Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

moduł podmieniałem i niestety dalej to samo, co do ładowania to jest wporządku ,,,, czy takie objawy moga się pojawiać przy uszkodzonm impulsatorze czy padającej cewce zapłonowej ? niestety brak mi już pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr założony, gaźniki były podmeiniane a więc raczej odpada problem z paliwem... próbowałem również moto na butelkach z benzyną bo myślałem że paliwo nie nadąży napewłnić komór pływakowych, lecz efekt na butelkach taki sam ciągnie ochoczo jedynie do 6,500 rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomożecie z tą moja nieszczesną vtrą, dzisiaj ściągnałem fajki i kręciłem rozrusznikiem , gdy fajki sa gołe tzn bez swiec kręcąc rozrusznikiem iskra skacze po cewce i bije do ramy ... czy cewka powinna byc jakoś odizolowna od ramy ? problem pojawia się na obydwu cewkach.... czy problemy z iskrą moga powodować strzelanie w tłumik ? nawet przy 3 tysiącach obrotów ? dzięki za pomioc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, dajże ten motocykl do dobrego warsztatu motocyklowego, zapłacisz i będziesz miał spokój. Nie wierzę, że w okolicach Nowego Sącza/Rzeszowa nikt tam nie ogarnie Hondy. Chytry traci dwa razy.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomożecie z tą moja nieszczesną vtrą, dzisiaj ściągnałem fajki i kręciłem rozrusznikiem , gdy fajki sa gołe tzn bez swiec kręcąc rozrusznikiem iskra skacze po cewce i bije do ramy ... czy cewka powinna byc jakoś odizolowna od ramy ? problem pojawia się na obydwu cewkach.... czy problemy z iskrą moga powodować strzelanie w tłumik ? nawet przy 3 tysiącach obrotów ? dzięki za pomioc

tak byc nie powinno. cewek się nie izoluję-poprostu masz przebicie, może wilgoć w kablach albo w cewce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...