Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie za dobre słowo :flesje: A TSA to się trafiło, bo i zamiłowanie do tej muzyki u mnie występuje jak najbardziej, na koncertach dają czadu, stara liga, ale jaka! :biggrin:

A co do kolanka, to takie nieśmiałe próby, i tylko w lewą stronę :icon_razz: , cztery razy byłam na torze i jeszcze nie ogarniam zakrętów w prawo, muszę duuużo ćwiczyć. Wszystko przede mną w kolejnym sezonie. A teraz chyba czas już zazimować maszynerię, wczoraj śmigałam, ale to już nie to.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sezonie siedzę z moto w Krakowie, ale w okolicach Sandomierza też śmigam. Problem w tym, że drogi nie najlepsze w okolicy (choć prężnie je remontują, chwała im za to..) no i już wszystko objeżdżone. Za to okołokrakowskie winkielki jak najbardziej. :icon_biggrin:

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ochote na winkle to lece nad Soline, a jak chce polatać powyżej 2 zł ;) to lece na Stalową, Sandomierz, Tarnobrzeg, Rzeszów. Taką pętlą, jest tam troche fajnych długich prostych z miłym dywanikiem :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy VTRek :flesje: zima co raz bliżej, więc co raz częściej nuda każe zasiąść przed komputerem, a nic bardziej nie uprzyjemni zimowej nudy niż powymienianie się opiniami, doświadczeniami z naszymi moto etc etc.

 

VTR mam od sierpnia, moja pierwsza V, po przesiadce ze sport.-turys. 600 muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Używam VTR i turystycznie i odrobinę na sportowo, parę razy udało mi się wyrwać na różne tory. Rocznik 2003, kolor czarny mat, wydechy wybebeszone, co prawda nie gada tak dobrze jak ta Notturno na fajnie przerobionych wydechach, ale ujdzie. :rolleyes:

Planów na przyszłość co do zmiany na razie brak, wiem tylko, że to na pewno będzie V. :buttrock:

 

2011%5C09%5C30%5Cbikepics-2280022-800.jpg

Hej, masz te samo malowanie co i moja.

Gdzie udało ci się wyrwać pokrywke na siodełko w tym kolorze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/members/macca99/05vtr1000/ dumał i coś wydumał, nawet nieźle :)

nawet niezle. moze troche bak optycznie za duzy. czasem sam mam ochote zmienic swojego na nakeda, tak dla odmiany. moze kiedys. troche warkocza spod kasku wystaje i koledzy sie rozpisali... :icon_biggrin:

Edytowane przez rom996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy VTRek :flesje: zima co raz bliżej, więc co raz częściej nuda każe zasiąść przed komputerem, a nic bardziej nie uprzyjemni zimowej nudy niż powymienianie się opiniami, doświadczeniami z naszymi moto etc etc.

 

VTR mam od sierpnia, moja pierwsza V, po przesiadce ze sport.-turys. 600 muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona.

Używam VTR i turystycznie i odrobinę na sportowo, parę razy udało mi się wyrwać na różne tory. Rocznik 2003, kolor czarny mat, wydechy wybebeszone, co prawda nie gada tak dobrze jak ta Notturno na fajnie przerobionych wydechach, ale ujdzie. :rolleyes:

Planów na przyszłość co do zmiany na razie brak, wiem tylko, że to na pewno będzie V. :buttrock:

 

2011%5C09%5C30%5Cbikepics-2280022-800.jpg

 

 

no siema :D na zime gazniczki wszystkie regulacje w zimowy sen i dumac co tu na sezon robic :P ewentualnie wydechy do Edzia wysyłaj :D

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, i może w końcu do Wawy się wybiorę w odwiedziny :biggrin: Zobaczymy jak fundusze pozwolą bo rozglądam się po ebay-u czasem znajduje się fajne okazje na kominy, ale generalnie myślę, że Edzio zrobiłby z nimi porządek. :biggrin: Jakby co, to odezwę się do Ciebie o poradę, Notturno. :) No i w tym roku Częstochowa i święcona wo(ó)da znów będą nasze :laugh: jakby zebrała się ekipa jak rok temu- lub jeszcze lepiej większa, byłoby przednio.

 

Mam w planach też zmianę szyby na bardziej turystyczną, ktoś mógłby jakieś polecić? W internecie wybór niewielki, może macie jakieś namiary.

Mtx 125R - Cb 500 - Cbr 600- VTR1000F- VTR 1000 Sp1
http://www.bikepics.com/members/dagmara/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w planach też zmianę szyby na bardziej turystyczną, ktoś mógłby jakieś polecić? W internecie wybór niewielki, może macie jakieś namiary.

 

możesz coś na e-bayu poszukać u chińczyków , ale ani bardzo turystyczne , ani zbyt precyzyjnie wykonane .

 

kupiłem taką , po za ceną nie ma zalet )

post-32246-0-62001000-1321975126_thumb.jpg

Edytowane przez morris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Puiga założoną, ale jest dosc dziwna, wyglada spoko natomiast powstaja czasem dziwne turbulecje, na wiosne zaloze na jeden wyjazd spowrotem oryginalna bo cos mi sie zdaje ze ta Puiga tworzy spore zawirowania...

 

Link do fotek jak cos to w stopce ;)

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...