drugiej strony w140 na czyms mniejszym bedzie wygladac smiesznie :bigrazz:

 

2x spawałem 18' po jeździe na poznanskich ulicach, poźniej zmądrzałem.

To nie jest największy problem....

Zmądrzeć można, jak po 20 000km wymieni się wszystkie elementy w zawieszeniu.

Na 18" to leci wszystko po kolei. Wszystkie gumy i tulejki.

 

W140 na oryginalnych 16stkach wygląda jak 124 na 14stkach :)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...