Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Yuby . Szukam , węszę , obczajam , rozkminiam :wink: , patrzę głównie w UK od kogoś kto nie chce sprzedać (czyli ubezpieczalnie po zdarzeniu , co jakieś 2-3 tygodnie pokazuje się mniej lub bardziej uszkodzona sztuka ) czasem trafiają się na prawdę minimalne uszkodzenia (jakaś rysa i zbity kierunek , tu już inne ceny wchodzą w grę a pokazują się i 2006r!) . Mam okazje tam trafić więc chcę skorzystać . Na pewno napisze do Ciebie pierwszego :flesje: . Pokazują się też na "alleshit.pl" , z tym , że jakoś boję się SP z PL którego pochodzenia nie znam (z Uk nabyłem do tej pory 7 czy 8 moto i tylko 1 trafił się utleniony jak to "wszyscy powszechnie krzyczą" i to był Bandit , reszta w bardzo ładnym stanie i dla tego po części nabrałem zaufania , mam nadzieje , że się nie "oparzę" i tym razem :icon_rolleyes: ) . Ciekawostką może być ostatnio SP1 po strzale w nocha (silnik skrzynia ok , kategoria B czyli bez prawa do rejestracji ale moto cale kompletne , uszkodzenia-zgięty przód i pęknięta półka i małe pękniecie główki ramy- wylicytowana cena 580F za całość (tylko w części ale mimo wszystko cena śmiech). Idzie zima , do wiosny mam czas . Parcie na SP nie wygasa :crossy: Na razie kulam staruchami w koło komina , zapomniane prosiły o trochę opieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ich nie ma? Gdzie się podziały? Ten motor to dopiero mina. Handlarz pewnie z jednego

dwa motóry zrobił. Ciekawe gdzie jest drugi. Teraz trzeba być czujnym przy kupnie motora :biggrin:

No i wydało się. Ten drugi to mój :icon_mrgreen:

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich!

 

Chciałbym żeby mi ktoś doradził, gdyż mam troszkę czasu w zimie i chcę przygotować moto na 120% do sezonu. Co mam do roboty? To co mnie czeka na 100%:

 

1. Wymiana opon i tu się rodzi pytanie: chcę kupić opony dobre upatrzyłem Michelin Pilot Power 2CT 120/70ZR17 + 190/50ZR17, cena za komplet 930zł. Wg Was będzie to dobry zakup czy coś innego?

 

2. Łańcuch... Następne pytanie: jaki? macie jakiś najbardziej pasujący do tego moto? np. 50 /530/ VX PROFESSIONAL czy 50 /530/ ZVMX oczywiście DID to jest.

 

3. Napinacz łańcuszka rozrządu. Kupiłem moto (rocznik '97!) rok temu i myślę, że należałoby to zrobić, mam rację? Jaki jest koszt takiej wymiany i czy sam sobie poradzę?

 

4. Synchro zaworów + czyszczenie gaźników. Robić takie czynności? Moto odpala bez zarzutu o każdej porze, nie kicha nie prycha chodzi dobrze, ale może wykonać dla spokoju?

 

Zdaję się na waszą opinię i z góry dzięki wielkie za pomoc.

 

Pozdrawiam Grzesiekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wymiana opon i tu się rodzi pytanie: chcę kupić opony dobre upatrzyłem Michelin Pilot Power 2CT 120/70ZR17 + 190/50ZR17, cena za komplet 930zł. Wg Was będzie to dobry zakup czy coś innego?

 

Rozważ też Pirelli Diablo Rosso. To super kapcie, właściwie chyba tej samej klasy. Może ktoś jeździł na jednych i drugich i mógłby się odnieść?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Was wszystkich!

 

Chciałbym żeby mi ktoś doradził, gdyż mam troszkę czasu w zimie i chcę przygotować moto na 120% do sezonu. Co mam do roboty? To co mnie czeka na 100%:

 

1. Wymiana opon i tu się rodzi pytanie: chcę kupić opony dobre upatrzyłem Michelin Pilot Power 2CT 120/70ZR17 + 190/50ZR17, cena za komplet 930zł. Wg Was będzie to dobry zakup czy coś innego?

 

2. Łańcuch... Następne pytanie: jaki? macie jakiś najbardziej pasujący do tego moto? np. 50 /530/ VX PROFESSIONAL czy 50 /530/ ZVMX oczywiście DID to jest.

 

3. Napinacz łańcuszka rozrządu. Kupiłem moto (rocznik '97!) rok temu i myślę, że należałoby to zrobić, mam rację? Jaki jest koszt takiej wymiany i czy sam sobie poradzę?

 

4. Synchro zaworów + czyszczenie gaźników. Robić takie czynności? Moto odpala bez zarzutu o każdej porze, nie kicha nie prycha chodzi dobrze, ale może wykonać dla spokoju?

 

Zdaję się na waszą opinię i z góry dzięki wielkie za pomoc.

 

Pozdrawiam Grzesiekk

 

 

 

kolego fazigucio dzisiaj zniuchałem informacje,że napęd 50 /530/ VX PROFESSIONAL jest dedykowany do moto o poj do 900cm3 i 100km, natomiast 50 /530/ ZVMX jest kombajnem hiper super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fazigucio to sporo musisz wydać na to wszystko opony mają być 120/70 ZR 17 / 180/55 ZR 17 Michelin Pilot Power 2CT sam je mam dają rade.Napinacze łańcuszka rozrządu koszt 2sztuk to 500zł morze z małym haczykiem chyba że wymienisz same sprężyny w napinaczach kaszt 20zł sztuka w sumie 150zł z robocizną.Gaźniki jak masz troche pojęcia o mechanice sam zrobisz i synchro też wystarczy troche poczytać koszt w serwisie to około 200-250zł podobnie jak zawory co do łańcucha to wiadomo czym lepszy to lepiej.No i wypadałoby świece i filter powietrza zobaczyć

Edytowane przez westt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o przeróbkach kominów u edzia (edhaust). Yuby, on jest trochę z Twojego podwórka, co o nim sądzisz??Jak by to wyglądało w firestormie?na necie jest troche filmów z udziałem przeróbek wydechowych w silnikach v2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam u siebie edziowe wydechy ;) naprawde daja rade dobrze zrobione ladnie dudni, a nie widac sladu po robocie ;)wieczorem jak nie zapomne to wrzuce film z dzwikiem z lotu :P

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam w 2012 :)

 

Mam Firestorma od Lipca '11 i jest to moje pierwsze poważne moto. Sprzęt w wersji NAKED. Co mogę powiedzieć? Trafiony w 10tkę. Spalanie - jak się uczyłem jeździć - czyli do max do 120 km/h wyszło mi 6,5ltr. Pod koniec sezony faktycznie średnia koło 8 ltr/100km.

 

Dźwięk na przelotówkach jest super - szczególnie na zejściu z delikatnym przytrzymaniem gazu (takie grzmocące bulgotanie).

Mam jakieś 70kg wagi i czuję jak na 3ce zaczyna się odrywać przednie koło przy wyprostowanej pozycji.

 

Chciałem coś bardziej uniwersalnego - czyli endurowate, ale zdecydowałem że uzbieram na coś na kostkach i będą 2 moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...