Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Da sie do VTR zamontowac rollgaz z innego moto? Jakiejs 600rr, albo cus? Juz mnie meczy to odkrecanie, chcialbym miec rollgaz z krotszym skokiem.

 

Zrobilem maly research i trza zamontowac taki.

Tutaj wiecej o tym.

Edytowane przez bart322
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sierpnia wstawiam moto na serwis, nie mogę się doczekać efektu zmian, a i poprawy osiągów.

a nie myslales zeby wstawic z tylu monowachacz? szybciej nie pojedziesz ale wizualnie wyglada to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, czy takie przedłużenie będzie miało jakiś wpływ na prowadzenie?

Wiem, że im motocykl dłuższy, tym ciężej na koło postawić, ale te 3cm coś by zmieniły?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, czy takie przedłużenie będzie miało jakiś wpływ na prowadzenie?

Wiem, że im motocykl dłuższy, tym ciężej na koło postawić, ale te 3cm coś by zmieniły?

 

Zależy w której nogawce się ułoży - w jedna stronę motong będzie gorzej skręcał, jeszcze kilka dodatków i na kolano nie rady zejść na tej właśnie stronie, może to już nie będzie zejście na kolano... :icon_mrgreen:

Edytowane przez abu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już o tym myślałem, ba jest nawet taka jedna w Polsce. Ale to dodatkowe 3cm długości.

 

Yuby, jak masz na mysli ta robiona w PJP Motocykle, ktorej zdjecia sa u nich w galerii to jakis czas temu widzialem ja zgruzowana na allegro. Ale tylko przod byl rozwalony, tyl dalej prezentowal sie okazale :)

 

Co do prowadzenia, te 3 centymetry więcej dają w Firestormie 1460 mm rozstawu kół. A to już jest wartosc typowa dla motocykli sportowo-turystycznych. Prawdziwe plastiki maja rozstaw 1400 i mniejszy. Mozna sobie wyobrazic, ze motocykl z duzym rozstawem gorzej spisuje sie sie w ciasnych zakretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...